نماد اعتماد
آموزش تبدیل اکانت  اینستاگرام به اکانت  تجاری(بیزینس)

آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام به اکانت تجاری(بیزینس)

یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام قابلیت تبدیل کردن اکانت های کاربری عادی به اکانت های تجاری است. استفاده از این ویژگی به کار همه نمی آید و مخصوص اکانت های تجاری و شرکتی و فروشگاهی است.

اولین امکانی که با تجاری شدن حساب اینستاگرام در اختیارتان قرار می گیرد، اضافه شدن بخش تماس(call( به پیج اینستاگرام شما است. به طوریکه فالوورهای شما و کاربران دیگر می توانند با مراجعه به پروفایل پیج شما به شماره تلفن، ایمیل و آدرس محل کسب کارتان به راحتی و با یک کلیک دست پیدا کنند.

علاوه بر این، با فعال کردن حالت تجاری، می توانید اطلاعات و آمار جالب و کاربردی نیز در مورد فالوورهای پیج و میزان محبوبیت پست های مختلف خود به دست آورید و این وسیله سطح کیفی پسته های خود را ارتقادهید.

اما لازمه فعال کردن این ویژگی ساختن یا داشتن یک اکانت فیسبوک است. اگر در فیسبوک حساب کاربری دارید، دیگر نیازی نیست که نگران باشید. به تنظیمات اینستاگرام در بالا سمت راست پروفایل خود بروید و از آنجا وارد منو «Switch to Business Profile» شوید.
ابتدا اینستاگرام از شما می خواهد که حساب کاربری تان را به اکانت فیسبوک خود لینک کنید.

پس از آن هم ملزم به پاسخ چند سوال ساده نظیر شماره موبایل و آدرس ایمیل تان هستید. باانجام این مراحل حساب کاربری شما از حالت عادی خارج می شود و به اکانتی تجاری تبدیل می گردد و میتوانید از مزیت های آن استفاده کنید.

ربات افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , روبات اینستاگرام , اکانت تجاری اینستاگرام , اکانت بیزینس اینستاگرام , تبدیل اکانت اینستاگرام به اکانت بیزینسی , ربات افزایش فالوور اینستاگرام

دیدگاه ها(۱)

  • علی
    علی پاسخ

    سلام برای افزایش ممبر کانال روشی دارید ممنون میشم راهنمایی کنید

ارسال دیدگاه