فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تاثیرات تبلیغات  در پیج اینستاگرام

تاثیرات تبلیغات در پیج اینستاگرام

تبلیغات در پیج‌های بزرگ اینستاگرام چه تأثیری بر افزایش مخاطب دارد؟

بزرگ‌ترین مزیت صفحات بزرگ اینستاگرام نسبت به بقیه‌ی صفحات، تعداد مخاطبان و بازدیدهای زیادی است که از پست‌های آن می‌شود.همین دلیلی است بر اینکه اگر کسی به دنبال تبلیغ در پیجی برای کسب‌وکار خود می‌رود ناخودآگاه پیج‌های پربازدید تر را موردنظر قرار دهد. بدیهی است که هرچقدر تبلیغ شما در پیج‌های پرمخاطب‌تری قرار گیرد،بازدید بیشتر و درعین‌حال نتیجه‌ی بهتری برای شما خواهد داشت. یکی از نکات مهمی که باید آن را همواره به خاطر داشته باشید "انتخاب صحیح جامعه هدف" است.اگر در انتخاب جامعه‌ی هدف خود دقت نکنید تبلیغ شما بدون شک با شکست روبه‌رو خواهد شد.به‌عنوان‌مثال فرض کنید کسب‌وکاری در رابطه با فروش پوشاک راه انداخته‌اید و می‌خواهید در اینستاگرام برای آن پیجی بزنید تا به‌صورت مجازی نیز فعالیت کنید.در ابتدا تصمیم به تبلیغ کار خود در اینستاگرام دارید و به دنبال پیجی هستید که بتوانید در آن تبلیغات کنید.در اینجا سؤال یا بهتر است بگوییم پیشنهادی برای شما مطرح می‌شود که می‌توانید یکی از آن را انتخاب کنید.

"تبلیغ در پیجی خبری با 500هزار فالوور یا تبلیغ در پیج پوشاک با 100هزار فالوور؟" آیا به تعداد فالوورهای پیج هدف نگاه می‌کنید یا به زمینه‌ی فعالیت آن؟ اینجاست که تفاوت تبلیغ مؤثر و بیهوده مشخص می‌شود زیرا اگر گزینه اول را انتخاب کنید باوجود جامعه هدف بیشتر قطعاً بازخورد کمتری دریافت خواهید کرد.اما در صورت انتخاب گزینه دوم چون جمعه هدف مناسبی را انتخاب کرده‌اید بازخورد بیشتری را به دنبال خواهد داشت.

تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام برای چه کسب‌وکارهایی مفید است؟

به‌طورکلی تبلیغات در اینستاگرام به دلیل هزینه‌های اندکی که نسبت به باقی روش‌های تبلیغاتی دارد برای هر کسب‌وکاری توصیه می‌شود.همچنین به دلیل وسعت دایره‌ی کاربران این شبکه اجتماعی در ایران و جهان و محبوبیت بالایی که دارد می‌توان از این شبکه مجازی برای تبلیغات در هر عرصه‌ای استفاده کرد. بسیاری از بازاریابی‌های اینترنتی امروزه توسط اینستاگرام صورت می‌گیرد و طبق آزمایش‌های انجام‌شده این روش یکی از نوین‌ترین و مؤثرترین روش‌های تبلیغات اینترنتی به‌حساب می‌آید.

نکته مهم

ازآنجایی‌که شبکه جهانی اینستاگرام عکس محور است و ستون اصلی آن را محتوای تصویری تشکیل می‌دهد باید حتماً در انتخاب عکس یا ویدئوی مناسب برای تبلیغات دقت زیادی کرد.تولید محتوای خلاقانه،استفاده از عکس‌های زیبا،رنگ‌های شاد،تایپوگرافی‌های جذاب،همچنین ساخت تیزرهای تبلیغاتی دیدنی به همراه متن و موسیقی مناسب ازجمله عواملی است که برای تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام لازم و کارآمد است. در چنین مواقعی خود را بجای مخاطب بگذارید و ببینید آیا اگر خودتان این بنر تبلیغاتی یا ویدیو را می‌دیدید به دنبال آن می‌رفتید یا خیر. با تبلیغات اینستاگرامی پیج خود را به‌سرعت رونق ببخشید، اگر می‌خواهید پیج‌تان در فضای مجازی از محبوبیت بالایی برخوردار شود و یکی از غول‌های اینستاگرام شوید به دنبال خرید فالوورهای تقلبی زیاد نروید زیرا باگذشت زمان کمی از تأسیس پیج‌تان همان فالوورهای واقعی اندکی هم که داشتید از دستتان خواهد رفت.بهترین گزینه تبلیغ در پیج‌های اینستاگرام است که می‌توانید با این روش با پرداخت هزینه‌هایی معقول و مقرون‌به‌صرفه در کوتاه‌ترین زمان ممکن مخاطبان مخصوص به خود را جذب کنید.

پس از جذب مخاطب سخت‌ترین کار نگه‌داشتن آن‌ها در پیج است که این امر با تولید محتوای مناسب و به‌موقع امکان‌پذیر است.اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که باب میل فالوورهایتان باشد آن‌ها را مشتری ثابت خود کرده‌اید اما اگر در تولید محتوای خود دقت لازم را نداشته باشید با افت مخاطب روبه‌رو خواهید شد.

افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , پیج اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.