فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
پیج‌های بزرگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

پیج‌های بزرگ چه ویژگی‌هایی دارند؟

پیج های بزرگ چه ویژگی هایی دارند‌؟

√ تخصصی هستند

اغلب پیج‌هایی که تجارت‌های بزرگ انجام می‌دهند، یک تخصص خاص دارند. پیج‌های تخصصی معمولا فالوورهای زیادی دارند و اکثر این فالوورها هدفمند هستند. بدین‌ معنا که فالوورهای آن‌ها معمولی نیستند و همه‌ی آن‌ها طبق قوانین پرسونا، جمع‌آوری شده‌اند. فرض کنید شما فالوورهای زیادی برای پیج خود دارید اما هر کدام از آن‌ها در یک تخصص متفاوت از کسب وکار شما فعالیت دارند. این فالوورها نمی‌توانند برای شما سود آور باشند و تنها یک فالوور یا دنبال کننده بی‌هدف هستند. همچنین باید بدانید پیج‌های تخصصی، تبلیغات را هدفمند می‌کنند. برای مثال پیج مربوط به دکوراسیون داخلی، پیجی ست که همه مطالب مربوط به دیزاین را در خود جای داده است و مخاطبان آن، به طور معمول، طراح و یا معمار هستند. حالا اگر شما یک تبلیغات مربوط به مبلمان یا وسایل مربوط به دکوراسیون داشته باشید می‌توانید بالاترین جذب مخاطب هدفمند را، از این طریق داشته باشید.

√ دنبال کننده یا فالوورهای زیادی دارند

پیجی که می‌خواهید تبلیغات خود را در آن انجام دهید باید فالوورهای زیادی داشته باشد. البته در مطالب بالا هم اشاره کردیم، به عددی که در پیج‌ها ثبت می‌شود نباید اطمینان کرد چرا که شاید فالوورهای آن پیج، تقلبی باشد. پس باید در ابتدا مطمئن شوید که فالوورهای پیجی که انتخاب کردید فیک نباشد. سوال مطرح شده در این قسمت این است که چگونه اطمینان حاصل کنید که فالوورهای این پیج تقلبی نیستند! تشخیص دادن این امر زیاد سخت نیست فقط باید به چند نکته‌ی کوچک توجه کنید. برای مثال یک پیج را می‌بینید که K300 فالوور دارد، برای اینکه از صحت این تعداد فالوور مطمئن شوید باید به تعداد لایک‌های آن پیج توجه کنید. اگر تعداد لایک‌های آن پیج به نسبت فالوورها، بسیار کم باشد، در اینجا شما مطمئن می‌شوید که فالوورهای این پیج تقلبی هستند. یک فرمول ساده وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. برای محاسبه باید تعداد فالوورها را در 16درصد ضرب کنید، عدد به دست آمده باید تقریبا با تعداد لایک‌ها برابر باشد.

البته باید بدانید برخی از پیج‌ها لایک و پکیج فالوور را هم خریداری می‌کنند. پس باید چه کار کرد؟ یک روش نسبی دیگر هم وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. می‌توانید تعداد کامنت‌ها را با تعداد فالوورها مقایسه کنید. معمولا پیج‌هایی که فالوورهای اصلی دارد تعداد کامنت های آن هم به نسبت زیاد است.

روش های تبلیغات در پیج های بزرگ اینستاگرام

• تبلیغات ویدئویی :‌ همان‌ طور که از نام این نوع تبلیغات معلوم است، این تبلیغات به صورت محتوای ویدئویی صورت می‌گیرد. برای این‌ کار شما باید یک کلیپ از کسب و کار خود تهیه کنید و تبلیغ آن را در پیج های بزرگ بگذارید. این تبلیغ معمولا به صورت یک شبانه روز اعتبار دارد اما شما می‌توانید با پرداخت بهای بیشتر آن را تمدید کنید.

• تبلیغات بنری :‌ در این تبلیغات شما یک عکس یا یک بنر طراحی شده از کسب و کار خود تهیه می‌کنید و آن را در پیج مربوطه منتشر می‌کنید. دقت داشته باشید این بنر باید بسیار جذاب باشد و از طراحی خوبی بهره‌مند باشد تا بتوانید بازخورد مثبت دریافت کنید.

• تبلیغات استوری : تبلیغات استوری در اکثر مواقع 24 ساعته است و بازخورد خوبی هم دارد چراکه افراد زیادی، ابتدا که وارد پیج خود می شوند، استوری‌های خود را چک می‌کنند سپس به سراغ پست‌ها می‌روند.

سخن پایانی

پیشنهادی که برای شما داریم برای رشد سریع پیج مربوط به کارتان، خرید پکیج فالوور است. خرید فالوور یکی از مزیت‌های خوبی می‌باشد که فرصت را برای افرادی که زمان برایشان اهمیت دارد، کاهش می‌دهد. اگر قصد خرید فالوور برای افزایش پیج اینستاگرام خود را دارید، سعی کنید از سایت‌های معتبر که سابقه دیرینه دارند، استفاده کنید. یکی از سایت‌های معتبر، سایت فالووریاب می‌باشد که می‌توانید از خدمات این وب سایت بهره ببرید.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.