فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
افزایش فالوور اینستاگرام با تولید محتوای کاربردی

افزایش فالوور اینستاگرام با تولید محتوای کاربردی

 

در مقاله‌های پیشین، «7 ایده تولید محتوا در اینستاگرام با هدف برندسازی شخصی» شرح داده شد و در این مقاله، می‌کوشیم تا از ایده‌های تولید محتوای اینستاگرام برای افزایش فالوور فعال به منظور افزایش فروش و موفقیت در «کسب و کار» با شما صحبت کنیم.

 

همه کسانی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام و دیده شدن بیشتر در فضای اینستاگرام هستند. با توجه به افزایش هر روزه محبوبیت آن، اینستاگرام این روزها همچون بستری مهم برای درآمدزایی بیشتر کسب و کارها و افراد مختلف؛ خودنمایی می‌کند.

البته نباید کیفیت بالای محتوا در کنار تداوم آن را به عنوان رمز موفقیت صفحات محبوب در اینستاگرام نادیده گرفت.

و اما موضوع بحث این مطلب، ایده‌های محتوایی اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام و در نتیجه جذب فالوور و افزایش فروش است که در نهایت، به افزایش فروش و موفقیت در کسب و کار می‌انجامد.

درست است که ایده‌یابی محتوای اینستاگرام از استاندارد جهانی برخوردار نیست اما محتواهای گوناگونی وجود دارد که همواره برای فالوور اینستاگرام یا کاربران این اپلیکیشن جذاب است.

اید‌ه‌های مناسب  برای تولید محتوای جذاب در اینستاگرام می‌تواند برای پیشرفت کار شما و افزایش فالوور اینستاگرام‌تان بسیار مفید باشد.

در این مطلب، چند ایده برای تولید چنین محتواهایی برای شما تشریح می‌شود که می‌تواند خلاقیت شما را در ارائه ایده‌های بهتر و جذب فالوور اینستاگرام بیشتر تحریک کند.

 

 

* پیشنهاد شگفت‌انگیز یا کد تخفیف ارائه دهید

فالوور اینستاگرام شما با دیدن محتواهای‌تان با موضوع کدهای تخفیف و حراج‌های استثنایی، حس خاص بودن را تجربه می‌کنند؛ چرا که این امکان برایش فراهم می‌شود که زودتر از سایرین از تخفیف‌ها و فرصت‌های خرید ویژه آگاهی یابد.

در این‌جا می‌توانید این احساس خاص بودن را برای فالوورهای‌تان تشدید کنید و با طراحی کد تخفیف مخصوص فالوور اینستاگرام، تاثیر بیشتری را بر ذهن آنان بر جای بگذارید.

«ارسال رایگان برای فالوورهای اینستاگرام»، تعریف یک محصول «به عنوان اشانتیون برای فالوور اینستاگرام» و... از جمله مثال‌هایی است که می‌تواند افراد را نسبت به خرید کردن از شما بیشتر ترغیب کند.

 

* با چرا و چگونه محتوای آموزشی بسازید

محتواهای آموزشی جذاب نقش بسیار پررنگی در جذب فالوور اینستاگرام دارد. انتشار محتواهای آموزشی که چرایی و چگونگی موضوع مربوطه را می‌رساند؛ می‌تواند تجربه خرید فالوور اینستاگرام را به رایگان برای شما به ارمغان بیاورد.

برای مثال؛ اگر فروشنده کیک‌های تولد و مناسبتی  هستید، آموزش و ارائه چند دستور تهیه کیک که به راحتی در منزل قابل انجام باشد می‌تواند ایده بسیار خوبی در تولید محتوایی جذاب و در نتیجه افزایش فالوور اینستاگرام باشد.

اما این را بدانید که اگر بتوانید محتوای آموزشی خود را به صورت ویدئویی منتشر کنید، نهایت جذابیت را در ارائه آن به کار بسته‌اید و نتیجه بسیاری در جذب فالوور اینستاگرام شاهد خواهید بود.

 

* پشت صحنه کسب و کارتان را به نمایش بگذارید

منظور از انتشار پشت صحنه کسب‌وکار این نیست که همه چیز را به کاربران و فالوور اینستاگرام نمایش دهید، مسلما بسیاری از این اطلاعات محرمانه هستند یا حتی ممکن است برای فالوورها خسته‌کننده باشد. اما قطعا بخش‌های از پشت صحنه کسب‌وکار به کاربران اطمینان بیشتر در خرید داده و یا برای او جذابیت تماشا دارد.

بنابراین خوب است که گاهی در لحظه عمل کنید و نشان دهید که کارکنان شما در چه وضعیتی هستند تا بتوانید همدلی و البته حس کنجکاوی مخاطبان در اینستاگرام را تقویت کنید.

نمایش پشت صحنه کسب‌وکار، هم ایده خوبی برای تولید محتواست و هم تاثیر بسیاری بر اطمینان و اعتماد مخاطب در اینستاگرام دارد و لازم است که در برنامه تولید محتوای هر کسب‌وکاری وجود داشته باشد.

 

* انجام مصاحبه یا لایو را در برنامه خود داشته باشید

از جمله مواردی که می‌تواند به خوبی توجه مخاطبان را در اینستاگرام به خود جلب کند، انتشار مصاحبه یا برگزاری لایو در اینستاگرام است. می‌توانید این مصاحبه را در قالب لایو برگزار کرده و به مخاطبان و فالوور اینستاگرام‌تان این امکان را بدهید تا سوال‌های خود را از مصاحبه‌شونده بپرسند یا نظرات خود را اعلام کنند. برای این کار می‌‌توانید با مدیرعامل برند یا همکارانی از برندهای همکار و حتی رقیبان‌تان مصاحبه کنید.

فراموش نکنید که به منظور اطلاع‌رسانی به فالوور اینستاگرام، از 24 ساعت قبل، خبر برگزاری مصاحبه لایو را در صفحه اینستاگرام منتشر کنید.

همچنین، برای انتشار مصاحبه، می‌توانید از چند استوری پشت سر هم یا IGTV نیز استفاده کنید.

 

* ترندها را فراموش نکنید

یکی از ایده‌های تولید محتوا در اینستاگرام، بهره‌گیری از انواع ترندهای روز دنیاست. یکی از انواع ترند، چالش‌هایی است که در دنیا باب می‌شود تا اتفاق‌هایی را تحت تاثیر قرار ‌دهد.

یک مثال خوب از ترندهای این روزها، شیوع بیماری کرونا و تشویق کردن مردم به شستن دست‌ها و استفاده از ماسک است. شما در اینستاگرام می‌توانید برای همراه شدن با این ترند، محتواهای متناسب تولید کنید و اگر این امکان وجود داشته باشد که آن را با کسب و کار خود مرتبط کنید؛ محتوایی بسیار جذاب برای کاربران اینستاگرام تولید کرده‌اید که می‌تواند در جذب فالوور اینستاگرام به شما یاری برساند.

 

* اطلاع‌رسانی درباره محصولات جدید، هیجان‌انگیزترین ایده تولید محتواست

از این ایده تولید محتوا زمانی استفاده کنید که محصول یا خدمت جدیدی در راه دارید و قرار است به زودی از آن رونمایی کنید. اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که علاوه بر ارائه اطلاعات لازم در خصوص این محصول یا خدمت، آن را به صورت کامل لو ندهد، جذابیت محتوای‌تان در اینستاگرام را به اوج می‌رسانید و می‌توانید در جذب فالوور اینستاگرام به قدری موفق عمل کنید که گویا خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده‌اید.

این ایده همچنین تعامل کاربران اینستاگرام را افزایش می‌دهد.

 

* از روش تولید محصولات‌تان بگویید

در بسیاری از اوقات، این‌که محصولات شما چگونه به مرحله مصرف می‌رسند برای فالوور اینستاگرام جذاب است. شما می‌توانید ویدئوهایی از مراحل تهیه محصولات‌تان تهیه کنید و آن را برای کاربران اینستاگرام به نمایش بگذارید و منتظر افزایش فالوور اینستاگرام خود باشید.

 

*محتوای وبسایت خود را همواره به‌روزرسانی کنید

اگر در سایت خود محتواهایی از دارید که فکر می‌کنید برای کاربران اینستاگرام جذاب است، آن را در اینستاگرام اطلاع‌رسانی کنید. این کار را می‌توانید با یک استوری و نمایش کوتاه در خصوص مطلب جدیدی که در سایت نوشته‌اید به انجام برسانید.

این کار علاوه بر انتشار یک محتوا در اینستاگرام، فالوور اینستاگرام شما را با سایت‌تان آشنا می‌کند. برای همین بسیار مهم است که همواره اطلاعات وبسایت شما به‌روزرسانی شده باشد.

 

* تجربه دیگر مشتریان خود را به نمایش بگذارید

نمایش تجربه مشتریان قبلی شما در اینستاگرام، اعتماد مخاطب را به برندتان جلب می‌کند،.

به عبارت دیگر، انتشار اعلام رضایت مشتری قبلی شما می‌تواند منبع خوبی برای تولید محتوای بسیار جذاب برای سایر فالوورهای اینستاگرام باشد.

 

* سوالات کاربران را پاسخ دهید

از دیگر کارهای جالبی که برای محتواسازی در اینستاگرام می‌توان انجام داد، جمع‌آوری سوالات مخاطبان در زمینه کسب‌وکار شما و سپیس پاسخ‌گویی به آنهاست

البته که برای جمع‌آوری سوالات، علاوه بر کامنت‌ها و پیام‌های کاربران اینستاگرام، از تجربه خودتان نیز می‌توانید استفاده کنید، یا در یک استوری از کاربران بخواهید سوالات‌شان را از شما بپرسند.

این‌ پرسش و پاسخ‌ها را در قالب استوری یا پست با سایر کاربران اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

 

آنچه که گفته شد، تنها برخی از ایده‌هایی بود که در تولید محتوای اینستاگرام و جذب فالوور می‌تواند به شما کمک کند و با افزایش فالوور اینستاگرام، کسب و کار شما را رونق ببخشد. ایده‌های بسیاری برای این امر وجود دارد که با ترکیب خلاقیت شما می‌تواند اتفاقات بسیار خوبی را برای اینستاگرام‌تان و جذب فالوور اینستاگرام رقم بزند.

پیشنهاد می‌شود مقاله «7 ایده تولید محتوا در اینستاگرام با هدف برندسازی شخصی» که پیش‌تر منتشر شده را نیز مطالعه کنید چرا که ایده‌های این مقاله نیز می‌تواند شما را در تولید محتوای مناسب و کاربردی برای فالوور اینستاگرام یاری رساند.

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۳۱)

 • علیرضا
  علیرضا پاسخ

  یکی تز فالوورهام منو بلاک کرده میخوام درست کنم که بتونم پیجشو ببینم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   خود پیج باید شما را از بلاک دربیاورد

 • زیور مرادی
  زیور مرادی پاسخ

  من تازه 3 روزه پیج زدم، میشه از ربات شما استفاده کنم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   باید پیجتان حداقل 40 پست و 400 فالوور داشته باشد تا فعالیت زیاد روی آن فیک تشخیص داده نشود

 • نامدار
  نامدار پاسخ

  فالوور واقعی میدین ؟ چجوریه روندش؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   برای دریافت فالوور واقعی در سایت ثبت نام و کنید و پکیج موردنظر را خریداری بفرمایید

 • توران
  توران پاسخ

  اپلیکیشنتون رو میزنم نمیتونم اپدیت کنم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   به پشتیبانی فالووریاب تیکت بزنید تا لینک اپلیکیشن برایتان ارسال شود

 • حوریه
  حوریه پاسخ

  منکه هرچی محتوا عوض میکنم نگار نه انگتر لایکای پیجم نمیره بالا

  • فالووریاب
   فالووریاب

   مقالات سایت را مطالعه کنید راهنمایی می شوید

 • میترا
  میترا پاسخ

  ریاتتون خیلی خوبه سرعتش فکرشو نمیکردم

 • کوروش
  کوروش پاسخ

  پیجم بالا نمیاد میکه تا 30 روز دیگه همینه چیکارش کنم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   پیجتان را باید بازیابی کنید ، از اموزش های سایت استفاده کنید

 • سمیه
  سمیه پاسخ

  ایمپرشن چیه تو پیجم میاد ؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   اموزش مربوط به ریچ و ایمپرشن را در سایت مطالعه کنید

 • سوسن
  سوسن پاسخ

  پیجم بلاکه درنمیاد از بلاک

  • فالووریاب
   فالووریاب

   چندروز باید صبر کنید زمان مشخص شده اینستاگرام بگذرد پیج رفع بلاک شود

 • علی
  علی پاسخ

  حساب اینستا من غیرفعال شده است نمیاوره هرچی میزنمم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   مطالب مربوط به بازیابی پیج اینستاگرام را در سایت بخوانید

 • پوریا
  پوریا پاسخ

  پیچم شخصی نمیشه چیکارش کنم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   وارد تنظیمات پیج شوید و گزینه خصوصی یا پرایوت را انتخاب کنید

 • جلالوند
  جلالوند پاسخ

  قیمت فالوورها یکم بالا میزنه، چرا ؟ واقعی هستن همه؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   زیرا تمامی فالوورهای فالووریاب واقعی هستند

 • مریم
  مریم پاسخ

  من تازه ثبت نام کردم تو سایت کی فالوورا میان تو پیجم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   ربات را روشن کنید تا شروع شود

 • کوشا
  کوشا پاسخ

  روزی چندتا فالوور میدین بمون؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   بسته به نوع پیج و شرایط آن متفاوت است و ربات ماکسیمم فالوور واقعی ممکن را برای پیج ها بدست می اورد

 • سینا سالاری
  سینا سالاری پاسخ

  امنیت پیج رو چگونه بالا ببریم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   مطالب مربوط به امنیت پیج را در سایت مطالعه کنید

 • ناهید
  ناهید پاسخ

  ربات من روشن نمیشههه

  • فالووریاب
   فالووریاب

   مشکل خود را به پشتیبانی پنل خود ارجاع دهید تا از آنجا بررسی شود

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.