فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
چقدر افزایش فالوور اینستاگرام  برای برند شما تاثیرگذار است؟

چقدر افزایش فالوور اینستاگرام برای برند شما تاثیرگذار است؟

اینستاگرام یکی از پر کاربرترین شبکه‌های اجتماعی است که ماهانه حدود یک میلیون تبلیغ در آن انجام می‌شود. می‌توان گفت که آمار تبلیغات اینستاگرام برای یک شبکه اجتماعی عکس محور فوق‌العاده بالا است. جالب است بدانید که شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام ۶۰۰ میلیون کاربر دارد که روزانه ۴۰۰ میلیون کاربر به آن سر می‌زنند و در آن فعالیت می‌کنند.

از سوی دیگر نیز طبق آمار به دست آمده علاوه بر کاربران عادی، بیشتر برندها نیز در این رسانه‌ی اجتماعی حضور دارند و محصولات و خدمات خود را در قالب عکس یا ویدیوی کوتاه به مخاطبان خود معرفی می‌کنند. از این رو تبلیغات اینستاگرام رو به روز طرفدار بیشتری پیدا می‌کند و اهمیت آن بیشتر می شود.

کم هزینه‌ترین تبلیغات اینستاگرام چه نوع تبلیغاتی است؟

اگر به عنوان یک کسب و کار نوپا قصد دارید به کمک تبلیغات اینستاگرام به معرفی برند خود بپردازید و یا کسب و کار بزرگی هستنید و می خواهید تبلیغات مداوم و در سطح وسیع داته باشید باید بدانید که استفاده از ربات اینستاگرام و خدماتی که فالووریاب ارایه می کند بهترین و راحت ترین و کم هزینه ترین روش تبلیغات و افزایش فالوور در اینستاگرام است.

ویژگی‌های منحصر به فرد تبلیغات اینستاگرام کدامند؟

برندها معمولا اهداف تبلیغاتی مختلفی دارند. از جمله مهمترین اهدافی که برندها برای استفاده از تبلیغات اینستاگرام دنبال می‌کنند عبارتند از :

کلیک بر روی لینک سایت، نصب برنامه، مشاهده ویدئو، آگاهی از برند، آگهی‌های محلی، فروش محصول، مشاوره و … .از این رو هر یک از ویژگی‌های منحصر به فرد تبلیغات اینستاگرام به برندها و کسب و کارها کمک می‌کند تا بیشترین بازخورد ممکن را دریافت کنند. امکان افزودن موقعیت جغرافیایی، تعامل آسان و مستقیم با مخاطب، اشتراک‌گذاری آسان، مواجهه بسیاری از کاربران با پست‌های این رسانه، حجم کاربران و بازدید روزانه بالای اینستاگرام و هزینه پایین تبلیغات در اینستاگرام و ارزان بودن آن نسبت به سایر روش های تبلیغاتی از جمله مهمترین عوامل محبوبیت این شبکه‌ی اجتماعی برای صاحبان کسب و کار و برندها است.

 

کاربران اینستاگرام چه کسانی هستند؟

در حدود ۶۰٪ از کاربران این شبکه‌ی اجتماعی افراد بین ۱۸ تا ۳۰ سال هستند و اکثرا بین 16 تا 40 سال. بنابراین می‌توان گفت که کسب و کارها و برندهایی که به ارائه محصولاتی برای این رده‌ی سنی می‌پردازند، می‌توانند با تنظیم یک استراتژی قوی میزان فروش محصولات خود را چندین برابر کنند. با توجه به این‌که اکثر مخاطبان این شبکه قشر جوان هستند. بنابراین می‌توان گفت محصولات مرتبط با لوازم آرایشی و بهداشتی، محصولات ورزشی، لباس و لوازم سرگرم‌کننده و دیجیتال … از جمله محصولاتی هستند که طرفداران زیادی را جلب می‌کنند اما این به آن معنا نیست که تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور فقط برای چنین کسب و کارهایی است بلکه همچنان سایر مزیت های اینستاگرام وجود دارند.

آیا اینستاگرام محل مناسبی برای معرفی برند است؟

می‌توان گفت اینستاگرام ابزار مناسبی برای معرفی برند جدید و یافتن مخاطبان هدف است. زیرا کاربرانی که در اینستاگرام حضور دارند روزانه ساعت‌ها از وقت خود را در این شبکه میگذرانند. بنابراین مواجهه با تبلیغات اینستاگرام میزان جذب مشتری و آگاهی از برند را دو برابر می‌کند و افزایش فالوور اینستاگرام بهترین راه است.

آیا تبلیغات و افزایش فالوور اینستاگرام رسانه‌ی اجتماعی مناسبی برای برند شما است؟

با توجه به این‌که اینستاگرام یکی از رسانه‌های اجتماعی تبلیغاتی کم هزینه است. معمولا مورد توجه همه برندها قرار می‌گیرد. زیرا حتی در صورتی هم که این رسانه کمکی به جذب مشتری و افزایش فروش یک برند نکند نیز این برند، سرمایه زیادی را از دست نخواهد داد و حداقل دیده شده است. بنابراین اگر به دنبال یک کانال ارتباطی کم هزینه و موثر برای برند خود هستید باید بدانید که اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام مهمترین و بهترین ابزار برای تبلیغات و تعامل با مشتریان شما است.

 

همین حالا در فالووریاب عضو شوید و تبلیغات و افزایش فالوور پیج خود را آغاز کنید

ثبت نام در فالووریاب

 

 

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , افزایش فالور , افزایش فالور اینستاگرام , فالوور واقعی , فالوور واقعی اینستاگرام

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.