فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
معرفی creator account اینستاگرام

معرفی creator account اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی قابلیتی اضافه کرده است که به پیج‌های تجاری (Business Accounts) این امکان را می‌دهد تا اطلاعات تماس خود را از دید مخاطبان مخفی کرده و دایرکت‌های خود را دسته‌بندی کنند؛ این امکان جدید Creator Account نام دارد؛ با تبدیل اکانت اینستاگرام خود از «بیزینس» به «کریتور» از سه امکان زیر بهره‌مند خواهید شد:

۱. امکان پنهان‌کردن اطلاعات تماس از دید مخاطب.

۲. امکان دسته‌بندی دایرکت‌های دریافت شده.

۳. امکان مشاهدۀ تعداد فالو/آنفالو در هر روز.

برای تبدیل اکانت خودتان به «کریتور»، ابتدا وارد بخش تنظیمات شده و سپس از بخش Account روی گزینۀ Switch to Creator Account کلیک کنید و مراحل را طی کنید.

یکی از مزایای حساب Creator Account فراهم شدن قابلیت مشاهده تغییرات روزانه و هفتگی در تعداد دنبال‌کنندگان است. به این ترتیب مدیر صفحه قادر خواهد بود به طور دقیق‌تر، دلایل افزایش محبوبیت و یا ریزش فالوورهای خود را ارزیابی کند. در بخش دایرکت نیز ابزارهایی برای کاربران دارای حساب Creator Account در نظر گرفته شده است. در اینجا فیلتری برای جداسازی پیام‌های ارسال شده از سوی صفحه‌های مورد نظر وجود دارد. به این ترتیب مجبور نخواهید بود با صرف زمان زیاد، لابه‌لای پیام‌های طرفداران و یا اسپم‌ها، به دنبال متن‌های مهم ارسال شده از طرف دیگر صفحه‌های شناخته شده (همچون درخواست‌های تبلیغات) بگردید. بر اساس گفته‌های اینستاگرام، این قابلیت‌های جدید توسط گروهی خاص و محدود از کاربران در حال تست شدن بوده و در زمانی نامشخص طی سال 2019، به صورت عمومی منتشر خواهند شد.

پ.ن: این امکان فقط برای پیج‌های «بیزینس» فراهم است؛ اگر پیح شما عادی است، ابتدا باید پیج خود را تبدیل به بیزینس کرده و سپس به حالت کریتور تغییر دهید.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , پروفایل اینستاگرام , جذب فالوور , افزایش فالوور , اکانت تجاری اینستاگرام , اکانت بیزینس اینستاگرام , ربات اینستاگرام فالووریاب , ربات فالووریاب , creator account

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین