نماد اعتماد

ثبت نام در فالووریاب و دریافت 50 فالوور تست.

نماد اعتماد انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی

فالووریاب : ربات اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند

فالووریاب ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور واقعی ایرانی هدفمند و تضمینی اینستاگرام است که به شما این قابلیت را می دهد که برای پیج اینستاگرام خود افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی و هدفمند انجام دهید. فالووریاب با فعالیت اتوماتیک و هوشمند در پیج اینستاگرام برای شما از فالوورهای پیج هایی جذب فالوور انجام می دهد که شما تعیین می کنید و به این ترتیب فالوورهایی جذب پیج اینستاگرام شما می شوند که به موضوع پیج و کار شما علاقه مند هستند. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالووریاب این تضمین را به شما می دهد که تا زمانی که دقیقا تعداد فالوور خریداری شده را برای پیج اینستاگرام شما جذب کند به فعالیت خود ادامه دهد.

گواهی دیجیتال جشنواره وب و موبایل

پکیج 1K 1,000 فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام
۳۹,۰۰۰ تومان

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی ایرانی هدفمند

خرید فالوور

پکیج 2K 2,000 فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام
۶۴,۰۰۰ تومان

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی ایرانی هدفمند

خرید فالوور

پکیج 5K 5,000 فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام
۱۳۹,۰۰۰ تومان

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی ایرانی هدفمند

خرید فالوور

پکیج 20K 20,000 فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام
۴۲۹,۰۰۰ تومان

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی ایرانی هدفمند

خرید فالوور

پکیج 50K 50,000 فالوور اینستاگرام خرید فالوور اینستاگرام
۹۴۹,۰۰۰ تومان

افزایش فالوور اینستاگرام

فالوور اینستاگرام

فالوور واقعی ایرانی هدفمند

خرید فالوور

راهنمای کار با ربات اینستاگرام فالووریاب

تضمین فالوور اینستاگرام واقعی

نحوه ی افزایش فالوور ربات اینستاگرام فالووریاب به شکلی است که میتوانیم این تضمین را دهیم با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوورهای جذب شده کاملا واقعی و هدفمند هستند.

تعیین اهداف جذب فالوور اینستاگرام

در ربات افزایش فالوور اینستاگرام فالووریاب شما تعیین می کنید که از فالوورهای چه پیج هایی و از لایک کننده های چه هشتگ هایی برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب شود، در نتیجه فالوورهای جذب شده کاملا هدفمند و مناسب فعالیت پیج شما هستند.

افزایش فالوور خرید فالوور ربات اینستاگرام

گزارش روزانه از فعالیت و بازدهی

ربات اینستاگرام افزایش فالوور اینستاگرام فالووریاب روزانه با ارایه نمودارهای متنوع فعالیت پیج شما نظیر فالوورهای جذب شده، تعداد فالوورها، فالوها، لایکها، آنفالوها، کامنتها و... و بازدهی هدف های انتخابی را در اختیار شما قرار می دهد.

پشتیبانی آنلاین

تیم پشتیبانی فالووریاب همیشه در کنار شماست و می توانید هر لحظه در پنل کاربری از طریق ارسال تیکت پشتیبانی مشکلات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

54432+
54560+
12334396

مراحل کار با ربات اینستاگرام فالووریاب


1. از بخش ثبت نام در سایت فالووریاب ثبت نام کنید

در اولین قدم با وارد کردن ایمیل و شماره تلفن همراه خود در فالووریاب ثبت نام کنید و پیج یا پیج های اینستاگرام خود را در کنترل پنل فالووریاب ثبت نمایید. فالووریاب به ازای هر اکانت اینستاگرام شما نیز 50 فالوور اینستاگرام هدیه خواهد داد.


2. تنظیمات مربوط به نحوه افزایش فالوور را انجام دهید

تنظیمات تعداد فالو، آنفالو، لایک، ارسال کامنت اتوماتیک و ... را در تنظیمات پیج خود انجام دهید تا ربات فالورویاب شروع به افزایش فالوور اینستاگرام پیج شما کند.


3. اکانت فالووریاب خود را شارژ کنید و به پیج های خود شارژ اختصاص دهید

با خرید فالوور اینستاگرام از طریق درگاه بانکی امن و با استفاده از تمامی کارت بانک های عضو شتاب اقدام به شارژ حساب کاربری خود کنید و فالوور اینستاگرام خریداری شده را به تعداد دلخواه به پیج های اینستاگرام ثبت شده خود اختصاص دهید.


4. از افزایش فالوور واقعی و هدفمند پیج اینستاگرام خود لذت ببرید

دیگر نیاز به اقدامی نیست! حالا فالووریاب شروع به جذب و افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند برای پیج های اینستاگرام شما خواهد کرد. در صورت وجود هرگونه سوال از بخش پشتیبانی فالووریاب در کنترل پنل کاربری برای انتخاب بهترین تنظیمات پیج خود کمک بگیرید.


فالوور یاب به هر پیج 50 فالوور اینستاگرام تستی می دهد

چگونه با پشتیبانی اینستاگرام تماس بگیریم؟

اگر در کار با اینستاگرام با مشکلی مواجه شویم و یا سوالی برایمان پیش آید یا بدلیل رعایت نکردن قوانینش بلاک شویم، ارتباط برقرار کردن با مرکز پشتیبانی ای...

آموزش لایو اینستاگرام

در این پست قصد آموزش لایو گذاشتن را داریم، پس اگر جز آن دسته از کسانی هستید که نمی‌دانید چه طور میتوان از این قابلیت اینستاگرام استفاده کرد با ما همرا...

دانلود کامل پست‌های اینستاگرام برای هر اکانت

اگر زمانی بخواهیم حساب کاربری‌مان را حذف کنیم، و نخواهیم با آن همه خاطره خدافظی کنیم چه باید کرد؟چگونه باید تصاویر خود را دانلود کنیم؟ در ادامه با آمو...

آموزش خصوصی کردن استوری‌های اینستاگرام!

تا حالا شده که بخواهید استوری‌ای را فقط یک سری از دنبال کننده‌های(فالور) خاص اکانت شما ببینند؟ در ادامه با آموزش این قابلیت با فالووریاب همراه باشید....