نماد اعتماد

سوالات متداول شما در فالووریاب

در این قسمت سوالات متداول شما کاربران درباره چگونگی کار ربات فالووریاب، سوالات و مشکلاتی که ممکن است در هنگام استفاده از ربات با آن رو برو شوید مطرح و پاسخ داده شده است. اگر سوال و یا مشکلی دارید که در سوالات زیر مطرح نشده است از طریق فرم تماس باما و یا ایمیل فالووریاب سوالات خود را باما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی فالووریاب در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشند.


سیستم فالووریاب به طور تضمینی برای پیج اینستاگرام شما فالوورهای ایرانی واقعی فعال و هدفمند جذب می کند. کاربرانی را برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند که دقیقا شما تعیین میکنید چه خصوصیاتی داشته باشند و به چه موضوعاتی علاقه داشته باشند و در چه منطقه جغرافیایی ساکن باشند، و با این وجود باز هم این افراد با این خصوصیات در نهایت تصمیم میگیرند که پیج اینستاگرام شما برای آنها مفید هست یا خیر، در صورتی که مفید باشد شما را فالو می کنند و از اعتبار شما در سایت با گرفتن فالوور کسر می شود و در غیر اینصورت شما هزینه ای برای افرادی که شما را فالو نمیکنند نمیپردازید، شما هزینه ی استفاده از سیستم یا هزینه ی مدت زمان استفاده از فالووریاب را نمی دهید و فقط و فقط زمانی هزینه از شما کسر می شود که شما فالووری را که به دنبالش بوده اید را جذب کرده باشید.

بله، فالوورهایی که توسط ربات اینستاگرام فالووریاب برای پیج های اینستاگرام شما جذب می شوند کاملا و 100% واقعی، ایرانی، فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما هستند و شما میتوانید هدفمندی فالوورها را در تنظیمات صفحه کاربری خود اعمال کنید. فالووریاب فقط برای پیج شما فالوور واقعی و فعال جذب میکند و کاربرانی که شما را فالو میکنند به اختیار خودشان پیج شما را انتخاب میکنند و میپسندند یا در صورت نیازشان فالو می کنند.

سیستم ربات فالووریاب به طرزی طراحی شده که تمام هزینه ای که شما میپردازید تبدیل به جذب فالوور هدفمند به طور تضمینی میشود و سیستم به شما این اطمینان را می دهد که تعداد فالوور شارژ شده توسط شما را حتما برای اکانت شما جذب کند و تا زمانی که این اتفاق رخ دهد برای پیج اینستاگرام شما تبلیغ میکند.

خیر، با توجه به این که فالوورهایی که جذب صفحه شما می شوند توسط تعامل با آنها جذب شده اند و آنها خودشان شما را انتخاب و فالو کرده اند و کاملا واقعی و ایرانی و هدفمند هستند پس امکان ندارد که این فالوورها غیر واقعی باشند و پس از مدتی پاک شوند.

بله، شما به راحتی می توانید در کنترل پنل کاربری خود اکانت فالووریاب خود را با استفاده از پرداخت آنلاین شارژ کنید و از آن برای جذب فالوور برای پیج یا پیج های خود استفاده کنید.

بله، فعالیت سایت فالووریاب هیچ تداخلی با استفاده شما از اکانت اینستاگرامتان ندارد.

خیر، شرایط خاصی احتیاج نیست. تنها کافیست روی پیج اینستاگرام خود حداقل 30 عکس قرار دهید و پیج شما در حال حاضر کمتر از 100 فالوور نداشته باشد و حداقل یک ماه از تاریخ ساخت آن گذشته باشد تا احیانا اکانت شما با مشکلی مواجه نشود.

خیر، شما تنها برای شارژ حساب و پیج های خود و تغییر تنظیمات و مشاهده آمار فعالیت اکانت خود سایت را باز میکنید، ربات فالووریاب شبانه روز حتی اگر سایت باز نباشد یا تلفن همراه شما روشن نباشد به فعالیت طبق تنطیمات درخواستی شما می پردازد پس به هیچ عنوان شما نیازی به باز نگه داشتن سایت ندارید.

چون بهترین راه جذب فالوور و افزایش محبوبیت و فروش برای شما استفاده از ربات اینستاگرام فالووزیاب است. چه از نظر وقت و زمان و انرژی ای که باید صرف کنید، چه از نظر هزینه و قیمت و چه از نظر بازدهی.

فالووریاب یک ربات هوشمند است که به طور اتوماتیک از طرف اکانت شما فعالیت تبلیغاتی انجام می دهد و کاربران را فالو میکند و پست های آنها را لایک میکند و برای آنها کامنت میگذارد و برای آنها دایرکت ارسال میکند و تمام این کارها را با توجه به تنظیمات درخواستی شما به طور اتوماتیک و شبانه روزی انجام می دهد که باعث می شود برای شما فالووری جذب شود که شما می خواهید و تمام خصوصیات مد نظر شما را داشته باشد، مثلا به ورزش علاقه مند باشید و در تهران ساکن باشد و مرد باشد. علاوه بر این فالووریاب خدمات دیگری نیز به شما ارایه می کند که با عضویت در فالووریاب می توانید از این خدمات استفاده کنید.

خیر، فالووریاب با سیستم هوشمند خود طبق تنظیمات درخواستی شما پس از مدت کوتاهی افرادی را که فالو می کند را آنفالو میکند، پس فالووینگ های اکانت شما از حدی که شما تعیین می کنید بالاتر نمی رود.

خیر، فالووریاب تنها زمانی از حساب شما شارژ کسر می کند که فالوور جذب شده را خودش جذب کرده باشد!!!

با مراجعه به صفحه راهنما می توانید با نحوه ی کار با سایت فالووریاب آشنا شوید. همچنین می توانید از طریق صفحه تماس با ما مستقیما سوالات خودا را با ما در میان بگذارید.

در کنترل پنل کاربری خود می توانید آمار فعالیت ربات را در جداول و نمودارها و لیست های مربوطه مشاهده و دنبال کنید تا از این مهم اطمینان حاصل فرمایید.

زمان جذب فالوورها به موارد زیادی بستگی دارد: تعداد فالوور فعلی پیج اینستاگرام شما - موضوع پیج - تعداد پست ها - آیدی پیج - شخصی یا تجاری یا موضوعی بودن پیج - لوگوی مناسب - بیو مناسب اما تنظیمات مناسب شما در پنل کاربری سایت نیز بسیار حائز اهمیت است و با تنظیمات مناسب می توانید فالوورها را سریعتر جذب کنید. به طور مثال: تعیین تعداد حداقل 10 پیج هدف با فالوورهای بالای 20 هزار - تعیین پیج های هدف مناسب و مربوط به موضوع پیج - واقعی بودن پیج های هدف - تنظیم مناسب اعداد در پنل کاربری هر پیج می تواند ماهانه حتی تا 7000 فالوور توسط ربات فالووریاب جذب کند اما اینکه پیج شما چه تعداد فالوور در ماه جذب کند یا جذب فالوورهای خریداری شده چه مدت زمان ببرد به موارد ذکر شده بستگی دارد.

با ورود به حساب کاربری و بخش داشبورد و انتخاب دکمه خاموش ربات متوقف خواهد شد.

با ورود به حساب کاربری در فالووریاب و رجوع به بخش "گزارش فعالیت"

بله، نیازی نیست که به ازای هر پیج اینستاگرام خود یک اکانت فالووریاب ایجاد کنید. تنها با یک اکانت می توانید چند پیج را به ربات متصل کنید و حتی فالوور خریداری شده را بین پیج های خود تقسیم کنید.

با ورود به حساب کاربری در فالووریاب و رجوع به صفحه تنظیمات پیج و خاموش کردن دکمه "فالو" و قرار دادن عدد 0 در کادر "حداکثر تعداد فالووینگ"

بله، در سایت ثبت نام کنید و پیج یا پیج های اینستاگرام خود را به پنل کاربری خود اضافه کنید و برای حساب خود شارژ خریداری کنید و سپس برای انجام تنظیمات با پشتیبانی تماس بگیرید.

در صوری که سوال شما و پاسخش در این صفحه یافت نشد می توانید از طریق تیکت در کنترل پنل کاربری خود و یا بخش تماس با ما با سوالات و مشکلات خود را مطرح فرمایید. تیم پشتیبانی فالووریاب همواره در کنار شماست.