نماد اعتماد

از اینکه فالووریاب را انتخاب کرده اید متشکریم
برای استفاده از سایت فالووریاب نیاز است که شما مراحلی را جهت ثبت پیج یا پیج های اینستاگرام خود طی کنید که در این جا مراحل ثبت پیج در فالووریاب به همراه تصاویر کمکی برای شما شرح داده شده است.
فالووریاب ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور واقعی ایرانی هدفمند و تضمینی اینستاگرام است که به شما این قابلیت را می دهد که برای پیج اینستاگرام خود افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی و هدفمند انجام دهید. فالووریاب با فعالیت اتوماتیک و هوشمند در پیج اینستاگرام برای شما از فالوورهای پیج هایی جذب فالوور انجام می دهد که شما تعیین می کنید و به این ترتیب فالوورهایی جذب پیج اینستاگرام شما می شوند که به موضوع پیج و کار شما علاقه مند هستند. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالووریاب این تضمین را به شما می دهد که تا زمانی که دقیقا تعداد فالوور خریداری شده را برای پیج اینستاگرام شما جذب کند به فعالیت خود ادامه دهد.
با ربات اینستاگرام فالووریاب دیگر نیازی ندارید به صرف هزینه و وقت گزاف برای هماهنگی های زمانبر تبلیغات و یا خرید فالوور اینستاگرام غیر واقعی که هیچ کمکی به پیج شما نمی کند.
کافی است در فالووریاب ثبت نام کنید، پیج یا پیج های اینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام فالووریاب اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و با خرید فالوور اینستاگرام از افزایش فالوور اینستاگرام شبانه روزی و فالوور اینستاگرام واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. فالووریاب به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام شما فالو و آنفالو و لایک انجام می دهد و به این ترتیب برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به صفحه کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود مطلع شوید و یا تنظیمات افزایش فالوور را تغییر دهید.

ثبت نام در سایت فالووریاب

برای استفاده از خدمات سایت شما ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. برای این کار در منوی اصلی سایت گزینه ثبت نام را انتخاب کنید
مشخصات خود را به طور صحیح وارد نموده و دکمه ثبت نام را فشار دهید

وارد شدن به حساب کاربری

بلافاصله پس از ثبت نام به صفحه کاربری خود هدایت خواهید شد یا در زمان های بعدی می توانید از بخش ورود در منوی اصلی به صفحه کاربری خود وارد شوید.

اضافه کردن پیج اینستاگرام به سایت و تعیین تنظیمات

رای شروع استفاده از خدمات ربات نظیر افزایش فالوور و ... باید پیج اینستاگرام خود را به فالووریاب اضافه کنید. برای این کار یکی از بخش هایی که با کادر سبز در تصویر مشخص شده است را انتخاب کنید.
نکته: شما می توانید چندین پیج اینستاگرام را در فالووریاب ثبت کنید و همزمان آن ها را در یک اکانت فالووریاب مدیریت کنید. نیازی به ثبت نام در سایت به ازای هر پیج اینستاگرام وجود ندارد.

مرحله اول: اطلاعات اکانت

در این مرحله برای ثبت پیج، مشخصات پیج اینستاگرام خود یعنی یوزرنیم و پسورد پیج را وارد کنید.
لطفا توجه بفرمایید قبل از وارد کردن اطلاعات پیج حتما یک ایمیل معتبر و یک شماره موبایل معتبر را با استفاده از گوشی موبایلتان و در داخل نرم افزار اینستاگرام به اکانتتان اضافه کنید.

مرحله دوم: پیج های هدف

در این مرحله باید تعیین کنید که می خواهید از فالوورهای چه پیج های اینستاگرامی برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب شود. در حقیقت در این مرحله تعیین می کنید که گروه هدف مخاطبان و مشتریان شما چه کسانی هستند. حتما پیج هایی را به عنوان هدف قرار دهید که فعال باشند و فالوورهای واقعی داشته باشند. برای بازدهی بهتر حداقل 5 پیج اینستاگرام که هرکدام حداقل بیش از 10 هزار فالوور دارند را اضافه کنید.

مرحله سوم: منبع فالوورها

در این مرحله شما می توانید انتخاب کنید که فالوورهایی که برای شما جذب خواهند شد افرادی باشند که پیج های هدف شما را فالو کرده اند یا پست های آنها را لایک کرده اند و برایشان کامنت گذاشته اند. گزینه ی "دریافت از فالوورهای پیج های هدف" سرعت جذب فالوور بیشتری دارد.

مرحله چهارم: تنظیمات تعداد

در این مرحله تعداد فالو در ساعت، تعداد آنفالو در ساعت و تعداد لایک در ساعت و تعداد کامنت در ساعت را باید تعیین کنید. (هرچه این عدد بزرگتر باشد شما با سرعت بیشتری فالوور دریافت می کنید)
در صورتی که به تازگی پیج خود را ساخته اید یا پیج شما کمتر از 1000 فالوور دارد یا پیج شما کمتر از 20 پست دارد در هر بخش از کمتر از 50% تعداد استفاد کنید تا زمانی که پیج شما شرایط را پیدا کند.

 • تعداد فالو در ساعت: تعداد افرادی که ربات در ساعت از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج شما فالو می کند. (حداکثر 30)
 • تعداد آنفالو در ساعت: تعداد افرادی که ربات در ساعت از لیست فالوورینگ های شما آنفالو می کند. (حداکثر 30)
 • تعداد لایک در ساعت: تعداد عکس هایی که ربات در ساعت از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج شما لایک می کند. (حداکثر 50)
 • تعداد کامنت در ساعت : تعداد کامنت ها تبلیغاتی که ربات از طرف پیج شما زیر پست ها برای تبلیغ پیج شما قرار می دهد. (حداکثر 2)

اینکه شما چه عددی را برای این تعدادها انتخاب کنید بستگی به میزان علاقه شما به دریافت سریعتر فالوور و قابلیت های پیج شما دارد که در بخش های دیگر آموزش می توانید مطالعه بفرمایید.

مرحله پنجم: منبع آنفالوها

در این مرحله اگر گزینه "فقط افرادی که ربات فالو کرده" را انتخاب کنید تعیین می کنید که ربات فقط افرادی را آنفالو کند که خودش فالو کرده و این به این معناست که شما نمی خواهید افرادی که شما خودتان فالو کرده بوده اید یا فالو خواهید کرد را روبات آنفالو کند که این مساله بیشتر برای پیج های شخصی به کار می رود و شما نمیخواهید دوستانتان را ربات آنفالو کند.
اگر گزینه "تمام فالووینگ های پیج شما" را انتخاب کنید به این معنی است که به ربات اجازه می دهید از کل لیست فالووینگ شما آنفالو کند یعنی حتی افرادی که شما فالو کرده بودید یا افرادی که فالو می کنید را هم آنفالو می کند. این گزینه زمانی کاربرد دارد که لیست فالووینگ پیج شما برایتان اهمیتی ندارد و فقط شما از پیجتان استفاده های تجاری یا ... دارید و دوستان و پیج هایی وجود ندارند که برای شما اهمیت داشته باشند که آنها را دنبال کنید. کاربرد دیگر این قابلیت زمانی است که شما می خواهید فالووینگ های خود را کم کنید یا صفر کنید.

مرحله ششم: بازه فالووینگ

در این مرحله در بخش "حداکثر فالووینگ" شما مشخص می کنید که فالووینگ های پیج شما در حین فعالیت ربات از چه عددی بالاتر نرود.
همچنین در بخش "آنفالو بعد از چند ساعت" مشخص می کنید افرادی که فالو می شوند چه مدت بعد آنفالو شوند که عدد مناسب برای این بخش بین 24 ساعت تا 96 ساعت می باشد که مدتی از فالو شدن افراد بگذرد و آنها درخواست های تبلیغاتی شما را ببینند و سپس آنفالو شوند.

مرحله هفتم: کامنت ها

در این مرحله شما متن کامنت های تبلیغاتی خود را مشخص میکنید. میتوانید این بخش را خالی بگذارید تا ربات فقط فالو و آنفالو و لایک انجام دهد اما در صورتی که می خواهید از این مزیت استفاده کنید لطفا حداقل 10 متن کامنت تبلیغاتی مختلف بنویسید.
همچنین در بخش "آنفالو بعد از چند ساعت" مشخص می کنید افرادی که فالو می شوند چه مدت بعد آنفالو شوند که عدد مناسب برای این بخش بین 24 ساعت تا 96 ساعت می باشد که مدتی از فالو شدن افراد بگذرد و آنها درخواست های تبلیغاتی شما را ببینند و سپس آنفالو شوند.

شارژ اکانت فالووریاب و اختصاص به پیج

پس از ثبت پیج باید از بخش شارژ حساب که در تصویر اول با مستطیل سبز مشخص شده، اکانت فالووریاب خود را شارژ کنید و طبق تصویر دوم به پیج یا پیج هایتان شارژ فالوور اختصاص دهید. دقت کنید که بعد از شارژ، حساب فالووریاب شما شارژ میشود که در بخش اعتبار کل در بالای صفحه کاربری قابل مشاهده است و شما می توانید فالوور خریداری شده را به هر میزانی بین پیج های خود تقسیم کنید و یا بخشی از آن را در اعتبار کل خود نگه دارید. فالووریاب نیز برای هر پیجی که اضافه می کنید 50 فالوور رایگان به پیج شما اختصاص می دهد.

تغییر تنظیمات پیج شما

پس از ثبت پیج شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و کلیک بر روی بخش "تنظیمات" در هر لحظه تنظیمات مربوط به هر کدام از پیج های اینستاگرام خود را تغییر دهید.

مشاهده آمار پیج

شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و کلیک بر روی بخش "تنظیمات"، آمار های مربوط به هر کدام از پیج هایتان را ملاحظه فرمایید. هرچند که آمار کلی و خلاصه پیجهای شما در داشبورد شما نیز قابل ملاحظه است.

پشتیبانی و سوالات و مشکلات شما

در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و... در هر لحظه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود از منوی کنار و بخش ارسال پیام، برای پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمایید و جواب آن را پیگیری کنید.

توصیه ها

 • در هنگام استفاده از ربات به هیچ عنوان به صورت دستی در پیج خود فالو و آنفالو نزنید زیرا تعداد فالو و آنفالو از سمت اینستاگرام محدود است و در صورت گذر از محدودیت ها برای اکانت شما مشکلاتی بوجود خواهد آمد.
 • مطمئن شوید که ایمیلی معتبر روی پیج اینستاگرام خود قرار داده اید که به پسورد آن ایمیل دسترسی دارید. همیشه و همیشه باید روی پیج شما ایمیل گذاشته شده باشد و پسورد آن ایمیل را داشته باشید.
 • عکس پروفایل و بیو(توضیحات) مناسب و کاملی درباره موضوع پیجتان برای پیج خود قرار دهید.
 • به طور منظم روی پیج خود پست ارسال کنید. این کار هم به فعالیت ربات و هم به بهتر جذب شدن فالووها به پیج شما کمک می کند. حداقل هر سه روز یک پست ارسال کنید.
 • حداقل 5 هدف به تنظیمات پیج های خود اضافه کنید و سعی کنید اهداف بیش از 10000 فالوور داشته باشند و فالوورهای واقعی داشته باشند. هرچه اهداف بیشتری قرار دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت.
 • در صورتی که اکانت شما کمتر از 1000 فالوور دارد و یا کمتر از 30 پست روی آن ارسال کرده اید سرعت فعالیت ربات یعنی تعداد فالو در ساعت و آنفالو در ساعت و لایک در ساعت را زیر 10 قرار دهید و پس از مدتی افزایش دهید.
 • برای ثبت پیج روی سایت و افزایش فالوور حداقل 10 پست روی پیج خود قرار دهید. هرچه تعداد پست های پیج شما بیشتر باشد ربات فعالیت بهتری دارد و افراد بیشتر جذب صفحه شما می شوند