فالوور واقعی اینستاگرام

از اینکه فالووریاب را انتخاب کرده اید متشکریم
برای استفاده از فالووریاب نیاز است که شما مراحلی را جهت ثبت پیج یا پیج های اینستاگرام خود طی کنید که در این جا مراحل ثبت پیج در فالووریاب به همراه تصاویر کمکی برای شما شرح داده شده است.
فالووریاب ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور واقعی ایرانی هدفمند و تضمینی اینستاگرام است که به شما این قابلیت را می دهد که برای پیج اینستاگرام خود افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی و هدفمند انجام دهید. فالووریاب با فعالیت اتوماتیک و هوشمند در پیج اینستاگرام برای شما از فالوورهای پیج هایی جذب فالوور انجام می دهد که شما تعیین می کنید و به این ترتیب فالوورهایی جذب پیج اینستاگرام شما می شوند که به موضوع پیج و کار شما علاقه مند هستند. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالووریاب این تضمین را به شما می دهد که تا زمانی که دقیقا تعداد فالوور خریداری شده را برای پیج اینستاگرام شما جذب کند به فعالیت خود ادامه دهد.
با ربات اینستاگرام فالووریاب دیگر نیازی ندارید به صرف هزینه و وقت گزاف برای هماهنگی های زمانبر تبلیغات و یا خرید فالوور اینستاگرام غیر واقعی که هیچ کمکی به پیج شما نمی کند.
کافی است در فالووریاب ثبت نام کنید، پیج یا پیج های اینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام فالووریاب اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و با خرید فالوور اینستاگرام از افزایش فالوور اینستاگرام شبانه روزی و فالوور اینستاگرام واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. فالووریاب به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام شما فالو و آنفالو و لایک انجام می دهد و به این ترتیب برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به صفحه کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود مطلع شوید و یا تنظیمات افزایش فالوور را تغییر دهید.

الزامات

 • برای ثبت پیج روی سایت و افزایش فالوور و استفاده از خدمات سایت باید حتما حداقل 40 پست روی پیج خود قرار داده باشید و پیج اینستاگرام شما از قبل حداقل 400 فالوور داشته باشد و از زمان ساخت آن حداقل 2 ماه گذشته باشد.
 • جذب فالوور منوط به انجام فالو است بدین معنی که جذب فالوور با فالو کردن افراد مرتبط که شما به ربات معرفی می کنید، از طرف پیج شما صورت میگیرد.
 • حتما در حین استفاده از فالووریاب به تذکرات و راهنمایی ها دقت کنید.
 • برای استفاده از فالووریاب نیاز است رمز عبور پیج اینستاگرام را وارد کنید و فالووریاب از این طریق فقط صفحه را مستقیم به اینستاگرام متصل می کند.
 • نیاز است که پیش از استفاده از ربات اینستاگرام فالووریاب، این صفحه و صفحه سوالات متداول و قوانین را مطالعه و در حین استفاده رعایت فرمایید، مسئولیت عواقب آن بعهده خریدار خواهد بود.
 • توجه کنید که باید اپلیکیشن فالووریاب که پس از ثبت پیج در اختیار شما قرار می گیرد را روی گوشی اندروید خود نصب کنید.
 • در هنگام استفاده از ربات به هیچ عنوان به صورت دستی در پیج خود فالو و آنفالو نزنید زیرا تعداد فالو و آنفالو از سمت اینستاگرام محدود است و در صورت گذر از محدودیت ها برای پیج اینستاگرام شما مشکلاتی بوجود خواهد آمد.
 • مطمئن شوید که شماره موبایل و ایمیلی معتبر روی پیج اینستاگرام خود قرار داده اید که به پسورد آن ایمیل دسترسی دارید. همیشه و همیشه باید روی پیج شما ایمیل گذاشته شده باشد و پسورد آن ایمیل را داشته باشید.(این مساله حتی بدون استفاده از ربات هم برای امنیت پیج شما ضروری است)
 • به هیچ عنوان به طور همزمان، از سایت یا اپلیکیشن دیگری استفاده نکنید.
 • در صورت رعایت نکردن برخی از موارد که توصیه شده است ممکن است اینستاگرام برای شما محدودیت هایی برای فالو زدن ایجاد کند و این محدودیت ها در صورت تداوم به مرور طولانی تر می شوند. برای همین منظور حتما به توصیه ها عمل شود و در صورت داشتن سوال، برای پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمایید و جواب آن را پیگیری کنید. در صورت عدم رعایت موارد درج شده در صفحات قوانین و راهنما و سوالات متداول مسئولیت عواقب آن بعهده خریدار خواهد بود.

توصیه ها

 • عکس پروفایل و بیو(توضیحات) مناسب و کاملی درباره موضوع پیجتان برای پیج خود قرار دهید.
 • محتوا در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد. به طور منظم روی پیج خود پست ارسال کنید. این کار هم به فعالیت ربات و هم به بهتر جذب شدن فالووها به پیج شما کمک می کند. حداقل هر سه روز یک پست ارسال کنید. جذب فالوور واقعی برای پیج بدون محتوا غیر ممکن است.
 • حداقل 10 هدف به تنظیمات پیج های خود اضافه کنید و سعی کنید اهداف بیش از 10000 فالوور داشته باشند و فالوورهای واقعی داشته باشند. هرچه اهداف بیشتری قرار دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت.
 • در صورتی که اکانت شما کمتر از 1000 فالوور دارد و یا کمتر از 50 پست روی آن ارسال کرده اید ابتدا سرعت فعالیتهای ربات را روی کم قرار دهید و پس از مدتی افزایش دهید. هرچه تعداد پست های پیج شما بیشتر باشد و پیج خود را بیشتر به روز کنید، ربات فعالیت بهتری دارد و فالوورهای بیشتری جذب صفحه شما می شوند.

ثبت نام در سایت فالووریاب

برای استفاده از خدمات فالووریاب ابتدا نیاز است در سایت ثبت نام کنید. برای این کار در منوی اصلی سایت گزینه ثبت نام را انتخاب کنید.
مشخصات خود را به طور صحیح وارد کرده و تیک "من ربات نیستم" را بزنید و سپس دکمه ثبت نام را بزنید.

ورود به حساب کاربری

بلافاصله بعد از ثبت نام به داشبورد پنل کاربری هدایت می شوید. در این صفحه خدمات مختلف فالووریاب مانند خرید فالوور واقعی، فالوور ایرانی و ... دسترسی هستند. برای استفاده از خدمات فالوور واقعی در باکس سبز رنگ بر روی "پنل کاربری جذب فالوور واقعی" کلیک کنید تا به پنل کاربری ربات اینستاگرام فالووریاب هدایت شوید. در باکس سبز رنگ مربوط به خدمات فالوور واقعی میزان شارژ فالوور واقعی خود را میتوانید مشاهده کنید و یا برای خرید شارژ بیشتر روی دکمه "خرید فالوور اینستاگرام واقعی" در همان باکس کلیک کنید.

ثبت پیج اینستاگرام و تعیین تنظیمات

برای شروع استفاده از خدمات فالووریاب نظیر افزایش فالوور و... نیاز است پیج اینستاگرام خود را به فالووریاب اضافه کنید. برای این کار در صفحه پنل کاربری فالوور واقعی روی دکمه "ثبت پیج جدید" کلیک کنید.
نکته: شما می توانید چندین پیج اینستاگرام را در فالووریاب ثبت کنید و همزمان آن ها را در یک اکانت فالووریاب مدیریت کنید. نیازی به ثبت نام در فالووریاب به ازای هر پیج اینستاگرام وجود ندارد.

مرحله اول: اطلاعات پیج

در این مرحله برای ثبت پیج، مشخصات پیج اینستاگرام خود یعنی یوزرنیم و پسورد پیج را وارد کنید.
لطفا توجه بفرمایید قبل از وارد کردن اطلاعات پیج حتما یک ایمیل معتبر و یک شماره موبایل معتبر را با استفاده از گوشی موبایلتان و داخل نرم افزار اینستاگرام در بخش edit profile به پیج اینستاگرام خود اضافه کنید و تایید هویت دو مرحله ای (two factor authentication) را در بخش تنظیمات اینستاگرام خود خاموش کنید.

در این مرحله در صورتی که از شما تایید خواسته شد، یک شیوه ارسال کد را انتخاب کنید. ایمیل و پیامک برای شماره موبایل دو روش دریافت کد تایید هستند. پس از انتخاب روش ارسال کد، کد دریافتی را در کادر دریافت کد وارد کرده و دکمه تایید کد را بزنید.

مرحله دوم: تعیین پیج های هدف

در این مرحله تعیین می کنید که می خواهید از فالوورهای چه پیج های اینستاگرامی برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب شود. در حقیقت در این مرحله تعیین می کنید که گروه هدف مخاطبان یا مشتریان شما چه کسانی هستند. حتما پیج هایی را به عنوان هدف قرار دهید که فعال باشند و فالوورهای واقعی ولایک بالایی داشته باشند. حداقل 5 پیج اینستاگرام که هرکدام حداقل بیش از 10 هزار فالوور دارند را اضافه کنید. بهتر است 10 پیج با بیش از 50 هزار فالوور اضافه کنید.

مرحله سوم: خرید اعتبار فالوور و اختصاص اعتبار به پیج

پس از ثبت پیج از یکی از بخش های خرید فالوور که در تصویر اول مشخص شده است، اکانت فالووریاب خود را شارژ کنید و طبق تصویر دوم به پیج یا پیج هایتان اعتبار فالوور اختصاص دهید. دقت کنید که بعد از خرید فالوور، حساب فالووریاب شما شارژ میشود که در بخش اعتبار کل در بالای صفحه کاربری قابل مشاهده است و شما می توانید فالوور خریداری شده را به هر میزانی بین پیج های خود تقسیم کنید و یا بخشی از آن را در اعتبار کل حساب خود نگه دارید.

تغییر تنظیمات پیج

پس از ثبت پیج شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و کلیک بر روی بخش "تنظیمات" در هر لحظه تنظیمات مربوط به هر کدام از پیج های اینستاگرام خود را تغییر دهید.

تنظیم فعالیت های پیج

شما می توانید در تنظیمات پیج فعالیت های فالو، آنفالو، لایک، بازدید استوری ربات را خاموش یا روشن نمایید. این مقادیر طبق شکل زیر به صورت پیشفرض روشن است.

نمایش فعالیت ها

در این بخش می توانید تعداد فالو، تعداد فالوور اینستاگرام جذب شده، تعداد آنفالو و تعداد لایک انجام شده و تعداد بازدید استوری انجام شده توسط ربات فالووریاب را ببینید. افرادی که فالو میشوند دقیقا از فالوورهای پیج های هدف شما هستند بنابراین انتخاب پیج هدف مناسب بسیار مهم است.

تغییر پیج های هدف

بعد از ثبت پیج نیز می توانید پیج های هدف خود را پاک، غیر فعال و یا پیج جدیدی اضافه کنید.
به نکات زیر توجه کنید:

 • پیج های هدف انتخابی باید بیش از 10 هزار فالوور داشته باشند و بهتر است به صورت عمومی public باشند واگر خصوصی هستند باید ما فالوور آن پیج باشید.
 • اگر پیج های هدف شما به صورت خود کار غیر فعال می شوند علت آن است که یا پیج هدف وجود ندارد، یا پیج خصوصی است و شما فالوور آن نیستید و یا پیج هدف شما را بلاک کرده است.
 • بهتر است پیج های هدفی که کمتر بازدهی دارند را غیر فعال و پیج های جدید ست کنید

تغییر منبع فالو

در این بخش شما می توانید تعیین کنید ربات از چه منبعی برای تبلیغ پیج شما فالو بزند و از کدام بخش پیج های هدف فالوور جذب کند. شما می توانید از فالوورهای پیج های هدف افراد را فالو کنید و یا از کسانی که پست های پیج های هدف را لایک کرده اند و یا روی آن پست ها کامنتی درج کرده اند.
تجربه نشان داده است که اگر منبع فالو زدن روی فالوورهای پیج های هدف باشد میزان بازدهی بیشتر می شود.

تغییر منبع آنفالو

در این بخش می توانید تعیین کنید که فالووینگ های فعلی شما و افرادی که بعدا خودتان فالو می کنید نیز آنفالو شوند یا فقط افرادی که خود ربات فالو میکند آنفالو شوند.
توجه کنید که اینستاگرام محدودیتی برای فالووینگ دارد و نمی گذارد فالووینگ یک پیج از مرز 7500 بگذرد. البته این عدد برای پیج ها می تواند متفاوت باشد و ممکن است بسیار پایین تر از سمت اینستاگرام تعیین شود. توصیه می شود اگر پیج اینستاگرام شما فالووینگی بالای 6000 دارد ابتدا منبع را روی تمامی فالووینگ قرار دهید تا فالووینگ شما کاهش پیدا کند و به محدودیت اینستاگرام برخورد نکنید. در زمان فعالیت ربات فالو و آنفالو به صورت هم زمان انجام می شود و اگر میزان حداکثر فالووینگ را کمتر از 6000 تعیین کنید هیچ وقت به سقف تعیین شده اینستاگرام برخورد نخواهید کرد.

تنظیم سرعت فعالیت

در این بخش می توانید سرعت فعالیت فالووریاب را تعیین کنید. میزان فعالیت ربات به صورت میانگین روزانه می باشد که میتواند به صورت کم، متوسط و زیاد تعیین شود. برای تعیین این سرعت موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • سرعت فالو: میانگین تعداد افرادی که ربات در یک شبانه روز از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج شما فالو می کند.
 • سرعت آنفالو: میانگین تعداد افرادی که ربات در یک شبانه روز از لیست فالووینگ های شما آنفالو می کند.
 • سرعت لایک: میانگین تعداد افرادی که ربات در یک شبانه روز از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج شما لایک می کند.

در صورتی که به تازگی پیج خود را ساخته اید یا پیج شما کمتر از ۱۰۰۰ فالوور یا کمتر از ۵۰ پست دارد در هر بخش سرعت را روی کم تنظیم کنید تا زمانی که پیج شما شرایط پیدا کند. در نظر داشته باشید این مقادیر به صورت میانگین است و ممکن است ربات بر اساس شرایط پیج در سرعت فعالیت تغییراتی دهد.

تنظیم بازه فالووینگ

در این قسمت می توانید حداکثر تعداد فالووینگ پیج خود و زمان شروع عملیات آنفالو بر روی پیج خود را تعیین کنید.
حداکثر تعداد فالووینگ براساس تعداد فالووینگ های فعلی پیج شما محاسبه خواهد شد و با تنظیم این مقدار ربات اجازه نخواهد داد تعداد فالویینگ شما از حداکثر تعیین شده تجاوز کند. توجه داشته باشد که حتما مقدار اولیه این بخش را بیشتر از تعداد فالووینگ فعلی پیج خود قرار دهید اما نمی توانید بیشتر از 7000 قرار دهید.
حداقل تعداد فالووینگ مشخص می کند ربات بعد از کمتر شدن فالووینگ از چه عددی شروع به فالو کند. پیشنهاد می شود عدد انتخابی 3000 تا کمتر از حداکثر فالووینگ باشد.

مشاهده آمار پیج

شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و کلیک بر روی بخش "نمایش گزارش" آمار مربوط به هر کدام از پیج هایتان را ملاحظه فرمایید. هرچند که آمار کلی و خلاصه مشخصات و فعالیت های پیجهای شما در داشبورد شما نیز قابل ملاحظه است.

حذف، تغییر یوزرنیم و یا پسورد پیج

اگر قصد دارید پیجی را کلا از پنل کاربری حذف نمایید باید در صفحه داشبورد روی دکمه تنظیمات سمت چپ بالا در بخش مربوط به پیج کلیک کنید و گزینه حذف پیج را انتخاب نمایید.
اگر یوزرنیم و یا پسورد پیج در زمان فعالیت ربات تغییر کند ارتباط ربات با پیج قطع می شود و نیاز است مجدد این ارتباط برقرار شود. بدین منظور در همان بخش گزینه ورود مجدد را کلیک کرده و اطلاعات جدید را مجددا ثبت کنید.

اپلیکیشن فالووریاب

بعد از ثبت پیج در فالورویاب و انجام تنظیمات توضیح داده شده در بخش های قبل لازم است اپلیکیشن فالووریاب را نصب کنید. اپلیکیشن فالووریاب توسط گوشی شما فعالیت های تنظیم شده در پنل کاربری را انجام می دهد.
پس از نصب اپلیکیشن، برای ورود، نام کاربری(شماره موبایل) و پسورد پنل کاربری فالووریاب خود وارد کنید. ربات در اپلیکیشن زمانی فعالیت می کند که اینترنت گوشی شما روشن باشد. برای فعالیت ربات، نیازی به باز بودن اپلیکیشن فالووریاب نیست و پس از نصب و انتخاب پیج ها می توانید برنامه را ببندید.
پس از نصب اپلیکیشن فالووریاب به تمامی امکانات وب سایت فالووریاب دسترسی خواهید داشت.

نکات مهم در استفاده از اپلیکیشن فالووریاب

 • ربات در اپلیکیشن زمانی فعالیت می‌کند که اینترنت شما روشن باشد
 • برای فعالیت ربات نیازی به باز بودن اپلیکیشن فالووریاب نیست و پس از نصب و انتخاب پیج‌ها می‌توانید اپلیکیشن را ببندید اما نباید اپلیکیشن را پاک کنید
 • دقت کنید وضعیت پیج شما در پنل سایت فالووریاب باید فعال و روشن و سبز باشد
 • اگر پیج از سمت اینستاگرام بلاک باشد اپلیکیشن نیز مانند شما که قادر به فالو نیستید، تا پایان مدت بلاک قادر به فعالیت نخواهد بود
 • زمانی اپلیکیشن فعال است که در نوار بالای گوشی موبایل شما عبارت "ربات فعال است" نمایش داده شود
 • بهتر است از یک اینترنت پایدار ترجیحا اینترنت سیم کارت استفاده شود و زمانی که اینترنت گوشی شما تغییر پیدا می کند اپلیکیشن را خاموش کنید تا اینستاگرام بر روی تغییر اینترنت حساس نشود
 • برای ارتباط مجدد اپلیکیشن با ربات یک بار از اپلیکیشن خارج شده و مجددا وارد شوید

فالوور کلاب هاوس

خرید فالوور کلاب هاوس به صورت خودکار بدون ریزش و تمامی اکانت ها ایرانی بوده است. سفارش بعد از خرید شروع می شود و به صورت آنی و فوری ارائه می شود.
توجه فرمایید امکان تغییر سفارش فالوور کلاب هاوس به فالوور اینستاگرام به هیچ وجه نمی باشد. در صورت اشتباه وارد شدن نام کابری کلاب هاوس مسئولیت آن بر عهده کابر است، بنابراین در وارد کردن نام کاربری دقت فرمایید
در زمان ثبت سفارش باید نام کاربری کلاب هاوس خود را وارد نمایید. در تصویر زیر نام کاربری کلاب هاوس نشان داده شده است.

پشتیبانی و سوالات و مشکلات شما

در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و... در هر لحظه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود از منوی کنار و بخش ارسال پیام پشتیبانی، برای پشتیبانی سایت پیام ارسال کرده و پاسخ آن را پیگیری کنید. پشتیبانی فالووریاب به منظور امکان بررسی پنل و وضعیت پیج ها و تنظیمات انجام شده توسط کاربر به صورت آفلاین است. پیام های پشتیبانی حداکثر طی 48 ساعت کاری توسط پشتیبانان سایت پاسخ داده می شود.