نماد اعتماد

سوالات متداول شما در فالووریاب

در این قسمت سوالات متداول شما کاربران درباره چگونگی کار ربات فالووریاب، سوالات و مشکلاتی که ممکن است در هنگام استفاده از ربات با آن رو برو شوید مطرح و پاسخ داده شده است. اگر سوال و یا مشکلی دارید که در سوالات زیر مطرح نشده است از طریق فرم تماس باما و یا ایمیل فالووریاب سوالات خود را باما در میان بگذارید تا تیم پشتیبانی فالووریاب در اسرع وقت پاسخ گوی شما باشند.


سیستم ربات اینستاگرام فالووریاب به طور تضمینی برای پیج اینستاگرام شما فالوورهای ایرانی واقعی فعال و هدفمند جذب می کند. کاربرانی را برای پیج اینستاگرام شما جذب می کند که دقیقا شما تعیین میکنید چه خصوصیاتی داشته باشند و به چه موضوعاتی علاقه داشته باشند و در چه منطقه جغرافیایی ساکن باشند، و با این وجود باز هم این افراد با این خصوصیات در نهایت تصمیم میگیرند که پیج اینستاگرام شما برای آنها مفید هست یا خیر، در صورتی که مفید باشد شما را فالو می کنند و از اعتبار شما در سایت با گرفتن فالوور کسر می شود و در غیر اینصورت شما هزینه ای برای افرادی که شما را فالو نمیکنند نمیپردازید، شما هزینه استفاده از سیستم یا هزینه مدت زمان استفاده از فالووریاب را نمی دهید و فقط و فقط زمانی هزینه از شما کسر می شود که شما فالووری را که به دنبالش بوده اید را جذب کرده باشید. فالووریاب برای شما فالوور واقعی فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما از پیج هایی که شما تعیین می کنید جذب می کند. سیستم جذب فالوور هدفمند در فالووریاب بر اساس فالو کردن و لایک کردن پست های افراد از پیج های هدفی که شما تعیین می کنید و آنفالوی این افراد بعد از مدت زمان تنظیم شده در ربات است. برای اطلاع از سیستم کار ربات اینستاگرام صفحه راهنمای ربات را در سایت مطالعه فرمایید.

بله، فالوورهایی که توسط ربات اینستاگرام فالووریاب برای پیج های اینستاگرام شما جذب می شوند کاملا و 100% واقعی، ایرانی، فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما هستند و شما می توانید هدفمندی فالوورها را در تنظیمات صفحه کاربری خود اعمال کنید. فالووریاب فقط برای پیج شما فالوور واقعی و فعال جذب میکند و کاربرانی که شما را فالو میکنند به اختیار خودشان پیج شما را انتخاب میکنند و می پسندند یا در صورت نیازشان پیج شما را فالو می کنند.

سیستم ربات فالووریاب به طرزی طراحی شده که تمام هزینه ای که شما میپردازید تبدیل به جذب فالوور هدفمند به طور تضمینی میشود و سیستم به شما این اطمینان را می دهد که تعداد فالوور شارژ شده توسط شما را حتما برای اکانت شما جذب کند و تا زمانی که این اتفاق رخ دهد برای پیج اینستاگرام شما تبلیغ میکند.

فالووریاب یک ربات هوشمند است که به طور اتوماتیک از طرف اکانت شما فعالیت تبلیغاتی انجام می دهد و کاربران را فالو میکند و پست های آنها را لایک میکند و برای آنها کامنت میگذارد و برای آنها دایرکت ارسال میکند و تمام این کارها را با توجه به تنظیمات درخواستی شما به طور اتوماتیک و شبانه روزی انجام می دهد که باعث می شود برای شما فالووری جذب شود که شما می خواهید و تمام خصوصیات مد نظر شما را داشته باشد، مثلا به ورزش علاقه مند باشید و در تهران ساکن باشد و مرد باشد. علاوه بر این فالووریاب خدمات دیگری نیز به شما ارایه می کند که با عضویت در فالووریاب می توانید از این خدمات استفاده کنید.

خیر، با توجه به این که فالوورهایی که جذب صفحه شما می شوند توسط تعامل با آنها جذب شده اند و آنها خودشان شما را انتخاب و فالو کرده اند و کاملا واقعی و ایرانی و هدفمند هستند پس امکان ندارد که این فالوورها غیر واقعی باشند و پس از مدتی پاک شوند.

چون بهترین راه جذب فالوور و افزایش محبوبیت و فروش برای شما  در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام فالووریاب است. چه از نظر وقت و زمان و انرژی ای که باید صرف کنید، چه از نظر هزینه و قیمت و چه از نظر بازدهی.

بله باید قبل از ثبت پیج در فالووریاب حتما روی پیج اینستاگرام خود حداقل 40 عکس قرار داده باشید و پیج شما کمتر از 400 فالوور نداشته باشد و حداقل دو ماه از تاریخ ساخت آن گذشته باشد تا احیانا اکانت شما با مشکلی مواجه نشود. همچنین باید در حین کار ربات حداقل هفته ای یک پست جدید در پیج خود قرار دهید و به هیچ عنوان به صورت دستی فالو و آنفالو و لایک(بیش از 10 عدد در روز) انجام ندهید.

در ربات اینستاگرام فالووریاب سیستم جذب فالوور واقعی بر اساس فالو کردن افراد از پیج های تعیین شده شما و فالوبک این افراد با تصمیم خودشان است. در این روش فالووری به صورت فوری و غیر واقعی به اکانت شما اضافه نمی شود و جذب فالوورها زمانبر است. تعداد فالو در روز توسط اینستاگرام محدودیت هایی دارد و برای پیج های مختلف بین 200 تا 700 فالو در روز است و میزان فالوبک این افراد بین 10 تا 30 درصد است یعنی تعداد جذب فالوور در روز بین 20 تا 200 نفر است. تعداد و زمان جذب فالوورها به موارد زیادی بستگی دارد: تعداد فالوور فعلی پیج اینستاگرام شما - موضوع پیج - تعداد پست ها - آیدی پیج - شخصی یا تجاری یا موضوعی بودن پیج - لوگوی مناسب - بیو مناسب و... اما تنظیمات مناسب شما در پنل کاربری سایت نیز بسیار حائز اهمیت است و با تنظیمات مناسب می توانید فالوورها را سریعتر جذب کنید. به طور مثال: تعیین تعداد حداقل 10 پیج هدف با فالوورهای بالای 20 هزار - تعیین پیج های هدف مناسب و مربوط به موضوع پیج - واقعی بودن پیج های هدف - تنظیم مناسب اعداد در پنل کاربری هر پیج می تواند ماهانه حتی تا 7000 فالوور توسط ربات فالووریاب جذب کند اما اینکه پیج شما چه تعداد فالوور در ماه جذب کند یا جذب فالوورهای خریداری شده چه مدت زمان ببرد به موارد ذکر شده بستگی دارد. توجه داشته باشید سایت هایی که به صورت آنی و فوری فالوور تحویل می دهند فالوور فیک وغیر واقعی است نه واقعی.

بله، فعالیت سایت فالووریاب هیچ تداخلی با استفاده شما از اکانت اینستاگرامتان ندارد.

فالووریاب برای شما فالوور واقعی فعال و هدفمند برای موضوع پیج شما از پیج هایی که شما تعیین می کنید جذب می کند. سیستم جذب فالوور هدفمند در فالووریاب بر اساس فالو کردن و لایک کردن پست های افراد از پیج های هدفی که شما تعیین می کنید و آنفالوی این افراد بعد از مدت زمان تنظیم شده در ربات است. بنابراین ابتدا فالووینگ پیج شما تا سقفی که تعیین می کنید افزایش پیدا خواهد کرد و بعد از مشاهده درخواست فالوی شما توسط افراد و فالوبک آنها جذب فالوور صورت می گیرد. با توجه به این نکته که این افراد توسط ربات آنفالو می شوند در کل تعداد فالووینگ پیج شما افزایش پیدا نخواهد کرد. توجه داشته باشید جذب فالوور هدفمند و واقعی زمانبر است و به یکباره فالوورها به پیج شما اضافه نخواهد شد. برای اطلاع از سیستم کار ربات اینستاگرام صفحه راهنمای ربات را در سایت مطالعه فرمایید.

خیر، فالووریاب با سیستم هوشمند خود طبق تنظیمات درخواستی شما پس از مدت کوتاهی افرادی را که فالو می کند را آنفالو میکند، پس فالووینگ های اکانت شما از حدی که شما تعیین می کنید بالاتر نمی رود.

خیر، فالووریاب تنها زمانی از حساب شما شارژ کسر می کند که فالوور جذب شده را خودش جذب کرده باشد!

با مراجعه به صفحه راهنما می توانید با نحوه کار با سایت فالووریاب آشنا شوید. همچنین می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی در کنترل پنل خود مستقیما سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

در کنترل پنل کاربری خود می توانید آمار فعالیت ربات را در جداول و نمودارها و لیست های مربوطه مشاهده و دنبال کنید تا از این مهم اطمینان حاصل فرمایید.

شارژ خریداری شده توسط شما به اعتبار کلی حساب کاربری شما اختصاص داده می شود تا شما بتوانید این اعتبار را به هر پیجی که در سایت ثبت کرده این اختصاص دهید. پس از خرید فالوور حتما لازم است که با استفاده از دکمه تنظیم شارژ در داشبورد پنل کاربری، به پیج مورد نظر خود از اعتبار کل شارژ اختصاص دهید. برای اطلاع از سیستم کار ربات اینستاگرام  صفحات راهنمای ربات و سوالات متداول را در سایت مطالعه فرمایید.

خیر، شما تنها برای شارژ حساب و پیج های خود و تغییر تنظیمات و مشاهده آمار فعالیت اکانت خود سایت را باز میکنید، ربات فالووریاب شبانه روز حتی اگر سایت باز نباشد یا تلفن همراه شما روشن نباشد به فعالیت طبق تنطیمات درخواستی شما می پردازد پس به هیچ عنوان شما نیازی به باز نگه داشتن سایت ندارید.

بله، شما به راحتی می توانید در کنترل پنل کاربری خود اکانت فالووریاب خود را با استفاده از پرداخت آنلاین شارژ کنید و از آن برای جذب فالوور برای پیج یا پیج های خود استفاده کنید.

با ورود به حساب کاربری و بخش داشبورد و انتخاب دکمه خاموش ربات متوقف خواهد شد.

با ورود به حساب کاربری در فالووریاب و رجوع به بخش "گزارش فعالیت"

بهترین روش برای افزایش بازدهی در جذب فالوور این است که وارد صفحه تنظیمات در کنترل پنل کاربری فالووریاب شوید و آمار درصدی جذب فالوور از پیج های هدفی که معرفی کرده اید را بررسی کنید و پیج هایی که قرمز هستند یعنی کمتر از 5% بازدهی داشته اند را غیر فعال کنید و پیج های زرد و سبز را نگه دارید و پیج های هدف جدید به ربات معرفی کنید، به صورت ماهانه این کار را تکرار کنید . همچنین داشتن پیج با آیدی و عکس پروفایل مناسب و بیو و توضیحات کامل و عکس و محتوای با کیفیت همراه با کپشن(متن پست)  مناسب و کامل  بسیار مهم است. ارسال منظم پست و محتوای با کیفیت نیز سرعت جذب فالوور شما را بالاتر خواهد برد. توجه کنید که برای افزایش سرعت فالوورگیری به هیچ عنوان به صورت دستی فالو آنفالو انجام ندهید. 

بله، نیازی نیست که به ازای هر پیج اینستاگرام خود یک اکانت فالووریاب ایجاد کنید. تنها با یک اکانت می توانید چند پیج را به ربات متصل کنید و حتی فالوور خریداری شده را بین پیج های خود تقسیم کنید.

خیر، به هیچ عنوان در هنگام فعال بودن ربات فالووریاب نباید به صورت دستی یا هر روش دیگری فالو و آنفالو و لایک و کامنت به میزان زیاد انجام دهید. نهایتا هرکدام از موارد فوق را می توانید به اندازه طبیعی و به طور مثال 5 نفر از دوستان خود را در طول یک روز فالو کنید یا برای 3 پست کامنت بگذارید یا 20 پست را لایک کنید. اما نباید برای افزایش سرعت جذب فالوور یا آنفالو کردن افرادی که ربات فالو کرده این کار را به تعداد زیاد انجام دهید.

در شرایطی که شما پیش از استفاده از فالوویاب 7000 فالووینگ داشته باشید یا پس از استفاده از فالوویاب فالووینگ های شما به علت نزدیک بودن از ابتدا به 7000 و یا تنظیمات اشتباه به 7000 رسیده باشد، باید در بخش تنظیمات بخش آنفالو به ربات اجازه آنفالو از تمام فالووینگ های پیج خود را دهید  و سقف فالووینگ را کمتر از 7000 مثلا 5000 قرار دهید تا فالووینگ ها به کمتر از 7000 برسد و فعالیت آغاز شود.

بله شما میتوانید با ویرایش شارژ هر پیج بوسیله دکمه "تنظیم شارژ" در داشبورد کاربری خود، شارژ آن را افزایش یا کاهش دهید. برای انتقال شارژ به پیجی دیگر باید از شارژ پیج اولیه کاسته و سپس آن را از اعتبار کل فالوور به پیج دیگر منتقل کنید.

با ورود به حساب کاربری در فالووریاب و رجوع به صفحه تنظیمات پیج و خاموش کردن دکمه "فالو" و قرار دادن عدد 1000 در کادر "حداکثر تعداد فالووینگ" و قرار دادن عدد 0 در کادر "حداقل تعداد فالووینگ" ربات شروع به آنفالو تمام افرادی می کند که فالو کرده است و در فالووینگ شما باقی مانده اند. اگر می خواهید فالووینگ شما 0 شود در بخش آنفالو گزینه آنفالو از تمام فالو شده ها را انتخاب کنید.

از گزینه فراموشی رمز عبور استفاده کنید و بوسیله ایمیل دریافتی مشکل حل خواهد شد. اما در صورتی که شما در هنگام ثبت نام ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشید و با ایمیل اشتباه ثبت نام کرده باشید امکان استفاده از این قابلیت وجود ندارد. در این حالت برای رفع مشکل لطفا به پشتیبانی تلگرام که در بخش تماس با ما درج شده است پیام دهید.

بله، در سایت ثبت نام کنید و پیج یا پیج های اینستاگرام خود را به پنل کاربری خود اضافه کنید و برای حساب خود شارژ خریداری کنید و سپس برای انجام تنظیمات با پشتیبانی تماس بگیرید.

در صوری که سوال شما و پاسخ آن در سایت و صفحه راهنما و این صفحه یافت نشد می توانید از طریق ارسال تیکت پشتیبانی در کنترل پنل کاربری خود سوالات و مشکلات خود را مطرح فرمایید. تیم پشتیبانی فالووریاب همواره در کنار شماست.

در حین کار با ربات امکان دارد به علت عدم مطالعه بخش های سوالات متداول و قوانین و راهنما، مانند ثبت نام همزمان در چند ربات اینستاگرام یا فالو و آنفالوی دستی همزمان با ربات یا لاگین بودن پیج روی بیش از یک دستگاه به جز ربات و... پیج شما دچار مشکلاتی مانند بلاک(بن) فالور و یا لایک و یا درخواست اینستاگرام برای تغییر پسورد شود. در این حالت می توانید از پشتیبانی سایت از طریق ارسال تیکت پشتیبانی کمک بگیرید و همچنین به طور کامل شرایط کار با ربات را در داخل سایت مطالعه و رعایت فرمایید.

لطفا مشکلات و سوالات مربوط به کار با ربات را با ارسال تیکت پشتیبانی در پنل کاربری خود با ما مطرح کنید.