نماد اعتماد

از اینکه فالووریاب را انتخاب کرده اید متشکریم
برای استفاده از سایت فالووریاب نیاز است که شما مراحلی را جهت ثبت پیج یا پیج های اینستاگرام خود طی کنید که در این جا مراحل ثبت پیج در فالووریاب به همراه تصاویر کمکی برای شما شرح داده شده است.
فالووریاب ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور واقعی ایرانی هدفمند و تضمینی اینستاگرام است که به شما این قابلیت را می دهد که برای پیج اینستاگرام خود افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و ایرانی و هدفمند انجام دهید. فالووریاب با فعالیت اتوماتیک و هوشمند در پیج اینستاگرام برای شما از فالوورهای پیج هایی جذب فالوور انجام می دهد که شما تعیین می کنید و به این ترتیب فالوورهایی جذب پیج اینستاگرام شما می شوند که به موضوع پیج و کار شما علاقه مند هستند. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالووریاب این تضمین را به شما می دهد که تا زمانی که دقیقا تعداد فالوور خریداری شده را برای پیج اینستاگرام شما جذب کند به فعالیت خود ادامه دهد.
با ربات اینستاگرام فالووریاب دیگر نیازی ندارید به صرف هزینه و وقت گزاف برای هماهنگی های زمانبر تبلیغات و یا خرید فالوور اینستاگرام غیر واقعی که هیچ کمکی به پیج شما نمی کند.
کافی است در فالووریاب ثبت نام کنید، پیج یا پیج های اینستاگرام خود را به ربات اینستاگرام فالووریاب اضافه کنید و تنظیمات مربوط به افزایش فالوور را انجام دهید و با خرید فالوور اینستاگرام از افزایش فالوور اینستاگرام شبانه روزی و فالوور اینستاگرام واقعی ، فالوور اینستاگرام ایرانی ، فالوور اینستاگرام هدفمند و فالوور اینستاگرام تضمینی پیج خود لذت ببرید. فالووریاب به صورت اتوماتیک از طرف اکانت اینستاگرام شما فالو و آنفالو و لایک انجام می دهد و به این ترتیب برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب می کند. همچنین می توانید هر لحظه با مراجعه به صفحه کاربری خود از آمار و اطلاعات پیج اینستاگرام خود مطلع شوید و یا تنظیمات افزایش فالوور را تغییر دهید.

ثبت نام در سایت فالووریاب

برای استفاده از خدمات سایت شما ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. برای این کار در منوی اصلی سایت گزینه ثبت نام را انتخاب کنید
مشخصات خود را به طور صحیح وارد نموده و دکمه ثبت نام را فشار دهید

وارد شدن به حساب کاربری

بلافاصله پس از ثبت نام به صفحه کاربری خود هدایت خواهید شد یا در زمان های بعدی می توانید از بخش ورود در منوی اصلی به صفحه کاربری خود وارد شوید.

اضافه کردن پیج اینستاگرام به سایت و تعیین تنظیمات

رای شروع استفاده از خدمات ربات نظیر افزایش فالوور و ... باید پیج اینستاگرام خود را به فالووریاب اضافه کنید. برای این کار یکی از بخش هایی که با کادر سبز در تصویر مشخص شده است را انتخاب کنید.
نکته: شما می توانید چندین پیج اینستاگرام را در فالووریاب ثبت کنید و همزمان آن ها را در یک اکانت فالووریاب مدیریت کنید. نیازی به ثبت نام در سایت به ازای هر پیج اینستاگرام وجود ندارد.

مرحله اول: اطلاعات اکانت

در این مرحله برای ثبت پیج، مشخصات پیج اینستاگرام خود یعنی یوزرنیم و پسورد پیج را وارد کنید.
لطفا توجه بفرمایید قبل از وارد کردن اطلاعات پیج حتما یک ایمیل معتبر و یک شماره موبایل معتبر را با استفاده از گوشی موبایلتان و در داخل نرم افزار اینستاگرام به اکانتتان اضافه کنید و تایید هویت دو مرحله ای (two factor authentication) را در بخش تنظیمات اینستاگرام خود خاموش کنید.

در این مرحله در صورتی که از شما تایید خواسته شد، یک شیوه ارسال کد را انتخاب نمایید. ایمیل و پیامک برای شماره موبایل دو روش دریافت کد تایید هستند. پس از انتخاب روش ارسال کد، کد دریافتی را در کادر دریافت کد وارد کنید و دکمه تایید کد را بزنید.

مرحله دوم: تعیین پیج های هدف

در این مرحله باید تعیین کنید که می خواهید از فالوورهای چه پیج های اینستاگرامی برای پیج اینستاگرام شما فالوور جذب شود. در حقیقت در این مرحله تعیین می کنید که گروه هدف مخاطبان یا مشتریان شما چه کسانی هستند. حتما پیج هایی را به عنوان هدف قرار دهید که فعال باشند و فالوورهای واقعی ولایک بالایی داشته باشند. حداقل 5 پیج اینستاگرام که هرکدام حداقل بیش از 10 هزار فالوور دارند را اضافه کنید. بهتر است 10 پیج با بیش از 50 هزار فالوور اضافه کنید.

مرحله سوم: شارژ اکانت فالووریاب و اختصاص شارژ به پیج

پس از ثبت پیج باید از یکی از بخش های شارژ حساب که در تصویر اول با مستطیل سبز مشخص شده، اکانت فالووریاب خود را شارژ کنید و طبق تصویر دوم به پیج یا پیج هایتان شارژ فالوور اختصاص دهید. دقت کنید که بعد از شارژ، حساب فالووریاب شما شارژ میشود که در بخش شارژ کل در بالای صفحه کاربری قابل مشاهده است و شما می توانید فالوور خریداری شده را به هر میزانی بین پیج های خود تقسیم کنید و یا بخشی از آن را در شارژ کل حساب خود نگه دارید.

تغییر تنظیمات پیج

پس از ثبت پیج شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و کلیک بر روی بخش "تنظیمات" در هر لحظه تنظیمات مربوط به هر کدام از پیج های اینستاگرام خود را تغییر دهید.

تنظیم فعالیت های پیج

شما می توانید در تنظیمات پیج فعالیت های فالو، آنفالو، لایک و کامنت گذاری ربات را خاموش و یا روشن نمایید. این مقادیر طبق شکل زیر به صورت پیشفرض روشن است.

نمایش لیست فعالیت ها

در این بخش شما می تواند تعداد فالو، جذب، آنفالو، لایک و کامنت های انجام شده توسط ربات را ببینید. با زدن بر روی عنوان "نمایش فعالیت" میتوانید لیست دقیق افراد را مشاهده نمایید. افرادی که فالو میشوند دقیقا از فالوورهای پیج های هدف شما می باشند بنابراین انتخاب پیج هدف مناسب بسیار مهم است.

تغییر پیج های هدف

بعد از ثبت پیج نیز میتوانید پیج های هدف خود را مدیریت نمایید. شما در این بخش میتوانید پیج ها را پاک، غیر فعال و یا پیج جدیدی اضافه نمایید. برای اضافه کردن پیج روی دکمه "اضافه کردن پیج" کلیک نمایید. در پنجره باز شده نام پیج مورد نظر را تایپ نمایید و دکمه جستجو را کلیک کنید بعد از پیدا شدن پیج های مربوط روی پیج ها کلیک کنید و بعد از انتخاب آنها دکمه "افزودن" را کلیک کنید تا پیج های مربوط اضافه شوند.
به نکات زیر توجه کنید:

 • پیج های هدف انتخابی باید بیش از 10 هزار فالوور داشته باشند و بهتر است به صورت عمومی public باشند واگر خصوصی هستند باید ما فالوور آن پیج باشید.
 • اگر پیج های هدف شما به صورت خود کار غیر فعال می شوند علت آن است که یا پیج هدف وجود ندارد، یا پیج خصوصی است و شما فالوور آن نیستید و یا پیج هدف شما را بلاک کرده است.
 • بهتر است پیج های هدفی که کمتر بازدهی دارند را غیر فعال و پیج های جدید ست کنید

تغییر منبع فالو

در این بخش شما می توانید تعیین کنید ربات از چه منبعی برای تبلیغ پیج شما فالو بزند و از کدام بخش پیج های هدف فالوور جذب کند. شما می توانید از فالوورهای پیج های هدف افراد را فالو کنید و یا از کسانی که پست های پیج های هدف را لایک کرده اند و یا روی آن پست ها کامنتی درج کرده اند.
تجربه نشان داده است که اگر منبع فالو زدن روی فالوورهای پیج های هدف باشد میزان بازدهی بیشتر می شود.

تغییر منبع آنفالو

در این بخش می توانید تعیین کنید که فالووینگ های فعلی شما و افرادی که بعدا خودتان فالو میکنید نیز آنفالو بشوند یا فقط افرادی که خود ربات فالو میکند آنفالو شوند.
توجه کنید که اینستاگرام محدودیتی بر روی فالووینگ دارد و نمی گذارد فالووینگ یک پیج از مرز 7500 بگذرد. البته این عدد برای پیج ها می تواند متفاوت باشد و ممکن است بسیار پایین تر از سمت اینستاگرام تعیین شود. توصیه می شود اگر پیج ایسنتاگرام شما فالووینگی بالای 6000 دارد ابتدا منبع را روی تمامی فالووینگ ست کنید تا سطح فالووینگ شما کاهش پیدا کند و به محدودیت اینستاگرام برخورد نکنید. در زمان فعالیت ربات فالو و آنفالو به صورت هم زمان انجام می شود و اگر میزان فالووینگ زیر 6000 باشد هیچ وقت به سقف تعیین شده اینستاگرام برخورد نخواهید کرد.

تنظیم تعداد فالو، آنفالو، لایک و کامنت

در ایت بخش می توانید سرعت عملکرد پیج را تعیین نمایید. برای تعیین این سرعت موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • تعداد فالو در ساعت: تعداد افرادی که ربات در ساعت از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج شما فالو می کند. (حداکثر 30)
 • تعداد آنفالو در ساعت: تعداد افرادی که ربات در ساعت از لیست فالوورینگ های شما آنفالو می کند. (حداکثر 30)
 • تعداد لایک در ساعت: تعداد عکس هایی که ربات در ساعت از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج شما لایک می کند. (حداکثر 30)
 • تعداد ارسال کامنت در ساعت: تعداد کامنت هایی که ربات در ساعت از طرف پیج شما برای تبلیغ پیج ارسال می کند. (حداکثر 5)

در صورتی که به تازگی پیج خود را ساخته اید یا پیج شما کمتر از 1000 فالوور دارد یا پیج شما کمتر از 20 پست دارد در هر بخش از کمتر از 50% تعداد استفاد کنید تا زمانی که پیج شما شرایط را پیدا کند. در نظر داشته باشید این مقادیر به صورت میانگین است و ممکن است ربات بر اساس شرایط پیج میزان فالو در ساعت را تغییراتی دهد.

تنظیم بازه فالووینگ

در این قسمت می توانید حداکثر تعداد فالووینگ پیج خود و زمان شروع عملیات آنفالو بر روی پیج خود را تعیین کنید
حداکثر تعداد فالووینگ براساس تعداد فالووینگ های فعلی پیج شما محاسبه خواهد شد و با تنظیم این مقدار روبات اجازه نخواهد داد که تعداد فالویینگ شما از حداکثر تعیین شده تجاوز کند. توجه داشته باشد که حتما مقدار اولیه این فیلد را بیشتر از تعداد فالووینگ فعلی پیج خود قرار دهید.
حداقل تعداد فالووینگ مشخص می کند ربات بعد از گذشت چه تعدد فالو شروع به آنفالو کند. پیشنهاد می شود عدد انتخابی 1000 یا 2000 کمتر از حداکثر فالووینگ باشد.

تنظیم کامنت

شما در این بخش می بایست متن کامنت های ارسالی که ربات از طرف پیج شما ثبت می کند را تعیین نمایید. تعداد متن ها باید بیشتر 5 عدد متن پیشفرض باشد زیرا ارسال تکراری کامنت موجب بن شدن پیج خواهد شد.

ابتدا دکمه "اضافه کردن کامنت" را کلیک کنید سپس در پنجره باز شده متن کامنت را وارد نمایید سپس دکمه "ثبت نظر" را کلیک کنید تا کامنت ثبت شود

مشاهده آمار پیج

شما همیشه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود و کلیک بر روی بخش "نمایش گزارش"، آمار های مربوط به هر کدام از پیج هایتان را ملاحظه فرمایید. برای آمار دقیق فعالیت ها نیز می توانید به بخش "تنظیمات" مراجعه کنید. هرچند که آمار کلی و خلاصه مشخصات و فعالیت های پیجهای شما در داشبورد شما نیز قابل ملاحظه است.

پشتیبانی و سوالات و مشکلات شما

در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و... در هر لحظه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود از منوی کنار و بخش ارسال پیام، برای پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمایید و جواب آن را پیگیری کنید. پشتیبانی سایت به منظور پیگیری بهتر به صورت آفلاین است و پیام های پشتیبانی ارسالی توسط شما حداکثر 24 ساعت بعد ارسال توسط پشتیبانان سایت پاسخ داده می شود.

حذف، تغییر یوزرنیم و یا پسورد پیج

اگر قصد دارید پیجی را کلا از پنل کاربری حذف نمایید باید در صفحه داشبورد روی دکمه تنظیمات سمت چپ بالا در باکس پیج کلیک کنید و گزینه حذف پیج را انتخاب نمایید.
اگر یوزرنیم و یا پسورد پیج در زمان فعالیت ربات تغییر کند ارتباط ربات با پیج قطع می شود و نیاز است مجدد این ارتباط برقرار شود. بدین منظور در همان بخش گزینه ورود مجدد را کلیک کنید و اطلاعات جدید را مجددا در سایت ثبت نمایید.

پشتیبانی و سوالات و مشکلات شما

در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال و... در هر لحظه می توانید با مراجعه به صفحه کاربری خود از منوی کنار و بخش ارسال پیام، برای پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمایید و جواب آن را پیگیری کنید. پشتیبانی سایت به منظور پیگیری بهتر به صورت آفلاین است و پیام های پشتیبانی ارسالی توسط شما حداکثر 24 ساعت بعد ارسال توسط پشتیبانان سایت پاسخ داده می شود.

توصیه ها

 • عکس پروفایل و بیو(توضیحات) مناسب و کاملی درباره موضوع پیجتان برای پیج خود قرار دهید.
 • به طور منظم روی پیج خود پست ارسال کنید. این کار هم به فعالیت ربات و هم به بهتر جذب شدن فالووها به پیج شما کمک می کند. حداقل هر سه روز یک پست ارسال کنید.
 • حداقل 5 هدف به تنظیمات پیج های خود اضافه کنید و سعی کنید اهداف بیش از 10000 فالوور داشته باشند و فالوورهای واقعی داشته باشند. هرچه اهداف بیشتری قرار دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت.
 • در صورتی که اکانت شما کمتر از 1000 فالوور دارد و یا کمتر از 50 پست روی آن ارسال کرده اید سرعت فعالیت ربات یعنی تعداد فالو در ساعت و آنفالو در ساعت و لایک در ساعت را زیر 10 قرار دهید و پس از مدتی افزایش دهید.هرچه تعداد پست های پیج شما بیشتر باشد و پیج خود را زودتر به روز کنید، ربات فعالیت بهتری دارد و افراد بیشتر جذب صفحه شما می شوند.
 • حتما پیش از استفاده از ربات اینستاگرام فالووریاب، این صفحه و صفحه سوالات متداول و قوانین را مطالعه فرمایید.

نکات مهم

 • در هنگام استفاده از ربات به هیچ عنوان به صورت دستی در پیج خود فالو و آنفالو نزنید زیرا تعداد فالو و آنفالو از سمت اینستاگرام محدود است و در صورت گذر از محدودیت ها برای پیج اینستاگرام شما مشکلاتی بوجود خواهد آمد.
 • مطمئن شوید که شماره موبایل و ایمیلی معتبر روی پیج اینستاگرام خود قرار داده اید که به پسورد آن ایمیل دسترسی دارید. همیشه و همیشه باید روی پیج شما ایمیل گذاشته شده باشد و پسورد آن ایمیل را داشته باشید.
 • به هیچ عنوان به طور همزمان، از سایت یا اپلیکیشن دیگری استفاده نکنید.
 • جذب فالوور منوط به انجام فالو است بدین معنی که جذب فالوور با فالو کردن افراد مرتبط که شما به ربات معرفی می کنید، از طرف پیج شما صورت میگیرد.
 • در صورت رعایت نکردن برخی از موارد که توصیه شده است ممکن است اینستاگرام برای شما محدودیت هایی برای فالو زدن ایجاد کند و این محدودیت ها در صورت تداوم به مرور طولانی تر می شوند. برای همین منظور حتما به توصیه ها عمل شود و در صورت داشتن سوال، برای پشتیبانی سایت تیکت ارسال فرمایید و جواب آن را پیگیری کنید. در صورت عدم رعایت موارد درج شده در صفحات قوانین و راهنما و سوالات متداول مسئولیت عواقب آن بعهده خریدار خواهد بود.
 • عملکرد ربات اینستاگرام فالووریاب به صورت تعدادی و تضمینی است، بدین معنی که ربات تا زمانی که پیج شما شارژ دارد برای پیج شما فعالیت های فالو، آنفالو، لایک و کامنت را انجام میدهد و هیچ محدودیت زمانی وجود ندارد تا وقتی که میزان فالوور درخواستی ارائه شود و بعد از اتمام شارژ، تمامی فعالیت های ربات متوقف خواهد شد.
 • برای ثبت پیج روی سایت و افزایش فالوور و استفاده از خدمات سایت باید حتما حداقل 40 پست روی پیج خود قرار داده باشید و پیج اینستاگرام شما از قبل حداقل 400 فالوور داشته باشد و از زمان ساخت آن حداقل 2 ماه گذشته باشد.