نماد اعتماد
آموزش استفاده ی همزمان از چند پیج(اکانت) اینستاگرام

آموزش استفاده ی همزمان از چند پیج(اکانت) اینستاگرام

احتمالا تا به حال شما هم با این مشکل مواجه بوده اید که بخواهید از چند اکانت اینستاگرام خود به طور همزمان روی یک گوشی استفاده کنید.

یکی از قابلیت های جدید و بسیار کاربردی اینستاگرام امکان استفاده از چند حساب کاربری به صورت همزمان است. برای استفاده از این ویژگی کافی است برای به تنظیمات اینستاگرام خود در بالا سمت چپ صفجه کاربری خود مراجعه کنید. در صفحه مربوط به تنظیمات در آخرین گزینه ها به دنبال گزینه «Add Account» بگردید.

با انتخاب این گزینه صفحه ای در مقابل تان ظاهر می شود و از شما اطلاعات اکانت(پیج) دیگر شما را درخواست می کند. اطلاعات حساب کاربری دیگر خود را وارد کنید.

با ورود به حساب کاربری دیگر خود، می بینید که یک تنظیمات جدید به بالا سمت چپ صفحه مربوط به پروفایل شخصی شما اضافه شده است. حال اگر نام کاربری خود را لمس کنید، می توانید حساب های کاربری دیگرتان یعنی پیج های دیگرتان را مشاهده کنید و آنها را انتخاب کنید. با انتخبا هر یک از پیج ها کل اپلیکیشن شما مربوط به آن پیج می شود و میتوانید استفاده کنید دقیقا مثل اینکه شما روی گوشی جدیدی پیج جدیدی را لاگین کرده باشید.

 

ربات اینستاگرام افزایش فالوور تضمینی اینستاگرام

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , روبات اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , استفاده همزمان از چند اینستاگرام

ارسال دیدگاه