نماد اعتماد
قوانین جدید حذف اکانت کاربران خاطی اینستاگرام

قوانین جدید حذف اکانت کاربران خاطی اینستاگرام

این هشدار تاریخچه ای از پست ها، کامنت ها و استوری هایی که کاربر پست کرده و اینستاگرام مجبور به حذفشان بوده را برای فرد نمایش می دهد و همچنین علت حذف این پست ها را نیز به کاربر اعلام می نماید. در صفحه هشدار اینستاگرام برای این گروه از کاربران نیز این اخطار آمده است:

  • اگر محتوایی را منتشر کنید که برخلاف اصول ما باشد اکانت شما احتمالا حذف می شود.

البته اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم آورده است که مستقیما مراتب اعتراض خود را نسبت به دریافت این هشدار به اطلاعش برسانند و دیگر برای این منظور نیازی به مراجعه به صحفه help اینستاگرام در وب نداشته باشند.

لازم به ذکر است که امکان اعتراض نسبت به دریافت این هشدار صرفا در مورد برخی محتوا وجود دارد (مثلا تصاویری که به خاطر برهنگی حذف شده باشند یا سخنان نفرت انگیز) با این حال اینستاگرام اعلام کرده که در ادامه کاربران امکان اعتراض در طیف وسیع تری از گروه های محتوایی را خواهند داشت.

این تغییر در شفاف سازی شرایط برای کاربرانی که در استفاده از اکانت های اینستاگرامی شان با مشکل روبرو می شوند و به یکباره با اکانت های مسدود مواجه می گردند بسیار موثر خواهد بود و شوک حذف یکباره حساب های کاربری افراد خاطی را از بین می برد.

اینستاگرام در کنار این پیام هشدار تازه قصد دارد آزادی عمل بیشتری را برای مسدود کردن کاربران بد در اختیار تیم کارشناسانش قرار دهد. طبق سیاست های اینستاگرام اشتراک گذاری عکس و فیلم، کاربرانی که درصد مشخصی از محتوای ناقض قوانین را پست می کنند باید مسدود شوند اما از این پس چنانچه کاربری در یک بازه زمانی معین به صورت مستمر اقدام به نقض قوانین اینستاگرام کند حساب کاربری اش مسدود می شود. جزئیات این قانون البته بسیار پرابهام است اما انتظار می رود که این سیاست به کاهش تعداد اکانت های مشکل ساز در اینستاگرام بیانجامد.

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , پروفایل اینستاگرام , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , ربات افزایش فالوور اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , خرید ربات اینستاگرام , فالووریاب , ربات اینستاگرام فالووریاب , ربات فالووریاب

دیدگاه ها(۱)

  • Far
    Far پاسخ

    یکی از علت هایی که دیدم اینستاگرام پیج آشناها رو پاک میکنه به خاطر عدم رعایت کپی رایته که پست و ویدیو رو کپی میکنن بدون ذکر منبع

ارسال دیدگاه