فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
چگونه کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام داشته باشیم؟

چگونه کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام داشته باشیم؟

شبکه‌ی اجتماعی و پرطرفدار اینستاگرام امروزه اینستاگرام یکی از پر طرفدار ترین شبکه‌های اجتماعی شده است که فعالیت‌های زیادی در این فضای رسانه انجام می‌شود. اکثر افراد از این فضا به عنوان سرگرمی استفاده می‌کنند؛ برخی پیج‌های سرگرم کننده را دنبال می‌کنند و برخی هم خاطرات و تصاویر را با دوستان و اقوام خود با اشتراک می‌گذارند.

با این حال اغلب کسانی هستند که اینستاگرام را صندوقی به عنوان کسب درآمد می‌دانند و درآمد خوبی از این شبکه‌ی اجتماعی به دست می‌آورند. در ادامه با روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام آشنا خواهید شد.

• گرفتن تبلیغ در اینستاگرام

یکی از بهترین روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام ، گرفتن تبلیغات از ناحیه برندهای کوچک یا معروف است. ابتدا برای این کار شما باید فالور زیادتری داشته باشید و همه آن‌ها کاملا واقعی باشند. با داشتن این شرایط می‌توانید آن‌ها را با روش‌های مخصوص در پیج خود ماندگار نگهدارید و برای خود کسب درآمد داشته باشید. همچنین در این بابت گزینه‌های مختلف و زیادی وجود دارد؛ شما می‌توانید با مارک‌ها و برندهای معروف همکاری کنید به این صورت که محتوای مربوط به محصولات یا خدمات آن‌ها را روزانه در پیج خود به اشتراک بگذارید.

• مهارت آرایشگری

از آنجا که آرایش یک رسانه بصری است و اینستاگرام یک پلت فرم بصری محسوب می‌شود ، می‌تواند مکانی عالی برای نشان دادن نمونه کار خود به شمار آید. سپس با ارائه خدمات به مشتریان بالقوه و همچنین رزرو برای استفاده از خدمات شما می‌تواند برای شما کسب درآمد داشته باشد.

• انتقاد و مدیریت پیج‌های اینستاگرام

شما می‌توانید به طور تخصصی در حوزه فروش محصولات برندهای مختلف ، تأثیر بخش باشید. با در دست داشتن پیج فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانید آن‌ها را طوری مدیریت کنید که تیم با افزایش فروش محصولات رو به رو شوند در نهایت به شما وفادار خواهند بود و شما را جز تیم می‌دانند. زمانی که مدیریت پیجی را به عهده میگیرید با تمام وقت خود صرف چگونگی مدیریت پیج کنید. سپس در قسمت نظرات و پیشنهادات به مشتریان گوش کنید و از انتقادات آن‌ها برای پیشرفت استفاده کنید. با اشتراک گذاشتن محصولات خاص ، و همین طور اشتراک گذاشتن ویدیوهای مربوط به محصولات می‌توانید مشتریان بیشتری جذب کنید و خومات فروشگاه را به مخاطبین ارائه دهید.

• دریافت کیمیسیون از فروش محصولات

همچنین یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از اینستاگرام این است که می‌توانید از اکانت شخصی اینستاگرام خود و استوری اینستاگرام خود برای به اشتراک گذاشتن پیوندهای وابسته به محصولات یا خدمات خاص استفاده کنید. در نهایت به ازای فروش هر یک از محصولاتی که این فروشگاه‌ها ارائه می‌دهند ، کمیسیون دریافت کنید.

• عکس در اینستاگرام

همچنین اینستاگرام یک بستر عالی برای عکاسان برای ایجاد یک تجارت فراهم کرده است. اگر یک عکاس رویداد و گرافیکی هستید ، می‌توانید با گرفتن عکس‌های رویدادی و یا گرافیکی کارتان را در اینستاگرام شروع کنید. عکس‌هایی که می‌گیرید در اینستاگرام به اشتراک بگذارید تا محمخاطبین شما بتوانند از این تصاویر استفاده کنند و از مهارت شما جویا شوند. سپس یک آدرس ایمیل یا شماره تماس خود در قسمت انتهایی وارد کنید تا مشتریان جدید بتوانند با شما تماس بگیرند ک عکس‌های گرافیکی که برای کارشان نیاز دارند را توسط شما تهیه کنند.

• تصویرگر و هنرهای تجسمی در اینستاگرام

اینستاگرام بستر خوبی برای هنرمندان تجسمی مانند تصویرگر است. در این حوزه عکس‌های مربوط به کار خود را داخل پیج خود درج دهید و سپس به مشتریان اجازه دهید با در نظر گرفتن نوع تصاویر مختلف از روی علایق یا کار خود ، سفارش دهند و شما برایشان تهیه کنید در نهایت به مخاطب ارسال نمایید.

اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , فالوور , آموزش اینستاگرام , پیج اینستا

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.