فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ

همه‌ی ما می‌دانیم که داشتن فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی که با هدف فعالیت‌ اقتصادی در بستر فضا‌های مجازی راه‌اندازی شده‌اند یک امر ضروری است. امروزه مدیران پیج‌های اینستاگرامی هرکدام درصدد درپیش گرفتن روش‌های گوناگونی برای جذب فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی خود هستند، با خرید فالوور پاپ آپ ارزان برای پیج‌هایتان بازدهی چشم گیری نسبت به دیگر روش‌های جذب ممبر خواهید دید، در این روش به علت ریزش کم فالوور نسبت به بقیه‌ی روش‌های دیگر مدیران پیج‌های مختلفی برای جذب فالوور آن را در پیش گرفته‌اند.

دغدغه‌ای که اکثر مدیران اینستاگرامی از آن رنج می‌برند جذب فالوور‌های ثابت و فعال برای پیج‌هایشان است. در این مقاله مای ممبر قصد دارد شما را با روش‌ تضمین شده‌ی خرید فالوور پاپ آپ ارزان به طور کامل آشنا کند. تا پایان مطالب با ما همراه باشید.

فالوور پاپ آپ اینستاگرام چیست؟

پلتفرم اینستاگرام جزء محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی است که تقریبا 24میلیون کاربر فعال ایرانی دارد. همچنین طبق آمار به دست آمده کشور ایران جزء 10 کشور اولی است که در حال استفاده از این شبکه‌ی محبوب است. ما در مقاله‌های گذشته راجع به روش ادد اجباری به طور مفصل صحبت کردیم. همانطور که از نام این روش ( ادد اجباری) پیداست کاربران بدون اطلاع و علاقه‌ی خود به عضویت در کانال‌های مختلف در می‌آمدند، اما این مسئله در رابطه با روش جذب فالوور پاپ آپ صدق نمی‌کند در این روش کاربر با رضایت و میل خود به عضویت در کانال ‌های مورد علاقه‌اش در می‌آید.

بر خلاف روش ادد اجباری ریزش ممبران در این روش بسیار کم است. نحوه‌ی فعالیت این روش به این صورت است که، افرادی که بر روی دستگاه موبایل خود برنامه‌ی اینستاگرام را به صورت نصب شده دارند اعلانی مبتنی بر" آیا میخواهید به ... اینستاگرام بپوندید" ارسال می‌شود. این اعلان همراه با یک لینک عضویت می‌باشد که فرد در صورت داشتن تمایل به تبلیغ ارسال شده، آن پیج را فالوو می‌کند. اگر شما در این روش کار خود را به درستی و با تبلیغات عالی پیش ببرید شاهد گرفتن یک نتیجه‌ی بسیار عالی خواهید بود.

انواع شیوه‌ی تبلیغاتی پاپ آپ

روش تبلیغاتی پاپ آپ در بستر اینترنت بر دو نوع است که در ادامه مطلب به شرح کامل آنها و تفاوت‌هایی که بین این دو روش وجود دارد خواهیم پرداخت.

1. (Pop - under) پاپ آپ آندر: معمولا زمانی که شما در اینترنت گشت و گذار می‌کنید، پس از اتمام کار خود و در هنگام خروج از صفحه‌ی اینترنت خود می‌توانید این نوع پاپ آپ را مشاهده کنید. این گونه پاپ آپ به صورت یک پنجره‌ی کوچک در زیر آخرین صفحه‌ای که باز کردید قابل مشاهده است و با کلیک کردن بر روی اعلان پاپ آپ نمایش داده شده یک پنجره‌ی جدید در پشت صفحه‌ی فعلی شما باز می‌شود که با رفتن شما درون آن پیج با نحوه‌ی تبلیغات و کار این نوع پاپ آپ بیشتر آشنا می‌شوید.

2. پاپ آپ نیوتب این نوع از تبلیغات پاپ آپ هم درون صفحات اینترنت به چشم می‌خورند، زمانی که شما به بستر اینترنت می‌روید چنین پاپ آپ‌هایی را مشاهده می‌کنید و با کلیک بر روی پنجره‌ی پاپ آپ نمایش داده شده ، درون صفحه‌ی خود ، فورا یک صفحه‌ی جدیدی مرورگر برای شما باز می‌کند که تبلیغات آن برای شما کاربر عزیز قابل مشاهده است.

تفاوت میان پاپ آپ آندر و پاپ آپ نیوتب

تفاوت این دو پاپ آپ در حقیقت به نوع تبلیغات آن‌ها بستگی دارد زیرا هر کدام از آن‌ها در زمینه‌ی تبلیغاتی متفاوت از همی فعالیت می‌کنند. اگر شما می‌خواهد در زمینه‌ی تبلیغ از برند و محصول خود اقدام کنید استفاده از پاپ آپ نیوتب بهترین گزینه است. و اگر قصد دارید، رتبه‌ی الکسا‌ی خود را بالا ببرید استفاده از پاپ آندر زیرکانه ترین انتخاب است.

تبلیغات در اینستاگرام , تبلیغات پاپ آپ

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.