فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
انواع فالوور اینستاگرام

انواع فالوور اینستاگرام

پلتفرم اینستاگرام امروزه با میلیون‌ها کاربری که در تمام نقاط جهان از آن خود کرده است، به عنوان یکی از محیط‌های قوی برای تبلیغات در بازار‌های دیجیتالی شناخته شده است. در عصر دیجیتالی ما به علت گسترده شدن و همه گیر شدن فضا‌های مجازی تبلیغات در چنین بستر‌هایی بهترین بازخورد را برای مدیران و افرادی که به مردم کالا و خدمات عرضه می‌کنند به ارمغان آورده است. با خرید فالوور ایرانی ارزان برای پیج‌های اینستاگرام خود رنگ و بوی دیگری به کسب و کار‌هایتان در فضای مجازی بدهید.

پیج‌های پر بازدید اینستاگرامی با ترفند و شگرد‌های گوناگونی که در پیش می‌گرند، سعی در بالا بردن اعتبار پیج خود دارند. فالووریاب در این مقاله قصد دارد با توضیح یک روش کاملا تضمینی برای افزایش فالورهای پیج شما، به نام خرید فالوور ایرانی به طور کامل شما را آشنا کند.

انواع فالوور اینستاگرام

انواع فالوور در اینستاگرام را می‌توان بر حسب معیار‌های گوناگونی به دسته‌‌های مختلف متمایز از همی تقسیم کرد که با همراهی ما به شرح کامل آن‌ها خواهیم پرداخت.

• فالوور فعال

این دسته از فالوور‌ها بر حسب فعالیتی که دارند در این دسته قرار می‌گیرند، این دسته از کاربران حداقل روزانه یک بار آنلاین می‌شوند و از طرف آن‌ها لایک و بازدید از پست‌های به اشتراک گذاشته‌ی شما بالا می‌رود.

• فالوور واقعی

آن دسته از پروفایل‌هایی است که علاوه بر آنلاین شده درطول روز، عملیاتی مانند گذاشتن پروفایل، نوشتن متن در بیو خود، داشتن یک نام کاربری متناسب و.. را در پیج خود اعمال می‌کنند.

• ملیت فالوور

عوامل متعددی ملیت یک فالوور را تعیین می‌کند که بر حسب آن‌ها مشخص می‌شود کاربری که پیج شما را دنبال می‌کند یک فالوور ایرانی است یا غیر ایرانی، شما از طریق لایک‌هایی که پستتان در یک محدوده‌ی جغرافیایی می‌خورد متوجه می‌شوید که فالوور پیج شما یک فالوور ایرانی است یا غیر ایرانی. برای افرادی که در ایران یک پیج تجاری را راه اندازی می‌کنند داشتن فالوور ایرانی برایشان بسیار حائز اهمیت است، حتی تا جایی که آن‌ها اقدام به خرید فالوور ایرانی ارزان می‌کنند.

• جنسیت فالوور

این دسته از فالووران همان گونه که از نامش پیداست جنسیت فالوور را مشخص می‌کند، اما این نکته را باید بدانید که در خرید فالوور امکان خرید فالوور صرفا آقا یا صرفا خانم وجود ندارد اما با استفاده از فالووریاب شما می‌توانید پیج هایی را به عنوان هدف قرار دهید که بیشتر فالوورهای آنها آقا یا خانم باشند‌

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , فالوور اینستاگرام

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.