-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
آموزش انواع فالوور اینستاگرام +تفاوت ها

آموزش انواع فالوور اینستاگرام +تفاوت ها

پلتفرم اینستاگرام امروزه با میلیون‌ها کاربری که در تمام نقاط جهان از آن خود کرده است، به عنوان یکی از محیط‌های قوی برای تبلیغات در بازار‌های دیجیتالی شناخته شده است. در عصر دیجیتالی ما به علت گسترده شدن و همه گیر شدن فضا‌های مجازی تبلیغات در چنین بستر‌هایی بهترین بازخورد را برای مدیران و افرادی که به مردم کالا و خدمات عرضه می‌کنند به ارمغان آورده است. با خرید فالوور ایرانی ارزان برای پیج‌های اینستاگرام خود رنگ و بوی دیگری به کسب و کار‌هایتان در فضای مجازی بدهید.

پیج‌های پر بازدید اینستاگرامی با ترفند و شگرد‌های گوناگونی که در پیش می‌گرند، سعی در بالا بردن اعتبار پیج خود دارند. فالووریاب در این مقاله قصد دارد با توضیح یک روش کاملا تضمینی برای افزایش فالورهای پیج شما، به نام خرید فالوور ایرانی به طور کامل شما را آشنا کند.

انواع فالوور اینستاگرام

انواع فالوور در اینستاگرام را می‌توان بر حسب معیار‌های گوناگونی به دسته‌‌های مختلف متمایز از همی تقسیم کرد که با همراهی ما به شرح کامل آن‌ها خواهیم پرداخت.

فالوور فعال

این دسته از فالوور‌ها بر حسب فعالیتی که دارند در این دسته قرار می‌گیرند، این دسته از کاربران حداقل روزانه یک بار آنلاین می‌شوند و از طرف آن‌ها لایک و بازدید از پست‌های به اشتراک گذاشته‌ی شما بالا می‌رود.

• فالوور واقعی

آن دسته از پروفایل‌هایی است که علاوه بر آنلاین شده درطول روز، عملیاتی مانند گذاشتن پروفایل، نوشتن متن در بیو خود، داشتن یک نام کاربری متناسب و.. را در پیج خود اعمال می‌کنند.

• ملیت فالوور

عوامل متعددی ملیت یک فالوور را تعیین می‌کند که بر حسب آن‌ها مشخص می‌شود کاربری که پیج شما را دنبال می‌کند یک فالوور ایرانی است یا غیر ایرانی، شما از طریق لایک‌هایی که پستتان در یک محدوده‌ی جغرافیایی می‌خورد متوجه می‌شوید که فالوور پیج شما یک فالوور ایرانی است یا غیر ایرانی. برای افرادی که در ایران یک پیج تجاری را راه اندازی می‌کنند داشتن فالوور ایرانی برایشان بسیار حائز اهمیت است، حتی تا جایی که آن‌ها اقدام به خرید فالوور ایرانی ارزان می‌کنند.

• جنسیت فالوور

این دسته از فالووران همان گونه که از نامش پیداست جنسیت فالوور را مشخص می‌کند، اما این نکته را باید بدانید که در خرید فالوور امکان خرید فالوور صرفا آقا یا صرفا خانم وجود ندارد اما با استفاده از فالووریاب شما می‌توانید پیج هایی را به عنوان هدف قرار دهید که بیشتر فالوورهای آنها آقا یا خانم باشند‌

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۵)

 • ماندانا
  ماندانا پاسخ

  سایت مفید و پر از اموزشی داین عالی

 • نجمه
  نجمه پاسخ

  اگر از ربات شما استفاده کنم تضمین میدین پیج بلاک نشه؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   ربات فالووریاب کاملا مطابق با الگوریتم ضد بلاک اینستاگرام است

 • لاله
  لاله پاسخ

  من میخوام فالوور بخرم برام مهمه فعال و واقعی باشه ، دارین شما؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   ما در فالووریاب فقط فالوور واقعی فعال ارائه می کنیم

 • نادر
  نادر پاسخ

  حساب اینستا من غیرفعال شده است نمیاوره هرچی میزنم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   اکانت خود را باید بازیابی کنید

 • پوریا
  پوریا پاسخ

  سرعت ربات بالاست؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   بله ربات بالاترین میزان فعالیت ممکن را روی پیجتان انجام می دهد

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال