فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
فالوور خارجی اینستاگرام چیست و مزایای خرید آن

فالوور خارجی اینستاگرام چیست و مزایای خرید آن

سایت فالووریاب در این مقاله قصد دارد که با معرفی بهترین و بدترین راه‌های افزایش فالوور به خصوص خرید فالوور خارجی راه رسیدن به رویای شیرین موفقیت را به کاربرانی که قصد فعالیت بخصوص در زمینه‌ی تجارت و کسب و کار‌هایی که دارای توجیه اقتصادی باشند را به روشنی شرح دهد. شاید در ابتدای فعالیت‌های پیام‌ رسان اینستاگرام کسی فکر نمی‌کرد که تا این حد با زندگی‌های افراد آمیخته شود و به یکی از ضروری‌ترین بسترهایی تبدیل شود که افراد کسب و کار خود را در قالب آن پیاده‌ سازی کنند. با گسترش کسب و کارها در فضای اینستاگرام این روزها بازار خرید فالوور آنچنان گرم است که همه در تکاپوی خرید و فروش کاربران واقعی تا فیک هستند که نیاز است تا پیش از خرید حتما با آن‌ها آشنا شوید و سپس اقدام به خرید نمایید.

چرا باید فالوور بخریم؟

همانطور که نفس برای انسان یک امر ضروری و حیاتی در جهت ادامه‌ی مسیر زندگی است، داشتن فالوور هم برای پیج‌های اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی هم چین نقشی را ایفا می‌کند، زیرا در صورتی ادامه‌ی مسیر در جهت رسیدن فرد به اهدافش برایش میسر می‌باشد که ازمحصولات و خدماتی که در پیج‌های اینستاگرامی و کانال‌ها‌‌ی تلگرامی خود قرار می‌دهد از طریق مردم استقبال به عمل بیاید، پس ما نتیجه می‌گیریم که داشتن فالوور برای پیج‌های اینستاگرامی که در فضا‌های مجازی فعالیت ‌می‌کنند امری حیاتی به شمار می‌رود، زیرا از این طریق آن‌ها به موفقیت خود و رشد و پیشرفت هرچه بیشتر کسب و کار خود کمک می‌کنند.

با این تفاسیر ما در می‌یابیم افرادی‌ که‎ انگیزه‌ی فعالیت تجاری در فضا‌های مجازی را دارند باید به ترفند‌‌های متفاوت از طرق مختلف برای پیج‌های خود فالوور جمع آوری کنند که خرید فالوور خارجی هم یکی از این روش‌هاست ما در سایت فالووریاب امکان استفاده از این قابلیت را به شما دوستان گران‌قدر خواهیم گفت. در صورتی که یک پیج از تعداد فالوور کمی برخوردار باشد کاربران زیادی به آن‌جا به دلایل متعددی سر نمی‌زنند که این امر برای پیج‌های تجاری امری ناخوشایند و حتی وحشتناک تلقی می‎شود زیرا در این صورت فعالیت و هزینه‌های سنگینی که در پی تبلیغات می‌کنند بی‌نتیجه خواهد ماند.

فالوور خارجی اینستاگرام چیست؟

معادل فارسی فالوور به زبان فارسی همان دنبال کننده تفسیر می‌شود، یعنی فردی که برای آگهی از یک سری مطالب پیج یا کانال خاصی را دنبال کند. ادمین بسیاری از کانال و پیج‌های اینستاگرامی برای بالا بردن سطح اعتبار پیج‌های خود از فالوور خارجی یا همان فالوور فیک استفاده می‌کنند که این افراد با پرداخت مبلغی، چنین فالوورهایی که هیچ گونه ارزشی را به پیج‌شان اضافه نمی‌کنند را خریداری می‌کنند.

اما به جرات می‌توان گفت این افراد پول خود را در جوی آب ریخته‌‌اند زیرا این کار هیچ گونه تاثیر مثبتی در جهت افزایش اعتبار پیج آن‌ها نخواهد داشت. تنها مزیت فالوور خارجی این است که زمانی که فردی برای اولین بار با پیج شما رو به رو می‌شود با مشاهده‌ی تعداد فالووران شما امکان اعتماد و پیوستن به پیج شما را تا حد زیادی به ارمغان می‌آورد، اما پس از افشا شدن حقه‌ی شما امکان ریزش ممبران واقعی شما و ترک پیج‌تان توسط فالوورهای واقعی‌تان تا حد زیادی می‌تواند شما را آزرده خاطر کند. همچنین خرید فالوور اینستاگرام فیک باعث کاهش میزان مشارکت فالوورها می شود و اینستاگرام محتوای پیج اینستاگرام شما را غیر جذاب تشخیص می دهد و تعداد نمایش و لایک پست های شما به مرور کاهش خواهد یافت.

افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , خرید فالوور , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.