-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
لایک چیست و اهمیت آن در اینستاگرام

لایک چیست و اهمیت آن در اینستاگرام

در عصر تکنولوژی محور ما که همه چیز به طور کلی تغییر کرده است، کسب کار‌های سنتی نیز جای خود را به کسب کار‌های مجازی که در محیط‌هایی مانند اینستاگرام صورت می‌گیرد داده‌اند، مهم‌ترین شاخصه در رشد و موفقیت این نوع کسب کارها بالا بودن تعداد لایک و فالوور‌های یک پیج است. با به وجود آمدن چنین مسئله‌ای فالووریاب به شما توصیه می‌کند با خرید لایک ارزان هرچه زودتر قدمی بلند در راستای موفقیت خود بردارید.

لایک چیست؟

لایک به معنی دوست داشتن و یا پسندیدن است درواقع زمانی که شما یک پست را در اینستاگرام لایک می‌کنید درواقع علاقه‌ی خود را نسبت به آن پست از طریق عمل لایک کردن نشان می‌دهید. امروزه ما "عبارت لایک داری و یا بیگ لایک " را زیاد از اطرافیانمان و افراد گوناگونی می‌شنویم. معمولا زمانی که ما کاری را که آن‌ها دوست دارند و یا باب میل‌شان باشد انجام بدهیم از این عبارت استفاده می‌کنند. پس با این اوصاف دریافتیم عمل لایک کردن پست‌های اینستاگرامی فیدبک علاقه‌ی ما نسبت به محتوای و مفهوم پست به اشتراک گذاشته شده است.

اهمیت لایک در اینستاگرام چیست؟

یکی از پارامتر‌های جذاب اینستاگرام قابلیت لایک کردن است. زمانی که فردی تصمیم می‌گیرد صفحه‌ی اینستاگرامی را فالو کند، قبل از هر چیزی به سراغ پست‌هایی که درون آن پیج به اشتراک گذاشته شده می‌رود و اولین نکته‌ای که توجه کاربر را به سوی خود جلب می‌کند تعداد لایک‌هایی است که پست‌های آن پیج خورده باشد. گاهی اوقات پیش می‌آید درصورت پایین بودن تعداد لایک‌ پست‌های آن از فالو کردن پیج مد نظرصرف نظر کند. همین امر دغدغه‌ی بسیار زیادی را برای مدیران به ارمغان آورده است، به طوری که آنان به خرید لایک اینستاگرام ارزان روی آورده‌اند. تا از این طریق بتوانند گامی موثر در جهت تحقق اهداف خود بردارند.

خرید لایک ارزان چه تاثیری بر روی کسب و کار‌ها دارد؟

شما با اقدام به خرید لایک ارزان برای پیجتان، پست‌های خود را صاحب تعداد بالایی لایک می‌کنید که همین عامل به اصلی ترین بهانه برای تمایل کاربران برای دنبال کردن پیج اینستاگرامی شما خواهد شد. این اتفاق به نظر ساده، کمک شگفت‌آوری به شما در رونق گرفتن کسب و کار‌هایتان می‌کند و باعث افزایش فالوو اینستاگرام شما می شود. چراکه با زیاد شدن فالوورتان محصولاتتان در عرض مدت کوتاهی به جمع کثیری از افراد جامعه معرفی خواهد شد.

الگوریتم اینستاگرام در رابطه با عمل لایک به چه صورت است؟

فرض کنید پیج شما دارای 200 فالوور باشد زمانی که شما پستی درون صفحه‌ی اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارید این پست در وهله‌ی اول به تمام فالوور‌های شما که همان 200 نفر هستند نمایش داده نمی‌شود. بلکه طبق الگوریتم اینستاگرام این پست فقط به 10 درصد از فالوور‌های شما نمایش داده می‌شود. اگر این تعداد از فالوور‌های شما در ساعات اولیه‌ای که شما پست را منتشر کرده‌اید عکس‌العملی مانند لایک کردن و یا کامنت گذاری را بر روی پست شما اعمال کنند، طبق فعالیت این الگوریتم با ادامه‌ی این روند پست شما به همه و یا اکثر فالوورانتان نمایش داده می‌شود.

سخن پایانی

طبق بیاناتی که در طول مقاله داشتیم مهم‌ترین عاملی که به بهتر دیده شما و رونق گرفتن کسب و کار‌هایتان در فضای مجازی کمک می‌کند، بالا بودن تعداد لایک‌هایی است که هر پست از آن خود کرده باشد، این قضیه مدیران پیج‌های تجاری اینستاگرام را واداشت تا با خرید لایک ارزان برای پست‌های خود رنگ و بوی تازه‌ای را به کسب و کار‌های خود بدهند. و در اخر فالووریاب به شما عزیزان پیشنهاد میکند با در پیش گرفتن این استراتژی (خرید فالوور و خرید لایک ارزان اینستاگرام) در بیزینس مجازی محور خود بهتر از قبل بدرخشید.

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۱۰)

 • ناصر
  ناصر پاسخ

  شما تبلغیات اینستاگرامم دارین؟ من میخوام لایکامو ببرم بالا برای پستام

  • فالووریاب
   فالووریاب

   خیر تبلیغات اینستاگرام نداریم

 • رامبد
  رامبد پاسخ

  ربات شما لایک هم میگیره برای پیج؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   ربات برای شما فالوور واقعی می گیرد، و فالوور واقعی نیز از پست ها دیدن میکند و لایک می کند

 • حسن
  حسن پاسخ

  نرم افزار شما لایک بگیره؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   خیر خدمات لایک اینستاگرام نداریم

 • ندا
  ندا پاسخ

  من امروز یه پیجو کلی لایک کردم فالوور بگیرم بلاک شدم چیکار کنم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   باید صبر کنید و دیگر لایک و فالو انفالو نکنید تا بلاک پیج تمام شود

 • فرامرز
  فرامرز پاسخ

  روزی چندتا اجازه لایک داریم تو اینستا؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   اینستاگرام میزان لایک را مشخص نکرده است اما باید در حد معمول انجام دهید تا بلاک نشوید

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال