-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
آموزش کسب درآمد در اینستاگرام

آموزش کسب درآمد در اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه‌های اجتماعی می‌تواند بستر مناسبی را برای کسب درآمد ایجاد کند. برخی از کاربران ادعا دارند که از این برنامه‌ی محبوب با 12 میلیون کاربر ایرانی درآمد ملیونی دارند. شما به شیوه‌های مختلف می‌توانید از این برنامه‌ی محبوب و پربازدید کسب درآمد کنید. این راه کم هزینه می‌تواند برای افرادی که به فکر شروع کسب و کاری بازاری هستند اما توانایی پرداخت اجاره‌ی سرسام آور مغازه‌ها را ندارند، راهی نجات دهنده باشد. شما بدون پرداخت هزینه‌ی قابل توجه به درآمد می‌رسید.

کسب درآمد اینستاگرام نیازمند آموزشی است که شما از روش‌های مختلف مثل برنامه کسب درآمد اینستاگرام، سایت کسب درآمد اینستاگرام و خرید فالوور اینستاگرام و روش‌های مشابه می‌توانید دریافت کنید. با یک سرچ در اینترنت میتوانید همه‌ی این گزینه‌ها را در اختیار داشته باشید یا حتی آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام نیز، می‌تواند یک آموزش صفر تا صد کسب درآمد از اینستاگرام را در اختیار شما قرار دهد. به هر حال آموزش‌ها نکاتی را در بر می‌گیرند که کمتر به ذهن مخاطب می‌رسد یا اینکه بی‌اهمیت جلوه می‌کند.

کسب درآمد اینستاگرام، مسیری با کمترین سرمایه‌ی اولیه فقط با هزینه خرید فالوور

کاربر خلاق می‌تواند به عنوان مثال با ساخت دستبندهای زنانه و مردانه، وسایل چوبی ساخته شده‌ی دستی، تابلوهای معرق کاری شده، کیک‌ و شیرینی‌های خانگی و... برای خود منبع درآمدی ایجاد کند. در این بین اجناس تزئینی و همچنین اجناس مورد نیاز خانم‌ها بیشتر در اینستاگرام مورد توجه قرار می‌گیرد. از طرف دیگر صاحبان پیج‌های فروشی با شیوه‌ی دیگری کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده‌اند. آن‌ها با جذب فالوور پیج‌هایی را بالا می‌آورند و سپس بعد از آمادگی پیج برای فروش لوازم یا هنر آن را در اختیار صاحبان مشاغل و فروشنده‌ها قرار داده و از این طریق به درآمدزایی می‌رسند. درست است که ابتدا شما برای خرید فالوور اینستاگرام هزینه می‌کنید، اما در ادامه متوجه خواهید شد تمامی هزینه ها به شما بر خواهد گشت.

عده‌ای دیگر با به نمایش گذاشتن مطالب و ویدئو و عکس‌های سرگرم کننده به جذب فالوور پرداخته سپس آگهی تبلیغی مشاغل را گرفته و به این صورت با تبلیغ برای دیگران درآمدی را کسب می‌کنند. این شیوه‌ی کسب را با راه‌اندازی فن پیج‌ها نیز می‌توان انجام داد. فن پیج در واقع پیج‌هایی هستند که در مورد یک سلبریتی می‌باشد و اطلاعات, عکس‌ها و مطالب از این دست که به سلبریتی خاصی مربوط باشد را در اختیار طرفداران آن چهره قرار می‌دهند.

برنامه‌ی کسب درآمد اینستاگرام، هموار کننده مسیر در رسیدن به هدف

یکی از منابعی که می‌توانید برای یادگیری و گرفتن ایده در کسب درآمد اینستا از آن استفاده کنید برنامه‌ی کسب درآمد اینستاگرام است. این دست برنامه‌ها به شما ایده‌هایی برای راه‌اندازی این کار می‌دهد. همچنین این برنامه‌ها کارکرد بیشتری نیز دارند. همانطور که می‌دانید هر چقدر لایک و کامنت یک پست اینستاگرامی بیشتر باشد احتمال نمایش آن برای مخاطب را در بخش Explore اکسپلور اینستاگرام افزایش می‌دهد. همین امر پست شما را بیشتر در معرض دید قرار داده و موجب افزایش فالوورهایتان خواهد شد. برنامه‌های کسب درآمد اینستاگرام برای فروش فالوور و لایک و کامنت به شما نیز فعالیت دارند.

سایت کسب درآمد اینستاگرام می‌تواند در چه زمینه‌ای کمک کننده باشد؟

سایت‌ها نیز به عنوان یکی از بازوهای کمک کننده در این مسیر ساده ولی عظیم فعالیت دارند. سایت‌ها همچون برنامه‌ها می‌توانند به شما در دیده شدن پست از طریق فروش لایک و کامنت کمک کنند. از سایت‌ها می‌توانید ربات‌های افزایش دهنده‌ی فالوور اینستاگرام نیز دریافت کنید.

اگر برای شروع کار خود ایده‌ای در ذهن ندارید, سایت‌ها از این جهت نیز می‌توانند کمک بالقوه‌ای را برای انتخاب کار مناسب به شما برساند. که شما با توجه به توانایی و امکاناتی که در خدمت دارید یکی از ایده‌ها را برگزیده و تلاشتان برای به ثمر رسیدن آن شروع می‌کنید.

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۵)

 • شهلا
  شهلا پاسخ

  سلام ببخشید پیج من دیسیبل شده از اینستا نمیتونم برگردونم کمکم کنین

  • فالووریاب
   فالووریاب

   به کمک اموزش های سایت پیجتان را بازیابی کنید

 • الهه شاپوری
  الهه شاپوری پاسخ

  رباتتون خیلی خوبه فقط یک هفتس سرعت من کم شده نمیدونم فکرکنم تنظیماتم مشکل داره

  • فالووریاب
   فالووریاب

   از داشبورد کاربری فالووریاب به پشتیبانی پیام دهید برایتان تصحیح کنند

 • مائده
  مائده پاسخ


  از کجا بفهمم پیامی که فرتسادم تو اینستا، طرف دیده؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   پیام های خوانده شده با علامت seen نشان داده می شوند در دایرکت

 • اکبر
  اکبر پاسخ

  چطوری پست بقیه رو کپی کنم بزارم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   پست های اینستاگرام قابل کپی کردن نیستند

 • سمانه
  سمانه پاسخ

  اینستاگرام موقتا امکان فالو کردن را به پیج من نمیده

  • فالووریاب
   فالووریاب

   بلاک اینستاگرام موقتی است و رفع می شود

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال