-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
چگونه به طراحی پست اینستاگرام برای افزایش فالوور بپردازیم؟

چگونه به طراحی پست اینستاگرام برای افزایش فالوور بپردازیم؟

چگونه به طراحی پست اینستاگرام برای افزایش فالوور بپردازیم؟

پستی تبلیغی را تصور کنید که دوستتان برای شما می‌فرستد. بیشتر آنها تصاویری کار شده هستند که نگاه بیننده را نوازش می‌کند. در واقع یک طراحی مناسب هم بیننده‌ی شما را جذب می‌کند و هم او را ترغیب به فرستادن پست برای دیگران و معرفی آن می‌کند. به عبارتی یک طراحی مناسب شبکه‌ی تبلیغی غیر مستقیم و پنهانی را برای محصول شما فراهم می‌کند. باید اعتراف کنیم اولین چیزی که مخاطب را جذب می‌کند یک پست شکیل و چشم نواز است. طراحی پست اینستاگرام به صورت درست همان چیزیست که مخاطب را به سمت محصول شما می‌کشد. به محصول فرصت معرفی خود را می‌دهد و ماه عسل همه‌ی این‌ها افزایش فروشی چشمگیر در حوزه‌ی کاری شما خواهد بود. هر محصولی شیوه‌ی طراحی پست مخصوص به خود را می‌طلبد و در نهایت هدف این است محصول شما در دید مخاطب برجسته شود. این طراحی‌ها برای عکس، ویدئو، ستوری و ... متفاوت انجام می‌شود.

طراحی عکس برای افزایش فالوور در پیج اینستاگرام

عکس‌هایی که طراحی می‌شوند باید هدف شما را در دید بیننده برجسته‌تر از سایر محتویات موجود در عکس نشان دهد. به عبارتی عکس نباید توجه مخاطب را از اصل موضوع و هدف شما منحرف کند. به تصویر کشیدن هدف و ارائه‌ی اطلاعات لازم و کافی در یک عکس مخاطب را بیشتر جذب می‌کند. این به این معنی است که شما تا جایی که ممکن است و به جذابیت عکس لطمه‌ای وارد نمی‌کند اطلاعات مربوطه را به مخاطب اتقال دهید.

طراحی ویدئو برای افزایش فالوور در پیج اینستاگرام

ویدئوهایی که در اینستاگرام قرار می‌گیرد 60 ثانیه هستند. قابلیتی که اینستاگرام در اختیار شما قرار داده است این است که می‌توانید فیلمی که بیش از 60 ثانیه است به چند قسمت تبدیل کرده و هر کدام را در 60 ثانیه برش دهید، سپس همه‌ی قسمت‌ها را در یک پست در اختیار مخاطب قرار دهید.

در قرار دادن پست‌های ویدئویی دست شما برای ارائه‌ی هدف بازتر است و فرصت بسیار بیشتری را برای القای منظور خود به مخاطب دارید. اما نکته‌ی قابل توجه در اینجا این است که عکس بیننده‌‎ی بسیار بیشتری نسبت به فیلم دارد، فیلم به دلیل تاخیر در ارائه‌ی مفهوم و نیاز به صرفِ وقت بیشتر بیننده‌ی کمتری می‌گیرد. اما از طرف دیگر اگر مخاطب خود را برای ارائه‌ی کار دارید می‌‍توانید از آپشن دیگر اینستاگرام به نام IGTV استفاده کنید که قابلیت به اشتراک گذاری فیلم‌های طولانی به صورت یکپارچه بدون نیاز به کراب و برش است.

طراحی ویدئو با عکس هم می‌تواند روش خوبی برای جذب مخاطب باشد، در این روش عکس‌ها به صورت زیبا با استفاده از موشن‌های گرافیک و با توجه با المان ‌های جذابیت‌بخشی به تصاویر، در قالب یک فیلم به مخاطب و گاها با گذاشتن یک آهنگ روی فیلم ساخته شده ارائه می‌گردد.

طراحی استوری برای افزایش فالوور در پیج اینستاگرام

در استوری علاوه بر طراحی عکس می‌توان یک فیلم 15 ثانیه‌ای نیز برای ارائه مفهوم طراحی کرد. استوری در دید بعضی مخاطبان اولویت دارد و قبل از دیدن پست‌ها آن را چک می‌کنند، بنابراین توجه به استوری می‌تواند شما را گامی جلوتر از رقیبانتان قرار دهد.

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۱۴)

 • امامی
  امامی پاسخ

  چندروزه سرعت ربات من یکم پایین اومده، دلیلش چی میتونه باشه؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   به پشتیبانی تیکت دهید تا بعد از بررسی پیج دلیل اعلام گردد

 • ساسان
  ساسان پاسخ

  من نمیتونم لایو بزارم چندروزه، مگه لایوم بلاک میشه ؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   بله گاهی اوقات به علت محدودیت پیج یا ریپورت بالا امکان لایو برداشته می شود

 • یوسف
  یوسف پاسخ

  ممنون از فالووریاب مقالات خیلی کامل هستند

  • فالووریاب
   فالووریاب

   موفق باشید کاربر عزیز

 • حنانه
  حنانه پاسخ

  پست هامو ارشیو کردم بعدا بتونم ببینمشون، اما الان نیست انگار پاک شده

  • فالووریاب
   فالووریاب

   اپر پاک نکرده باشید، در قسمت ارشیو تنظیمات پیج بروید ، به شما نمایش داده می شود

 • هلن
  هلن پاسخ

  ارسال پیت اتوماتیکه ربات فعاله الان؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   فعلا بهعلت محدودیت های اینستاگرام فعال نیست

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال