فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
هدف طراحی  پست اینستاگرام و آموزش‌های مربوطه برای افزایش فالوور

هدف طراحی پست اینستاگرام و آموزش‌های مربوطه برای افزایش فالوور

هدف طراحی پست اینستاگرام چیست؟

طراحی پست اینستاگرام با هدف افزایش مخاطب و فالوور همچنین ترغیب مخاطب برای مطالعه بقیه‌ی پست‌ها است. استفاده از یک اصول بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، شما را راحتتر به این هدف می‌رساند. یکی از فواید طراحی پست اینستاگرام افزایش دنبال کننده است. نکته‌ای که در این قسمت می‌توان به آن اشاره کرد این است که گاهی در میانه‌ی چند کار یک کار چالشی قرار دهید. در کارهای چالشی طراحی پست به صورتی انجام می‌گیرد که مخاطب هم خود درگیر پست می‌شود و هم با تگ افراد دیگر و به چالش کشیدن آنها میزان بازدید پیج را افزایش می‌دهد. بنابراین می‌توان گفت طراحی زیبا و چشم نواز می‌تواند علاوه بر ارائه موضوع و انتقال هدف به گسترش صفحه‌ی شما نیز کمک می‌کند.

چند نکته برای آموزش طراحی پست اینستاگرام تا زمانی که وارد حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات به وسیله‌ی اینستاگرام نشده‌اید متوجه رقابت شدید پیج‌ها در جذب مخاطب نخواهید شد. طراحی متناسب یک پست، گام اول در جذب مخاطب است و برگ برنده‌ی شما خواهد بود. در این قسمت فالووریاب نکاتی را در مورد یک طراحی هوشمندانه و جذاب در مورد آموزش طراحی پست اینستاگرام در اختیار شما قرار می‌دهد.

یک پست اینستاگرامی باید اغوا کننده باشد و احساساتی همچون حس تحسین، کنجکاوی، لذت، صمیمیت، آرامش و ... را برانگیزد. برای اینکار در پست می‌توان از مبالغه و نوآوری نیز استفاده کرد. شما می‌توانید با استفاده از خلاقیت خود یک سبک خاص را برای پیج خود اتخاذ کنید. این روند مستلزم مجموعه‌ای ایده است که شما در میان آن‌ها زیباترین را انتخاب کنید. برای نمونه پست‌های شما از نظر شکل هندسی می‌تواند متفاوت باشد یعنی عکس مورد نظر را در یک قاب قرار دهید و کل عکسهای پیج در این قالب قرار گیرد. برای نمونه می‌توانید از یک قاب دایره‌ای، مثلث و ... بهره گیرید.

رنگ پست‌های شما می‌تواند نشانی از پیج شما را در خود داشته باشد. برای مثال پست‌ها می‌تواند سفید، سیاه، سیاه_سفید و یا رنگی باشد. یا اطراف قاب را به این رنگ‌ها مزین کنید. این نکات می‌تواند مانند مهر پیج شما عمل کند و پست‌های شما شناخته شده شوند و نشانی از کار شما باشند. این موضوع بر جذابیت کار شما و انحصاری بودن پیج شما می‌افزاید.

قدرت استفاده از پرسش و پاسخ در دل یک تصویر اینستاگرامی پست شده باعث به چالش کشیدن ذهن مخاطب شده و همین درگیری ذهنی مخاطب را به سمت خواندن و توجه کردن به مطلب نوشته‌ی شده‌ی شما در کپشن سوق می‌دهد. در واقع قدرت طراحی شما در تصاویر است که تعداد مخاطبین اینستاگرام را افزایش داده و آنها را بر پست شما میخکوب کرده و وادار به توجه می‌کند. ترکیب کردن عکس و نوشته یکی از راه‌های جذب کننده و همینطور در صورتی که شما بخواهید چالشی خواهد بود. یک جمله‌ی جذاب روی تصویر مخاطب را برای دانستن باقی ماجرا مصر می‌کند و ادامه‌ی مسیر را با شما همراه خواهد بود. لوگو و آدرس سایت و یا پیج خود را می‌توانید در گوشه‌ی تصویر طراحی کنید چون در صورت کپی شدن مطلب، می‌توانید مخاطب را به سمت پیج خود هدایت کنید.

در متونی که کپشن می‌شوند استفاده‌ از ایموجی است که مطلب شما را دوست‌داشتنی ‌تر می‌کند. در متنها صرفا نوشتن کلمات خارج از حوصله‌ی مخاطب است و مطلب نوشته شده‌ی شما خوانده نشده یا نیمه خوانده شده رها می‌شود. استفاده از زبان ایموجی صمیمیت با مخاطب را حفظ کرده و جَوی دوستانه به مطلب می‌بخشد. استفاده از ویدئو با حک کردن لوگوی خودتان در گوشه‌ی تصویربه این خاطر است که این ویدئو مطمئنن کپی یا ریپست خواهد شد و این لوگو با آدرس پیج مسیر مخاطب را به سمت صفحه‌ی شما هموار می‌کند، یک برگ برنده برای پیج شما خواهد بود.

چگونگی یادگیری طراحی پست اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام

شما می‌توانید با یادگیری کامل فوتوشاپ جلوه‌های زیبایی را برای پست‌های خود خلق کنید. یادگیری فوتوشاپ شاید نیازمند هزینه‌ی وقت باشد ولی یک شانس خوب برای موفقیت در ارائه محصول‌تان را به شما ارائه می‌دهد. یا در صورت نیاز اقدام به خرید فالوور واقعی بفرمایید تا پست‌های شما تعداد لایک بیشتری داشته باشد، در نتیجه اگر پست‌های پیج شما لایک زیادی داشته باشید بقیه کاربران پیج شما را فالو خواهند کرد.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , پیج اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , تولید محتوا

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.