فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
قابلیت استوری اینستاگرام روزانه ۲۰۰ میلیون بازدید دارد

قابلیت استوری اینستاگرام روزانه ۲۰۰ میلیون بازدید دارد

قابلیت استوری‌ شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام هم اکنون روزانه بیشتر از ۲۰۰ میلیون بازدیدکننده دارد.

اینستاگرام در چند وقت اخیر قابلیت‌های مختلفی را ارایهکرده است. در حال حاضر بخش استوری‌های اینستاگرام روزانه توسط بیش از ۲۰۰ میلیون بازدیدکننده دیده می‌شوند. بخش استوری‌های اینستاگرام در واقع برای نمایش تصاویر و ویدیوهای کاربران به طور پی در پی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در سال ۲۰۱۶ و با شروع به کار استوری اینستاگرام این قابلیت بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفت و در همان اوایل روزانه بیش از ۱۰۰ میلیون نفر از استوری‌های این شبکه‌ی اجتماعی بازدید می‌کردند.

علاوه بر این اینستاگرام  گروهی ابزارهای خلاقانه را برای استوری اینستاگرام معرفی کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید استیکرهای با اشکال مختلف را بر روی ویدیوها قرار داد.

همچنین برای استفاده از استیکر سلفی در اینستاگرام می‌توانید عکس سلفیدخود را برش دهید و آن را روی بخش‌های مورد نظر در ویدیوها بگذارید.

می توانید نظر خود درباره این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

افزایش فالوور اینستاگرام

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

اینستاگرام , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام , ربات افزایش فالوور اینستاگرام , استوری اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , استوری , استوری چیست

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۲)

 • عارف
  عارف پاسخ

  خیلی خوبه ولی کم میذارن افراد

  • علی غنیمتی
   علی غنیمتی

   سلام فالووراش واقعیه شما امتحان کردید؟

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.