فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تکنیک‌های افزایش فالوور، افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

تکنیک‌های افزایش فالوور، افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

تکنیک‌های افزایش فالوور، افزایش لایک و کامنت اینستاگرام

بالا بودن میزان فالوورها، لایک ها و کامنت‌ها می‌تواند تا حد زیادی موجب افزایش فروش در محصولات داخل اینستاگرام گردد. زیرا این موضوع نشان‌دهنده اعتبار کار شما خواهد بود. در زیر به برخی از تکنیک‌های افزایش فالوور، لایک و کامنت اشاره خواهیم کرد :

1. برای دیده شدن نظر بدهید : بهتر است برای هرچه بیشتر دیده شدن، با دیگر کاربران در فضای اینستاگرام تبادل‌نظر کرده و ارتباط برقرار کنید. در مورد مطالب ارسالی دیگران نظر دهید تا این کار موجب ترغیب آنان به نظر دهی در زیر پست‌های ارسالی شما گردد.

2. استفاده از پروفایل اینستاگرام در زمان نظر دهی : بهتر است در زمان نظر دهی در بلاگ های مختلف، برای دیدن شدن هرچه بیشتر پیج تان، از پروفایل اینستاگرامی تان استفاده کنید. این موضوع باعث خواهد شد تا با دیگر افراد ارتباط برقرار کرده و آنان را به دنبال کردن صفحه‌تان تشویق کنید.

3. شرکت در رخدادهای عمومی : در نظر داشته باشید که برای جذب مخاطب می‌توانید از رخدادهای عمومی همچون مراسم‌های عید و یا ... استفاده کنید. گذاشتن پست‌های تبریک و تسلیت می‌تواند به شما در جلب نظر افراد کمک کند.

4. استفاده از عکس و ویدئو باکیفیت : استفاده از محتوای باکیفیت می‌تواند تا حد زیادی نظر بازدیدکنندگان از پیج را جلب کرده و آنان را ترغیب به فالوور کردن، لایک کردن و حتی درج کامنت کند.

5. انتخاب زمان درست : بهتر است زمان‌های مناسبی را برای درج پست در نظر بگیرید. شما می‌توانید به فالوورهای خود وعده دهید که اگر میزان دنبال کنندگان پیج شما به تعداد خاصی رسید، پستی فوق‌العاده برای آن‌ها منتشر خواهید کرد. یا اگر تعداد لایک های پست قبلی شما به تعداد خاصی برسد، شما تخفیفی ویژه برای محصول بعدی در نظرخواهید گرفت. این‌ یکی از بهترین ترفندها جهت افزایش فروش اینستاگرام خواهد بود.

6. خرید فالوور برای پیج اینستاگرام : یکی دیگر از روش‌هایی که با پیج شما کمک زیادی خواهد کرد، خرید فالوور برای پیج اینستاگرام است. شما می‌توانید با خرید فالوور، پیج خود را افزایش دهید و در نهایت فروش محصولات شما بیشتر خواهد شد.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , خرید فالوور , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , لایک اینستاگرام

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۲)

 • هانیه
  هانیه پاسخ

  روزی چندتا کامنت در روز می تونم جواب بدم یا زیر پست های بقیه کامنت بزارم/؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   می توانید کامنت های پیجتان را پاسخ دهید، اما در روز بیش از چند کامنت زیر پیج دیگران نگذارید، اینستاگرام حساس می شود

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.