فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
راه‌های تشخیص فالوور فیک

راه‌های تشخیص فالوور فیک

شعار‌های گول زننده

اگر به دنبال خرید فالوور ارزان بوده باشید احتمالا با جملاتی مواجه خواهید شد که نه تنها شعار گونه بودن آن مشخص است بلکه به نوعی توهین به مخاطب به حساب می‌آید. وجود این تبلیغات در سطح وب می‌تواند در نهایت منجر به وسوسه شما شود و نتایج دور از انتظاری برای شما در پی داشته باشد. در این میان شرکت‌هایی حرفه‌ای وجود دارند که علاوه بر اطلاع کامل از الگوریتم‌ها و روش‌های ابتکاری برای جذب فالوور واقعی انجام می‌دهند. شما باید معیار و خط کشی برای سنجش این شرکت‌ها با افرادی که تنها با شعار اقدام به خرید و فروش فالوور می‌کنند، داشته باشید. یک راه ساده و آسان برای سنجش واقعی این افراد، درخواست نمونه کار و پیج‌های فعال آن است. شما با استفاده از نمونه کار‌های قبلی خواهید توانست حقیقت امر را بدانید.

راه‌های شناسایی فالورر فیک

یکی از آسان‌ترین راه‌های شناسایی فالور‌های فیک، میزان تعامل یا نرخ تعامل کاربران با پست و صفحه شماست. در صورتی که اقدام به خرید فالوور ارزان کرده‌اید می‌توانید با توجه به میزان تعامل این کاربران با هر پست یا کل صفحه از واقعی بودن آن با خبر شوید. برای این کار کافیست تعداد لایک، کامنت، ریپلای، میزان به اشتراک گذاری و هر عمل دیگری از جانب کاربر را بر تعداد کل فالوور‌های خود تقسیم کنید و جواب را در 100 ضرب کنید، شما با این کار خواهید توانست میزان تعامل کاربران خود با هر پست و یا کل صفحه خود را بدانید.

میانگین میزان تعامل بر اساس آمار

بر اساس آماری از شرکت markerly میزان تعامل حساب‌های کاربری با بیش از 1000 فالوور باید 8 درصد، از 1000 تا 10000 فالوور 4 درصد از 10 هزار تا 100 هزار فالوور 2.4 و برای پیج‌های بالای یک میلیون فالوور میزان تعامل باید 1.7 درصد باشد. اگر پیجی را می‌شناسید که این میزان فالوور دارد ولی میزان تعامل آن در حدود عددهای گفته شده نیست به واقعی بودن فالوور‌های آن پیج شک کنید.

چرا فالوور بخریم

با تمام موارد گفته شد، همچنان یکی از معیار‌های سنجش و اعتماد کاربران به یک صفحه یا پیج اینستاگرام به تعداد فالوور و میزان عضوهای آن بر می‌گردد. هر چه تعداد فالوور‌های صفحه بیشتر باشد به صورت ناخودآگاه این حس در مخاطب ایجاد می‌شود که حتما پیج و کانال خوبی بوده است که این همه نفر آن را دنبال می‌کنند، در اصطلاح به این روش نتیجه گیری خطای تایید اجتماعی گفته می‌شود در این عمل، فرد تنها به این نکته اکتفا می‌کند که چون تعداد زیادی از افراد یک کار خاص را می‌کنند حتما آن کار درست است. از همین رو بالا بودن تعداد فالوور اینستاگرام خود نیز باعث جذب فالوور می‌شود! فالوور بالا همان طور که گفته شد باعث افزایش اعتماد فرد به صفحه شما می‌شود.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.