فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تبلیغات در پیج اینستاگرام

تبلیغات در پیج اینستاگرام

یکی از دغدغه‌های کسب و کارها، تبلیغ در فضای مجازی است. حالا سوال اینجاست که این تبلیغ در کجا قرار بگیرد موثرتر است. معمولا مدیران کسب و کار ترجیح می‌دهند تبلیغات خود را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام انجام دهند. فالووریاب امروز می‌خواهد درباره تبلیغ در پیج های مختلف بزرگ و کوچک اینستاگرام با شما سخن بگوید. پس در ادامه با ما همراه باشید.

محبوبیت اینستاگرام

از جمله دلایل پیشرفت این برنامه را می‌توان سیاست‌های مناسب سازندگان آن دانست. پس از سال 2010 این نرم افزار پیشرفت سریع و چشم گیر خود را شروع کرد. اینستاگرام در دو ماه اول فعالیت خود توانست دو میلیون کار ثبت نامی داشته باشد. پس از گذشت یک سال از فعالیت اینستاگرام حدود یک میلیون کاربر از سراسر دنیا به این شبکه اجتماعی پیوستند. در آماری که در ژوئن سال 2018 توسط این شبکه اجتماعی منتشر شده است؛ کاربران فعال این شبکه اجتماعی به بیش از یک میلیارد کاربر رسید. این شبکه اجتماعی در سال 2012 توسط فیسبوک به ارزش یک میلیارد دلار خریداری شد. پس از انتشار آمار در سال 2015 مشخص شد حدود 40 میلیارد عکس در این سرویس بارگزاری شده است.

تبلیغات در اینستاگرام چه سودی برای ما دارد؟

می‌توانیم از طریق تبلیغات در اینستاگرام، برندینگ کنیم. بدین‌ معنا‌ که برند خود را به همه معرفی کنیم و از همین طریق افراد بیشتری ما را می‌شناسند. اگر شناخته‌تر شویم، افراد بیشتری به ما اعتماد می‌کنند و این برای کسب و کار ما بسیار سودآور است. هم‌چنین تبلیغات در اینستاگرام یکی از روش‌های پرسود است که در کمترین زمان، درآمدهای بزرگی را برای ما به ارمغان می‌آورد. تبلیغات علاوه بر افزایش فالوور به افزایش بازدید کنندگان پیج‌ها هم سرعت خواهد بخشید. اما این مورد زمانی عملی خواهد شد که شما تعداد فالوور بالایی را داشته باشید؛ خرید فالوور در این باره برای پیج اینستاگرام برای‌تان موثر خواهد بود. در نهایت با داشتن تعداد فالوور بالا می‌توانید به راحتی تبلیغات را شروع کنید و از پیج خود بیشترین بهره را ببرید .

تبلیغات در اینستاگرام

از آنجایی که این شبکه اجتماعی در ایران و سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد؛ به مکانی مناسب برای تبلیغات تبدیل شده است. خوبی استفاده از تبلیغات در اینستاگرام این است که شما به راحتی می‌توانید با هزینه بسیار کم به هدف تعیین شده خود برسید. تبلیغات در اینستاگرام به روش‌های مختلفی انجام می‌شود که در ادامه این مقاله از وب سایت فالووریاب به توضیح روش‌ها خواهیم پرداخت؛ با ما همراه باشید.

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

یکی از مهم‌ ترین انواع تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات بازدیدی است. در این نوع تبلیغات که از نوع ویو است به منظور به نمایش گذاشتن ویدئو و کلیپ استفاده می‌شود. در این نوع تبلیغات عموما کارفرما یک کلیپ 60 ثانیه‌ای به همراه متن به مدیر پیج ارائه می‌دهد و تعداد ویو مورد نظر خود را مشخص می‌کند؛ پس از آن مدیر پیج در ساعت درخواستی کارفرما، اقدام به درج تبلیغ در صفحه خود می‌کند. این نوع تبلیغات عموما در پیج‌های سفارش داده می‌شوند که فالوورهای زیادی داشته باشد و یا به نوعی در دسته اینفلوئسرها باشد. هزینه این نوع تبلیغات بر اساس میزان بازدید محاسبه می‌شود و معیار کارفرما در این نوع تبلیغات دیده شدن کامل ویدئو خواهد بود.

تبلیغات ساعتی در اینستاگرام

از دیگر روش‌های جذاب تبلیغات در اینستاگرام، تبلیغات ساعتی است. در این نوع تبلیغات آگهی شما به میزان ساعت مشخصی در صفحه تبلیغ گیرنده قرار خواهد گرفت و پس از آن تبلیغ شما از پیج حذف خواهد شد. هزینه تبلیغات در این روش بر اساس میزان ساعتی که تبلیغ بر روی پیج فعال باشد محاسبه می‌شود. به عنوان مثال اگر تبلیغ شما به مدت 24 ساعت فعال باشد شما تنها هزینه همین 24 ساعت را پرداخت خواهید کرد. این روش تبلیغات را می‌توان یکی از مناسب‌ترین روش‌های تبلیغاتی در اینستاگرام دانست. معمولا شرکت‌های گوناگون، هزینه‌های متفاوتی بر اساس میزان فالوور و میزان درگیری مخاطب برای تبلیغات در نظر می‌گیرند.

در پایان مقاله قابل به ذکر است بدانید که تبلیغ در نهایت منجرب به افزایش فالوور پیج شما خواهد شد و بازدید کنندگان زیادی را تجربه خواهید کرد اما پیشنهاد می‌شود در کنار تبلیغ، از خرید فالوور هم استفاده کنید؛ زیرا خرید فالوور به جمع آوری فالوور و افزایش بازدید پیج و پست‌های اینستاگرام سرعت می‌بخشد.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , افزایش فالور , خرید فالوور

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.