فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
قابلیت ذخیره سازی ویدیوهای لایو استوری اینستاگرام

قابلیت ذخیره سازی ویدیوهای لایو استوری اینستاگرام

بخش لایو استوری اینستاگرام از ماه ژانویه امسال به این شبکه‌ی اجتماعی اضافه شده است اما امکان ذخیره‌ی این ویدیوهاوجود نداشت. اگرچه امکان ذخیره‌ی تصاویر و ویدیوهای استوری برای ارسال کننده‌ی استوری‌ اینستاگرام اضافه شده است؛ اما امکان ذخیره سازی ویدیوهای لایو فراهم نبود. ااینستاگرام از روز دوشنبه امکان ذخیره سازی ویدیوهای بخش لایو استوری را اضافه کرده تا شما بتوانید در صورت تمایل، بعدا مجددا آن‌ ویدیوها را تماشا کنید.

اگر لایو استوری مورد نظرتان در اینستاگرام برایتان اهمیت دارد، می‌توانید به راحتی روی دکمه‌ی Save در گوشه‌ی سمت راست صفحه ی ویدیو کلیک کنید تا آن ویدیو در دستگاه شما ذخیره شود.

ویدیوهای بخش لایو استوری اینستاگرام در بخش Camera Roll ذخیره می شوند و می‌توانید بعدا آن‌ها را در فیسبوک، توییتر، یوتیوب یا سرویس‌های دیگر با دیگران به اشتراک بگذارید. توجه کنید که اینستاگرام اعلام کرده، اگر لایو استوری را ذخیره کنید، ویدیوی آن دیگر از طریق اپلیکیشن اینستاگرام در دسترس نخواهد بود. 

اینستاگرام اعلام کرده که اضافه شدن این قابلیت یکی از اقدامات اولیه از مجموعه بهبودهایی است که این شبکه‌ی اجتماعی قصد دارد برای پیشرفت بیشتر امسال به بخش ویدیوهای زنده یا لایو استوری اضافه کند.

توجه داشته باشید که قابلیت ذخیره‌ی ویدیوهای لایو استوری تنها برای خود شخص منتشرکننده امکانپذیر است و دیگر کاربران نمی‌توانند ویدیو را ذخیره کنند.

 

افزایش فالوور اینستاگرام با ربات فالووریاب

 

برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام میتوانید در سایت ثبت نام کنید و پیج های اینستاگرام خود را اضافه و شارژ کنید

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , استوری اینستاگرام , لایو اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , فروش فالوور

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.