فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تاثیر  فالوور واقعی در کسب و کار اینستاگرام

تاثیر فالوور واقعی در کسب و کار اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام

امروزه فعالیت بسیار زیادی در شبکه های اجتماعی‌ها انجام می‌شود که هر کدام از افراد در این شبکه‌ها برای انجام کارهای متعدد رجوع آورده‌اند. به عنوان مثال شبکه محبوب و پر طرفدار اینستاگرام، یکی از این شبکه‌هایی می‌باشد که همه جور اقدام و فعالیت در این فضا انجام میشود.

تاثیر وجود فالوور واقعی در کسب و کار

یکی از دلایل مهمی که شما را وادار به اقدام خرید فالوور واقعی اینستاگرام خواهد کرد، بحث جلب اعتماد کاربران فالوور‌های پیج است. به عنوان مثال فرض کنید شما می‌خواهد در فضای گسترده اینستاگرام محصولی را خریداری کنید؛ در این میان دو پیج در نظر دارید که هر دو همان محصولات را ارائه می‌دهند، اولین پیجی که در آن مشغول به جستجو کالای مورد نظر خود هستید، به تعداد ۲۰ هزار فالوور می‌باشد با تعداد لایک و کامنت بالا که قابل مشاهده هستند. اما دومین پیجی که شما از آن دیدن می‌کنید و به گشت و گذار کالای مورد نظر خود در پیج‌شان هستید، تنها ۲۰۰ فالوور دارد، حال در نظر بگیرید که پیج دوم تنوع محصولات‌شان بالا می‌باشد و همچنین از قیمت خوبی هم برخودار است، با این تفاصیل شما به کدام یک از پیج‌هایی که گفته شد اعتماد خواهید کرد؟ و در نهایت اقدام به خرید از پیج می‌کنید ؟ به احتمال خیلی بالا و نزدیک که صد در صد به پیج اولی که از تعداد بیشتری از فالوور برخوردار است، اعتماد خواهید کرد. مسئله دوم برای بحث وجود فالوور بالا در پیج اینستاگرام، بحث برندینگ است. شاید شما برند بزرگی باشید یا خواستار بزرگ دیده شدن هستید، وقتی یکی از مشتریان برند شما یا کسانی که قصد همکاری با شما را دارند آیدی شما را در اینستاگرام سرچ می‌کنند و وارد پیج می‌شوند، اگر ببیند که تعداد فالوورهای شما به عنوان مثال تنها هزار فالوور است، یقینا دیدگاه آن‌ها نسبت به شما عوض خواهد شد.

حال اگر همین افراد بینند که پیج شما ۵۰ هزار یا حتی بیشتر از آن فالوور دارد صد درصد آن‌ها به دیدگاه یک برند معروف به شما نگاه خواهند کرد و در نهایت منجرب به رونق کسب و کار شما و فروش بالا در فضای مجازی روبه‌رو خواهید شد.

تاثیر خرید فالوور در رونق کسب و کار

با توجه به این مسئله که اگر تعداد فالوور در پیج‌های شخصی و یا پیج‌های مربوط به کسی و کار، محبوب واقع شود؛ از این بابت دیگر نیاز به تبلیغ در دیگر پیج‌های اینستاگرام نیست ! قطعا تعداد بالای فالوور اینسناگرام، تاثیر زیادی در جذب کردن تعداد بیشتر کاربران دیگر است که تمامی این صحنه‌ها و افزایش تعداد فالوور، به معنی دیده شدن محصول یا خدمت شما درباره نوع کسب و کارتان می‌باشد. استارتاپ‌ها و دیگر پیج‌های کسب و کار که تازه تاسیس بودند، به راحتی می‌توانند با خرید فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام و تبلیغ کردن هدفمند با استفاده از تولید محتوای اصولی در یک شب بتوانید راه 100 ساله را بروید. به جرعت می‌توان گفت اگر محصولات شما، آمادگی و صلاحیت کامل را برای فروش داشته باشید، هر بازدید کننده‌ای که پست‌ها را ملاحضه می‌کنند، همین افراد می‌تواند یک مشتری بالقوه مبدل شوند. با این حساب می‌تواند به یک خریدار واقعی تبدیل گردنند. فعالیت در اینترنت و استفاده کردن از پتانسیل شبکه اجتماعی بزرگ از جمله شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران دارای ظرافت‌ها و ترفندهای خاصی می‌باشد. روش جذب کردن و بالا رفتن فالوور در این شبکه اجتماعی یک چالش بزرگی برای بیزینس شما بوده و به روش‌های گوناگونی قابل انجام خواهد بود.

تاثیر خرید فالوور واقعی برای پیج اینستاگرام بسیاری از اشخاص که مهارت افزایش فالوور برای پیج را دارند و نوعی کارشناس دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی عنوان می‌شوند؛ بر این باور هستند که این موضوع افزایش فالوور در پیج اینستاگرام داخل ایران به قدر زیادی اهمیت داده می‌شود که در فرهنگ کاربران غیر ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام، این موضوع فاقد اهمیت است.

البته نکته جالب دیگر درباره کارشناسان دیجیتال مارکتینگ این است که این افراد، خود به دنبال آرایش پیج اینستاگرام خود هستند تا بتوانند مشتریان زیادی را جذب کنند و به هر صورتی که شده است به فکر فالوورهای پیج خود و افزایش فالوور پیج خود حتی به صورت فیک هم هستند، در این صورت مشتریان زیادی را خواهند داشت. در نهایت خودشان یکی از مشتری‌های دائم و خوب سایت‌های معتبر و نمایندگی‌های معتبر خرید فالوور هستند!

پیشنهاد می‌شود اگر به دنبال خرید و افزایش فالوور برای پیج‌تان هستید از سایت‌های معتبر خریداری و تهیه کنید تا در آینده رونق در کسب و کارتان داشته باشید. استفاده از فالوور واقعی برای شما چند مزیت به همراه خواهد داشت : ابتدا متوجه هستید که فالووران واقعی تاثیر مستقیم و بهتری در مقایسه با فالوورهای فیک برای پیج شما خواهند داشت، زیرا تعداد لایک و کامنت در پیج شما افزایش می‌یابد و مشتریان شما شاهد این قضایا خواهند بود و با خیال آسوده و اعتماد بیشتر اقدام با خرید خواهند کرد. استفاده از فالوور واقعی فروش شما را دو چندان خواهد کرد. استفاده از فالوور واقعی بازدید پیج شما را افزایش می‌دهند، در نهایت موجب می‌شود تا دیگر کاربران و فالوورهایی که تازه با پیج شما آشنا شدند، اعتمادشان بیشتر شود و اقدام به خرید محصولات پیج خواهند کرد. پس با این حساب داشتن فالوور واقعی برای پیج شما مزیت‌های بسیار بالایی دارد و شما می‌توانید با خرید فالوور واقعی زودتر به این مرحله و مزیت‌ها دست یابید.

تقریبا همه کاربران در اینستاگرام که از این پلتفرم رایگان و در عین حال تاثیر گذار برای کسب و کار خود استفاده می‌کنند، به دنبال دیده شدن پیج‌شان هستند. و اینکه پست‌های منتشر شده در پیج‌ آن‌ها وارد اکسپلور شود و یا حداقل کار این که پست و پیج آن‌ها در معرض دید فالوورهای واقعی خودشان قرار بگیرد.

سخن پایانی

با توجه به موارد گفته شده پیشنهاد می‌شود با خرید فالوور واقعی برای پیج‌تان بهره لازم و کافی را ببرید. در آینده فالوور واقعی به مشتریان دائم تبدیل خواهند شد و درآمد شما هم با افزایش روبهرو می‌شود. فالوور واقعی تاثیرات بسزایی را به همراه دارد که با خرید پیکج‌ها و طرح‌های مختلف فالوور می‌توانید به عملکرد پیج و درآمدتان سرعت بخشید. اگر پیج شما مربوط به کسب و کارتان می‌باشد حتما از این فرصت استفاده کنید و از سایت‌های معتبر فالوور واقعی خریداری کنید تا پیج شما رو به رشد باشد و روحیه و انگیزه شما را برای ادامه کار افزایش دهد.

افزایش فالوور , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام واقعی , فالوور واقعی

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.