فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
رازهایی درباره اینستاگرام!

رازهایی درباره اینستاگرام!

مایک کریگر یکی از بنیان‌گذاران اپلیکیشنی است که در ابتدا قرار بود پروژه‌ای دم‌دستی برای اشتراک‌گذاری تصاویر محدودی باشد، که در حال حاضر تبدیل به شبکه‌ ی اجتماعی وسیعی  شده است که ارزشی معادل بیش از 35 میلیارد دلار دارد و شاید یکی از بی‌نظیرترین برنامه‌های کاربردی در تاریخ تلفن‌های همراه هوشمند باشد.

«مردم معمولا از ما می‌پرسند که تا چه حد میزان محبوبیت اینستاگرام را پیش‌بینی می‌کردیم. ما همیشه باید در خیالاتمان حد وسط را نگاه می‌داشتیم: آنقدر دیوانه بودیم که به ایده‌مان کاملا باور داشته باشیم و در عین حال آنقدر دیوانه نبودیم که هر لحظه نشانه‌های ناموفق بودنمان را نادیده بگیریم. من و کوین تمام یک سال قبل از شروع به کار اینستاگرام را شب و روز با هم گلاویز بودیم.»
مایک به همراه کوین سیستروم در ابتدا اپلیکیشنی به نام Burbn ساختند که یک شبکه اجتماعی کوچک بود. Burbn آن زمان میان معدود کاربران فعالش به اندازه کافی محبوب بود، اما تحقق ایده این دو نفر اپلیکیشنی نبود که در دنیا غوغا به پا کند. «ما در بهترین حالت به مرز هزار کاربر رسیدیم و این نقطه سیاهی در رویایمان بود، هرچند کاربرانمان دریچه تازه‌ای برای به اشتراک گذاشتن زندگی روزمره‌شان با دنیا پیدا کرده بودند. بهترین آپدیت‌های Burbn عکس‌هایی با فیلترهای ساده و مبتدی بود که در گوشی‌های هوشمندی مانند آیفون تری‌جی قابل استفاده بودند.»


ایده اصلی این دو کارآفرین جوان بر این پایه شکل گرفت که کاربران تجربیاتشان در دنیای بیرون را از طریق ثبت شات‌هایی از لحظات محبوبشان با دیگری به اشتراک بگذارند. «ایده اولیه ما ساده بود: عکس یگانه زبان ارتباط مشترک در جهان است.» آن‌ها در ابتدای کار ۱۰۰ نفر از کاربران Burbn را انتخاب کردند و در یک ایمیل از آن‌ها خواستند تا از اپلیکیشن جدیدی که روی کار آمده و عکس‌ها را در قاب مربع‌شکل به اشتراک می‌گذارد، بازدید و آن را نصب کنند. اپلیکیشنی که اینستاگرام نام داشت و در اصطلاح به معنای «لحظه‌ها را برای هم فرستادن» بود. از طرف دیگر، آن دسته از کاربرانی که با علاقه اینستاگرام را دنبال می‌کردند، در همان هفته‌های اول عکس‌های زیادی از زندگی روزمره‌شان را به اشتراک گذاشتند و تداوم فعالیت آن‌ها نهایتا اینستاگرام را به وجود آورد و به جهان معرفی کرد. «با گذشت یک هفته، همه ما از شدت استقبال از اینستاگرام حیرت‌زده بودیم. در همان روزها کوین به من گفت نمی‌دانم تا کجا پیش می‌رویم، اما مطمئنم که چیزی در اینستاگرام هست که تا به حال هیچ کجا دیده نشده است.» در اولین هفته فعالیت رسمی، ۱۰۰ هزار نفر در اینستاگرام ثبت‌نام کردند! در سال ۲۰۱۲، فیس‌بوک سهام این شرکت اینترنتی را به ارزش یک میلیارد دلار خریداری کرد و امروز این اپلیکیشن 200 میلیون کاربر فعال ماهیانه دارد و روزانه 50 میلیون عکس در آن به اشتراک گذاشته می‌شود و بیش از 35 میلیارد دلار ارزش دارد!

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , اینستاگرام چیست

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.