-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
اینستاگرام به یک میلیون تبلیغ دهنده فعال ماهانه رسید

اینستاگرام به یک میلیون تبلیغ دهنده فعال ماهانه رسید

اینستاگرام به تازگی اعلام کرد که تعداد آگهی دهندگان فعال ماهیانه‌ در این اپلیکیشن با رشد چشمگیری همراه شده و از مرز یک میلیون آگهی دهنده گذشته است.

اینستاگرام سال پیش تعداد آگهی‌دهندگان فعالش را نزدیک به ۲۰۰ هزار عدد اعلام کرده بود که نشان‌دهنده‌ی رشد بسیار زیاد مشتریانی است که درصدد نمایش تبلیغات خود در اینستاگرام طی یک سال گذشته هستند. فیسبوک به‌عنوان بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی حال حاضر دنیا، بیش از ۴ میلیون آگهی دهنده‌ی فعال ماهیانه دارد؛ از این‌رو اینستاگرام دارای مجموعه‌ی آگهی‌دهندگان بسیار کوچکی در مقایسه با برادر بزرگ‌تر خود است اما سرعت پیشرفت این شبکه اجتماعی بسیار بالاست.

جیمز کوارلز، قائم‌مقام کسب و کار در اینستاگرام در این خصوص چنین اظهار نظر کرده است:

دستاوردهای این‌چنینی برای ما بسیار بزرگ و مهم هستند. دست یافتن به چنین آمارهایی، اینستاگرام را در زمره‌ی کمپانی‌های معدودی قرار می‌دهد که دارای چنین پتانسیل بالایی برای تبلیغات هستند. ما بسیار مشتاقیم تا بخش بزرگی از کسب و کارها را در اینستاگرام داشته باشیم و اینستاگرام هم پتانسیل بالایی برای میزبانی از این کسب و کارها دارد.
اینستاگرام در سال ۲۰۱۶ تغییرات بسیار زیاد و بزرگی به خود دید که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به تغییر لوگو و استفاده از رنگ‌های روشن و سرویس‌های جدید نظیر استوری اینستاگرام اشاره کرد. اینستاگرام به رشدی که در سال ۲۰۱۶ تجربه کرد، راضی نبوده و در پی آن است تا رشد بیشتری در سال ۲۰۱۷ تجربه کند، به‌طوری که بر اساس آمار ارائه‌شده، این کمپانی در پی دست یافتن به فروشی به ارزش ۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ است. فروش تبلیغات اینستاگرام در سال ۲۰۱۵ تنها درآمدی ۶۰ میلیون دلاری عاید این کمپانی کرده بود.

اینستاگرام برای دست یافتن به اهداف خود هفته‌ی گذشته، ویژگی جدیدی را معرفی کرد. Booking نام ویژگی جدید اینستاگرام است که امکان فروش خدمات را به‌صورت مستقیم در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد. کسب و کارها می‌توانند خدمات جدیدی نظیر رزرو، اطلاعات مسیریابی، تماس و ایمیل را در پروفایل کاربری خود قرار دهند. قابلیت Booking در ماه‌های آینده برای استفاده‌ی عموم کاربران اینستاگرام در دسترس قرار خواهد گرفت.

بر اساس آمارهای ارائه‌شده، بیش از ۸ میلیون کسب و کار به طور رسمی در اینستاگرام حساب کاربری دارند. بزرگ‌ترین رشد در این حوزه متعلق کشور‌هایی نظیر آمریکا، برزیل، اندونزی، روسیه و بریتانیا است.

آمارهای اینستاگرام نشان از این دارند که بیشتر از ۱۲۰ میلیون کاربر اینستاگرام از طریق پروفایل کسب و کار‌ها، به محل کسب و کار یا وب‌سایت آن سرزده‌اند یا پیام‌هایی برای دریافت اطلاعات یا خدمت ارسال کرده‌اند. حدود ۸۰ درصد از کاربران اینستاگرام، حداقل یک کسب و کار را دنبال می‌کنند که این آمار اهمیت تبلیغات در اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام را نشان می دهد

تبلیغات در اینستاگرام - خرید فالوور
افزایش فالوور اینستاگرام با ریات اینستاگرام

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال