فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
ترتیب نمایش تصاویر در اینستاگرام بر اساس علایق کاربران شد

ترتیب نمایش تصاویر در اینستاگرام بر اساس علایق کاربران شد

اینستاگرام ترتیب نمایش فیدها را تغییر داد و عملکرد آن بر اساس تصاویر و ویدئوهای دلخواه کاربران شده است و دیگر با ترتیب زمانی پست ها نمایش داده نخواهند شد.

 

در آینده‌ی نزدیک شاهد تغییراتی در نحوه‌ی نمایش فیدهای اینستاگرام خواهیم بود. بدون اینکه کاربران تنظیماتی در اکانت خود ایجاد کنند، فیدهای نمایشی برای آن‌ها بهینه خواهد شد. بنابراین ترتیب نمایش تصاویر و ویدئوها بر اساس علایق و پست‌هایی خواهد بود که هر کاربر به آن‌ها علاقه دارد و نه به شکل گذشته که به ترتیب زمان بود.

بر اساس خبر اخیری که اینستاگرام در وب‌سایت خود منتشر کرده، معمولا کاربران ۷۰ درصد از فیدهایی که به آن‌ها علاقه دارند را از دست می‌دهند. هرچه دوستان و آشناهایی که به اینستاگرام عضو می‌شوند، پست‌های آن‌ها کمتر برای کاربران نمایش داده می‌شود. با بهینه کردن ترتیب نمایش، اینستاگرام پست‌هایی که کاربران ترجیح می‌دهند آن‌ها را پیش از پست‌های دیگر مشاهده کنند را در اولویت قرار می‌دهد. در حقیقت ترتیب نمایش تصاویر و ویدئوها براساس علاقه‌ی کاربر به محتوا، رابطه آن با فرد منتشر کننده پست و همچنین زمان انتشار تغییر خواهد کرد. یعنی لایک و کامنت های شما در فید شما تاثیر خواهد داشت و پیج هایی را که بیشتر پست های آنها را لایک کنید، بیشتر پستهایش را خواهید دید.

اینستاگرام در وبلاگ خود نوشت:

ممکن است این قابلیت در ابتدا به درستی کار نکند، اما در به هر شکل هیچ پستی را از دست نخواهید داد و تنها ترتیب نمایش آن‌ها تغییر خواهد یافت. ترتیب نمایش تصاویر و ویدئوها بر اساس علایق شما به محتوای پست‌ها و رابطه‌ی شما با کاربر ارسال کننده‌ی پست خواهد بود. ما در اینستاگرام در بهینه‌ کردن ترتیب نمایش پست‌ها تمرکز کرده‌ایم؛ اگر موسیقی‌دان مورد علاقه‌ی شما شب گذشته پستی را ارسال کند، شما هنگام بیدار شدن و باز کردن اینستاگرام قبل از دیگر پست‌ها، پست این موسیقی‌دان را مشاهده خواهید کرد؛ مهم نیست که چه تعداد اکانت اینستاگرام را دنبال کرده‌اید. به زودی پست‌های آشنایان و دوستان خود را پیش از تصاویر تبلیغاتی مشاهده خواهید کرد. ما در حال کار کردن روی این قابلیت جدید هستیم؛ به زودی و در ماه‌های آتی شاهد این تغییرات خواهید بود.

 

افزایش فالوور اینستاگرام با ربات اینستاگرام

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!
اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , تبلیغات اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , فروش فالوور

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.