نماد اعتماد
بازاریابی بوسیله استوری اینستاگرام

بازاریابی بوسیله استوری اینستاگرام

جای تعجب نیست زیرا استوری یک فرصت استثنايی است تا اینستاگرام دوباره به صحنه رقابت بازگردد و یک تجربه تبلیغاتی وسیع و گسترده‌ای را ارائه دهد. از آنجا که استوری کل فضای صفحه نمایش را اشغال می‌کند، کاری که تبلیغات انجام می دهند.

افرادی که با آگهی‌های فیس‌بوک و اینستاگرام آشنایی دارند باید از تولید و پرداخت هزینه تبلیغات ویدئویی در قسمت استوری مطلع باشند. همچنین قابلیت‌های هدف‌گذاری مبتنی بر علاقه و جمعیت فیس‌بوک برای فالوورهای اینستاگرام یکی از مزیت‌های رقابتی اینستاگرام است. در ابتدا، این شبکه فقط تبلیغات مذکور را برای دستیابی به هدف بهینه‌سازی خواهد کرد. با این حال، وقتی فرمت آگهی جدید شروع به کار کند، شما می‌توانید منتظر اهداف بیشتر باشید. اینستاگرام اعلام کرده است که تحلیل و تجزیه درباره استوری در بخش ابزارهای کسب‌و‌کار قرار داده شده است و دیدگاه‌های اولیه، از قبیل دسترسی و تاثیرگذاری‌ها را به اشتراك میگذارد. این احتمال وجود دارد که تحلیل‌های قوی‌تری انجام شوند زیرا برآورد شده است نزدیک به ۷۱ درصد از کسب‌و‌کارهای آمریکا امسال در اینستاگرام بازاریابی خواهند کرد. از آنجا که ۷۵ درصد از کاربران این پلت‌فرم پس از مشاهده یک مطلب ارسالی اقدام می‌کنند، این تلاش‌ها بی‌نتیجه نخواهند ماند. اینستاگرام به‌زودی از این قابلیت خود درآمدزایی خواهد کرد. به خاطر بیاورید که چند سال طول کشید تا این پلت‌فرم یک آگهی بازرگانی را عرضه کند. یا چقدر طول کشید تا قابلیت‌های کسب‌و‌کار خود را به بازار معرفی کند‌ اما حالا در عرض چند ماه پس از راه‌اندازی اولیه، اینستاگرام قصد دارد از قابلیت استوری برای تبلیغات اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کند. جای تعجب نیست زیرا استوری یک فرصت استثنايی است تا اینستاگرام دوباره به صحنه رقابت بازگردد و یک تجربه تبلیغاتی وسیع و گسترده‌ را ارائه دهد. از آنجا که استوری تمام فضای صفحه نمایش را اشغال می‌کند، تبلیغات نیز همین کار را خواهند کرد. به علاوه، با اینکه استوری دارای حامی مالی ممکن است شامل تصاویری شود، اما ویدئو فرمت منتخب تبلیغ‌کنندگان و مصرف‌کنندگان خواهد بود. در نتیجه، ترکیبی از کل صفحه نمایش و چند رسانه یک تجربه تعاملی و فوق‌العاده را برای کابران اینستاگرام ایجاد خواهد کرد. تماشاگران هم می‌توانند تبلیغات در استوری اینستاگرام را لایک کنند، درباره آنها نظر دهند یا آنها را به اشتراک بگذارند.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , ربات افزایش فالوور اینستاگرام , استوری اینستاگرام , قابلیت استوری اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , استوری , استوری چیست

دیدگاه ها(۱)

  • افزایش فالوور اینستاگرام
    افزایش فالوور اینستاگرام پاسخ

    مقاله خوبی بود در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام

ارسال دیدگاه