-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
بازاریابی بوسیله استوری اینستاگرام

بازاریابی بوسیله استوری اینستاگرام

جای تعجب نیست زیرا استوری یک فرصت استثنايی است تا اینستاگرام دوباره به صحنه رقابت بازگردد و یک تجربه تبلیغاتی وسیع و گسترده‌ای را ارائه دهد. از آنجا که استوری کل فضای صفحه نمایش را اشغال می‌کند، کاری که تبلیغات انجام می دهند.

افرادی که با آگهی‌های فیس‌بوک و اینستاگرام آشنایی دارند باید از تولید و پرداخت هزینه تبلیغات ویدئویی در قسمت استوری مطلع باشند. همچنین قابلیت‌های هدف‌گذاری مبتنی بر علاقه و جمعیت فیس‌بوک برای فالوورهای اینستاگرام یکی از مزیت‌های رقابتی اینستاگرام است. در ابتدا، این شبکه فقط تبلیغات مذکور را برای دستیابی به هدف بهینه‌سازی خواهد کرد. با این حال، وقتی فرمت آگهی جدید شروع به کار کند، شما می‌توانید منتظر اهداف بیشتر باشید. اینستاگرام اعلام کرده است که تحلیل و تجزیه درباره استوری در بخش ابزارهای کسب‌و‌کار قرار داده شده است و دیدگاه‌های اولیه، از قبیل دسترسی و تاثیرگذاری‌ها را به اشتراك میگذارد. این احتمال وجود دارد که تحلیل‌های قوی‌تری انجام شوند زیرا برآورد شده است نزدیک به ۷۱ درصد از کسب‌و‌کارهای آمریکا امسال در اینستاگرام بازاریابی خواهند کرد. از آنجا که ۷۵ درصد از کاربران این پلت‌فرم پس از مشاهده یک مطلب ارسالی اقدام می‌کنند، این تلاش‌ها بی‌نتیجه نخواهند ماند. اینستاگرام به‌زودی از این قابلیت خود درآمدزایی خواهد کرد. به خاطر بیاورید که چند سال طول کشید تا این پلت‌فرم یک آگهی بازرگانی را عرضه کند. یا چقدر طول کشید تا قابلیت‌های کسب‌و‌کار خود را به بازار معرفی کند‌ اما حالا در عرض چند ماه پس از راه‌اندازی اولیه، اینستاگرام قصد دارد از قابلیت استوری برای تبلیغات اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کند. جای تعجب نیست زیرا استوری یک فرصت استثنايی است تا اینستاگرام دوباره به صحنه رقابت بازگردد و یک تجربه تبلیغاتی وسیع و گسترده‌ را ارائه دهد. از آنجا که استوری تمام فضای صفحه نمایش را اشغال می‌کند، تبلیغات نیز همین کار را خواهند کرد. به علاوه، با اینکه استوری دارای حامی مالی ممکن است شامل تصاویری شود، اما ویدئو فرمت منتخب تبلیغ‌کنندگان و مصرف‌کنندگان خواهد بود. در نتیجه، ترکیبی از کل صفحه نمایش و چند رسانه یک تجربه تعاملی و فوق‌العاده را برای کابران اینستاگرام ایجاد خواهد کرد. تماشاگران هم می‌توانند تبلیغات در استوری اینستاگرام را لایک کنند، درباره آنها نظر دهند یا آنها را به اشتراک بگذارند.

 

برای خرید فالوور به صفحه اصلی سایت ما مراجعه کنید.

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۱۳)

 • مهتاب
  مهتاب پاسخ

  استوری هامونو میشه نگه داریم تو پیج بمونه؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   بله میتوانید استوری های خود را ارشیو کنید تا در پیج بماند

 • شاهد
  شاهد پاسخ

  رمز پیحمو یادم نمیاد چجوری وارد اکانتم شم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   فراموشی رمز اینستاگرام را بزنید و رمز جدید ست کنید

 • طیبه
  طیبه پاسخ

  پیجم بسته شده بالا نمیاد لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم

  • فالووریاب
   فالووریاب

   مطلب بازیابی پیج اینستاگرام را مطالعه کنید

 • فرزانه
  فرزانه پاسخ

  ربات من امروز کار نکرده چیکار کنم؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   مشکلات مربوط به ربات را از پنل شخصی فالووریاب خود پیگیری کنید

 • رامبد
  رامبد پاسخ

  اگر پیجمو یکی بلاک کرده باشه. میشه براش پیام فرستاد؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   خیر به پیجی که شما را بلاک کرده نمی توانید دایرکت دهید

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال