نماد اعتماد
تعداد کاربران اینستاگرام در دو سال دو برابر شده است

تعداد کاربران اینستاگرام در دو سال دو برابر شده است

اینستاگرام اعلام کرده است که تعداد کاربران فعال ماهیانه‌ی این شبکه‌ی اجتماعی طی دو سال گذشته دو برابر شده است. 

چند ماه پیش تعداد دانلود‌های انجام‌شده‌ی اینستاگرام در گوگل پلی استور از مرز یک میلیارد بار گذشت. حالا اینستاگرام اعلام کرده است اخیرا به آمار بیش از ۶۰۰ میلیون نفر کاربر فعال ماهیانه رسیده است و از این‌ حیث با نگاهی به آمار دو سال گذشته، تعداد کاربران فعال ماهیانه‌ی این کمپانی طی دو سال بیشتر از دو برابر افزایش پیدا کرده است که رشد بسیاز بالایی برای این شبکه ی اجتماعی است. اینستاگرام شش سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و رشد خوبی در طول چند سال اخیر شاهد بوده است، به‌طوری که این سرویس تنها در ۶ ماه اخیر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر جدید را جذب سرویس خود کرده است.

اینستاگرام با انتشار بیانیه‌ی کوتاهی اعلام کرده است همچنان با تغییر جامعه‌ی مخاطبان خود، تغییر خواهد کرد، چنان که در سال‌های گذشته نیز به همین ترتیب پیش رفته است. یکی از دلایل افزایش تعداد کاربران اینستاگرام در ۶ ماه اخیر را اضافه شدن قابلیت‌هایی نظیر Stories خوانده‌اند. بنا بر ادعای اینستاگرام پس از اضافه شدن Stories در ماه آگوست، این قابلیت جدید در طول دو ماه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر داشت. هرچند اینستاگرام در چند ماه اخیر امکانات متعددی برای کاربرانش ارائه کرده است؛ اما استوری اینستاگرام را باید بهترین ویژگی اضافه‌شده در ماه‌های اخیر به اینستاگرام خواند. 

ربات افزایش فالوور ایرانی اینستاگرام

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , تبلیغات اینستاگرام , ربات افزایش فالوور اینستاگرام , فالوور اینستاگرام

ارسال دیدگاه