فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام چیست؟

تفاوت فالوور و فالووینگ اینستاگرام چیست؟

در این مطلب تفاوت های فالوور و فالووینگ اینستاگرام را برای شما شرح خواهیم داد و به شما آموزش خواهیم داد تفاوت این دو در چیست؟

Follower = فالوور (دنبال کننده): یعنی فرد یا پیجی که یک صفحه اینستاگرام(پیج) را دنبال می‌کند. وقتی کسی صفحه اینستاگرام شما را دنبال می‌کند فالوور یا دنبال‌کننده شماست و از آن پس محتوای ارسال شده اعم از پست ها و استوری های شما را در صفحه home خود مشاهده خواهد کرد. یعنی فالوورها پست های شما را می بینند.

Following = فالوئینگ (دنبال‌شونده): یعنی کسی که شما صفحه(پیج اینستاگرام) او را دنبال کرده‌اید. وقتی شما صفحه کسی را دنبال می‌کنید، آن شخص می‌شود فالوئینگ یا دنبال‌شونده شما و هر مطلبی اعم از پست یا استوری که ارسال کند در صفحه home شما در اینستاگرامتان به نمایش در می آید. یعنی شما پست های فالووینگ های خود را می بینید.

 

برای تبلیغات در اینستاگرام و بیشتر دیده شدن شما نیاز به فالوور بیشتر و افزایش فالوور دارید تا افراد بیشتری محتوای ارسالی توسط شما را مشاهده کنند و به دنبال کنندگان و یا مشتریان شما اضافه شوند.

 

ربات اینستاگرام فالووریاب برای شما فالوور واقعی و هدفمند و ایرانی جذب می کند پس اگر به دنبال داشتن فالوورهای بیشتر هستید حتما همین حالا در سایت فالووریاب ثبت نام کنید و از 50 فالوور رایگان بهره مند شوید یا با خرید پکیج های فالووریاب هزاران فالوور برای پیج اینستاگرام خود جذب کنید.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالووینگ , فالووینگ اینستاگرام , فرق فالوور و فالووینگ , فالوور چیست , فالووینگ چیست

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین