فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
آموزش کپی کردن متن پست در اینستاگرام

آموزش کپی کردن متن پست در اینستاگرام

در این آموزش به ترفند کپی کردن متون پست های اینستاگرام می پردازیم.

اینستاگرام از محبوب ترین اپلیکیشن های اجتماعی به اشتراک گذاری تصویر و ویدئو است. اگر با این اپلیکیشن کار کرده باشید، متوجه وجود شده اید که در اینستاگرام متون پست ها یا کپشن پست ها را نمی توان کپی کرد و این قابلیت توسط اینستاگرام بسته شده است. در ادامه راه حلی برای کپی کردن این متن ها در اینستاگرام به شما آموزش خواهیم داد.

در حال حاضر ساده ترین راه حل برای کپی کردن متن و کامنت در اینستاگرام استفاده از نسخه ی وبسیات این شبکه ی اجتماعی است.

برای اینکه بخواهید متنی را در اینستاگرام کپی کنید، نیاز دارید تا به وبسیات اینستاگرام به آدرس “instagram.com” بروید. پس از آنکه وارد این آدرس شدید به راحتی میتوانید متن مورد نظر زیر پست مورد نظر خود را کپی کنید. البته ابتدا باید پیش از انجام این کار با وارد کردن نام کاربری و رمز عبورتان وارد حساب کاربری خود در سایت اینستاگرام شوید.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , آموزش کپی کردن متن در اینستاگرام , آموزش کپی کردن کپشن اینستاگرام , ترفند اینستاگرام

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۱)

  • احمد حکیمی
    احمد حکیمی پاسخ

    روش جالبی بود مرسی!

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.