فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
افزایش تبلیغات در اینستاگرام

افزایش تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام تغییرات جدیدی را د تبلیغات خود اعلام کرده؛  به زودی شما در اینستاگرام خود تبلیغات طولانی‌تر را از منابع مختلف و بیشتری خواهید دید.

اینستاگرام در وب‌سایت خود از تبلیغات ویدیویی طولانی‌تر در این اپلیکیشن موبایل خبرداده است.
از این به بعد اینستاگرام به تبلیغات مدت زمان ۳۰ ثانیه را می‌دهد. و همینطور با برداشته شدن محدودیت فرمت مربعی برای عکسها، تبلیغات تصویری و ویدیوی می تواند در فرمت غیر مربعی هم منتشر شود.

علاوه بر این، اینستاگرام فرصت تبلیغات را در اختیار شرکت‌های تجاری متنوعی قرار خواهد داد. شرکت‌های کوچک‌تر از همین ماه می‌توانند حجم تبلیغات در این شبکه را خریداری کنند. از حالا تبلیغات در کشورهایی مثل ایتالیا، اسپانیا، کره‌ی جنوبی، هند و مکزیک ممکن خواهد بود.

به نظر می‌رسد که شرکت مادر اینستاگرام، یعنی فیس‌بوک می‌خواهد استفاده‌ی بیشتری از پتانسیل‌های تبلیغاتی این پلت‌فرم ببرد و تبلیغات بیشتری را در اینستاگرام نمایش دهد.

 

 

افزایش فالوور اینستاگرام . ربات فالووریاب

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , ربات اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , اخبار اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , تبلیغات اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.