نماد اعتماد
آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام خود به بیزینس پروفایل

آموزش تبدیل اکانت اینستاگرام خود به بیزینس پروفایل

وقتی در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستید با پیچ هایی مواجه می‌شوید که علاوه بر دکمه های معمول همهٔ پیج های اینستاگرام، دکمه های تماس و مسیریابی و ایمیل هم در بالای آن ها قرار دارد. این پیج‌ها در حقیقت از حالت عادی به حالت بیزینس تبدیل شده اند. پیج بیزینس اینستاگرام به نوعی از پیج‌ها گفته می‌شود که در اختیار کسب و کارها است و اطلاعات بیشتری را نسبت به حساب های عادی در اختیار صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد. امکاناتی مثل قابلیت افزودن شماره تماس، ایمیل و مکان دقیق کسب و کار شما روی نقشه از جمله امکانات یک پروفایل بیزینسی در اینستاگرام است. برای داشتن یک پیج بیزینس اینستاگرام، لازم است تا اقداماتی انجام دهید. اولین گام داشتن یک حساب کاربری عادی است.

توجه: برای استفاده از بیزینس پروفایل باید یک صفحه فیسبوک داشته باشید و ادمین آن باشید.

 

1)برای شروع، وارد حساب کاربری اینستاگرامتان بشوید.

 

2)در منوی بالای پیج خود، گزینه تنظیمات یا (Options) را انتخاب کنید. این بخش مربوط به تنظیمات حساب کاربری یا Account Settings اینستاگرام شماست

 

3)در قسمت Account Settings گزینه‌ی Switch to Business Profile را انتخاب کنید.

 

 

 

4)در این مرحله، از شما خواسته می‌شود وارد اکانت فیسبوک خود بشوید.

 

5)بعد از مشخص شدن حساب فیسبوک مورد نظر، شما به صفحات فیسبوکی که مدیریت آنها به عهده این حساب است دسترسی خواهید داشت و می‌بایست صفحه فیسبوک مورد نظرتان را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که این صفحه از این پس به اکانت تجاری اینستاگرام شما متصل خواهد بود و امکان اتصال آن به هیچ صفحه دیگری وجود ندارد. البته همانطور که گفتیم، شما باید ادمین این صفحه فیسبوک باشید و فقط یک صفحه را می‌توانید متصل شوید.

 

6)سپس اینستاگرام از شما می‌خواهد یکی از اطلاعات تماسی که در صفحه فیسبوکتان قرار دارد را انتخاب کنید؛ شماره تماس خدمات مشتری، ایمیل و یا آدرس پستی تا در صفحه اینستاگرام شما دکمه کانتکت یا همان تماس نمایش داده شوددر این قسمت هم انتخاب حداقل یکی از این موارد الزامی است.

 

به همین راحتی شما صاحب یک بیزنس پروفایل شدید و می توانید از آن برای بهبود کسب و کارتان استفاده کنید

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , جذب فالوور , تبلیغات در اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , اکانت اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , تبدیل اکانت اینستاگرام به اکانت بیزینسی , ربات افزایش فالوور اینستاگرام , خرید ربات اینستاگرام , ربات اینستاگرام فالووریاب , ربات فالووریاب , ربات

ارسال دیدگاه