فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
الگوریتم جدید اینستاگرام در نمایش پست ها

الگوریتم جدید اینستاگرام در نمایش پست ها

اواخر اسفند ۹۴ بود که اینستاگرام از تغییراتی در شیوه‌ی نمایش پست‌های کاربران به فالوورهایشان خبر داد. اینستاگرام اعلام کرده بود که می‌خواهد به جای نمایش ترتیبی پست‌ها بر اساس زمان ارسال آنها در اینستاگرام، پست‌های مهم‌تر را در جایگاه بالاتری قرار دهد. همین موضوع واکنش‌های عجیبی را از سوی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی به همراه داشته است.

شبکه‌ی اجتماعی محبوب اینستاگرام، اعلام کرد که قصد دارد از الگوریتم جدیدی برای نمایش تصاویر کاربران استفاده کند. در الگوریتم جدید نمایش پست های اینستاگرام قرار شده پست‌هایی که تصور می‌شود برای کاربران مهم‌تر هستند بالاتر از بقیه ی عکسها نمایش داده شوند. به عبارت دیگر، ترتیب نمایش پست ها شبیه به فیس بوک می شود. این کار باعث می شود تبلیغات در پیهای اینستاگرام پربازدید که تبلیغات دریافت می کنند کمتر نمایش داده شود و تاثیر تبلیغات عکسی کاهش خواهد یافت و تبلیغات و افزایش فالوور واقعی بوسیله ی ربات اینستاگرام یا همان روبات اینستاگرام بسیار مفید تر و تاثیر گذارتر خواهد بود.

با این‌ وجود بسیاری از کاربران اینستاگرام، به احتمال تغییر شیوه‌ی نمایش پست‌ها، واکنشی منفی نشان داده‌اند. بعضی از آنان می‌گویند نمایش ترتیبی پست‌ها برای اینستاگرام برای آنها مناسب‌تر است.

 

افزایش فالوور واقعی هدفمند اینستاگرام با ربات فالووریاب

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام , پیج اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , تبلیغات اینستاگرام

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۳)

 • هلن
  هلن پاسخ

  مرسی از سایت خوبتون با اموزش های کامل

 • محسن
  محسن پاسخ

  ربات شما فالوور واقعی میده یا نه قاطیه؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   فالووریاب فقط فالوور واقعی ارائه می کند

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.