فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
الگوریتم جدید اینستاگرام در نمایش پست ها

الگوریتم جدید اینستاگرام در نمایش پست ها

اواخر اسفند ۹۴ بود که اینستاگرام از تغییراتی در شیوه‌ی نمایش پست‌های کاربران به فالوورهایشان خبر داد. اینستاگرام اعلام کرده بود که می‌خواهد به جای نمایش ترتیبی پست‌ها بر اساس زمان ارسال آنها در اینستاگرام، پست‌های مهم‌تر را در جایگاه بالاتری قرار دهد. همین موضوع واکنش‌های عجیبی را از سوی کاربران این شبکه‌ی اجتماعی به همراه داشته است.

شبکه‌ی اجتماعی محبوب اینستاگرام، اعلام کرد که قصد دارد از الگوریتم جدیدی برای نمایش تصاویر کاربران استفاده کند. در الگوریتم جدید نمایش پست های اینستاگرام قرار شده پست‌هایی که تصور می‌شود برای کاربران مهم‌تر هستند بالاتر از بقیه ی عکسها نمایش داده شوند. به عبارت دیگر، ترتیب نمایش پست ها شبیه به فیس بوک می شود. این کار باعث می شود تبلیغات در پیهای اینستاگرام پربازدید که تبلیغات دریافت می کنند کمتر نمایش داده شود و تاثیر تبلیغات عکسی کاهش خواهد یافت و تبلیغات و افزایش فالوور واقعی بوسیله ی ربات اینستاگرام یا همان روبات اینستاگرام بسیار مفید تر و تاثیر گذارتر خواهد بود.

با این‌ وجود بسیاری از کاربران اینستاگرام، به احتمال تغییر شیوه‌ی نمایش پست‌ها، واکنشی منفی نشان داده‌اند. بعضی از آنان می‌گویند نمایش ترتیبی پست‌ها برای اینستاگرام برای آنها مناسب‌تر است.

 

افزایش فالوور واقعی هدفمند اینستاگرام با ربات فالووریاب

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , ربات اینستاگرام , خرید فالوور اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , روبات اینستاگرام , عکس اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , تبلیغات اینستاگرام

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین