فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تعداد کاربران اینستاگرام از 400 میلیون گذشت

تعداد کاربران اینستاگرام از 400 میلیون گذشت

اینستاگرام در وب‌سایت رسمی‌اش از رسیدن به تعداد ۴۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام خبر داد.

“اینستاگرام نوشت: ۴۰۰ میلیون کاربر برای ما یک رویای دوردست بود.”


در ماه دسامبر سال گذشته‌ی میلادی اینستاگرام از نوعی دستاورد برای این شبکه‌ی اجتماعی خبر داد. آنها اعلام کردند که تعداد کاربران اینستاگرام به ۳۰۰ میلیون رسیده است. حالا یک سال از آن موقع گذشته و به نظر می‌رسد اینستاگرام همچنان روندی صعوی خود را طی می‌کنند چون آنها به تازگی خبر داده بودند که هم‌اکنون ۴۰۰ میلیون کاربر دارند.

در بلاگ این شبکه‌ی اجتماعی نوشته شده: “وقتی که 5 سال پیش اینستاگرام راه‌اندازی شد، ۴۰۰ میلیون کاربر برای ما یک رویای دور از دسترس به نظر می‌رسید. حالا ما همین‌طور به تلاش‌هایمان برای بهتر شدن ادامه خواهیم داد. به شما کمک می‌کنیم که جهان را از طریق تصاویر تجربه کنید و به واسطه‌ی یک حس مشترک با دیگران ارتباط برقرار کنید.”

براساس بعضی از این ارقام که اینستاگرام منتشر کرده، آنها فاش کردند که ۷۵ درصد کاربران شان خارج از ایالت متحده هستند. این نشان می‌دهد که یک چهارم کاربران اینستاگرام، آمریکایی هستند! همچنین در وبلاگ اینستاگرام اشاره شده است که برزیل، ژاپن و اندونزی کشورهایی هستند که اینستاگرام در آنها محبوبیت بالایی دارد.

در این میان، اخیرا این شبکه‌ی اجتماعی از انتشار تبلیغات بیشتر و گسترده‌تر در سطح جهان در اینستاگرام خبر داده بود؛ تبلیغاتی که در میان پست‌های انستاگرام آنها را خواهیم دید. با وجود ۴۰۰ میلیون کاربر، تبلیغات اینستاگرام بسیار با ارزش خواهند بود...!

 

افزایش فالوور ایرانی فعال اینستاگرام با ربات فالووریاب

برای شروع کار با فالووریاب و دریافت 200 فالوور رایگان هم اکنون در سایت ثبت نام کنید

 

 

اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , ربات اینستاگرام , پیج اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , تبلیغات اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.