فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
قطع پشتیبانی اینستاگرام بر روی سیستم عامل ویندوز فون

قطع پشتیبانی اینستاگرام بر روی سیستم عامل ویندوز فون

اینستاگرام برنامه دارد که تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ برنامه خود را از سیستم عامل ویندوز فون خارج کند. اینستاگرام طی پیامی درون برنامه ای، به کاربران خود شروع به هشدار دادن کرده است که در تاریخ 10 اردیبهشت پشتیبانی نرم فزارش برای تلفن های ویندوزی متوقف خواهد شد.

یعنی کاربران اینستاگرام این سیستم عامل پس از تاریخ گفته شده دیگر نمی‌توانند مستقیما از طریق اپلیکیشن این برنامه‌ وارد آن‌ شده و باید از طریق مرورگر موجود در گوشی و یا تبلت خود از این شبکه اجتماعی استفاده کنند.

سیستم عامل ویندوز فون با مشکلات زیادی روبرو است و این اقدامات نباید باعث شگفتی کاربران ویندوز فون باشد.

علاوه بر اینستاگرام نرم افزارهای فیسبوک و پیام رسان این شبکه نیز در تاریخ ذکر شده از دسترسی کاربران ویندوز فون خارج خواهند شد.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , افزایش فالوور , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , اخبار اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب منتخب

پر بازدید ترین ها

جدید ترین ها

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.