فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
تبلیغات در اینستاگرام برجسته‌ تر می‌ شوند

تبلیغات در اینستاگرام برجسته‌ تر می‌ شوند

اینستاگرام اعلام کرده که به زودی راه جدیدی پیش پای نهادهای تبلیغاتی می‌گذارد تا بتوانند از طریق اینفلوئنسرها محصولات خود را به معرض دید کاربران بگذارند. به گفته اینستاگرام با این کار «کسب و کارها فرصتی می‌یابند که قصه برند خود را برای مردم تعریف کرده و به مخاطبین بیشتری دسترسی پیدا کنند و تأثیر بزرگتری بر آنان بگذارند.»

پست وبلاگ اینستاگرام همچنین به این موضوع اشاره کرده که تبلیغات برندها حالا به طور رندوم در فید و استوری‌های کاربران به نمایش در خواهند آمد، حتی اگر کاربران صفحه اینفلوئنسرهای تبلیغ‌کننده یا صفحه خود برند را هم دنبال نکرده باشند. اگر چه این موضوع ابدا موضوع خوشایندی نیست و بسیاری را از فعالیت در محیط این شبکه اجتماعی دلزده می‌کند، اما بعضی متخصصان برندسازی این رویکرد تبلیغاتی اینستاگرام را صحیح و معتبر توصیف می‌کنند.

لیات وینگارتن، یکی از مدیران برند Old Navy که در زمینه تولید پوشاک فعالیت می‌کند معتقد است که تبلیغات از طریق اینفلوئنسرها می‌تواند به برندها اعتبار بخشیده و در جلب رضایت مردم موفق‌تر باشد. همچنین در این حالت نرخ تعامل کاربران در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی بالاتر است و از سوی دیگر راحت‌تر می‌توان به مخاطبین هدف دسترسی پیدا کرد.

اما با تمام این اوصاف نمی‌توان منکر آن شد که افزایش تبلیغات در محیط اینستاگرام به معنای افزایش نارضایتی جمع قابل توجهی از کاربران این شبکه اجتماعی هم هست. مطمئنا تماشای تبلیغات در حالی که کنترلی روی آن‌ها ندارید، می‌تواند در درازمدت به موضوع آزاردهنده‌ای تبدیل شده و افول تدریجی شبکه اجتماعی اینستاگرام را رقم بزند. شما در مورد رویکرد جدید اینستاگرام چه نظری دارید؟

 

منبع:دیجیاتو

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , ربات اینستاگرام , خرید فالوور , خرید فالوور اینستاگرام , تبلیغ در اینستاگرام , ربات افزایش فالوور اینستاگرام , فالووریاب , ربات اینستاگرام فالووریاب

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین