فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
 نکاتی که بیو پیج شما را اثربخش می‌کند

نکاتی که بیو پیج شما را اثربخش می‌کند

در این مقاله قصد داریم نکات و ترفندهایی را به شما بگوییم تا بتوانید بهترین بازده را از بیو اینستاگرام خود داشته باشید.

مخاطبین هدفتان را بشناسید

خیلی مهم است که شما بدانید چه قشر و چه کسانی را مد نظر دارید برای این که شما را دنبال کند و این افراد چه کلمات و چه موضوعی را می پسندند آیا متن بیو شما خیلی خودمانی باشد یا نه خیلی رسمی باشد همه این ها بر می گردد به شناخت شما نسبت مخاطبانتان به عنوان مثال اگر صفحه اینستاگرام شما درباره مدیریت باشد باید از جملات رسمی و سنگین تری استفاده کنید چون صد درصد مخاطبین هدف شما مدیران و کسانی هستند که به این زمینه علاقه مند می باشند.

تعیین هدف

مشخص کنید که در صورت دیده شدن پروفایل شما توسط مخاطبینتان چه چیزی را باید در اختیار آن ها بگذارید آن ها باید چه چیزی را برای شناخت بیشتر شما مشاهده کنند و چگونه می توانند ارتباط بیشتری با شما داشته باشند اگر باید نمونه کارهای بیشتری از شما ببینند حتما آدرس وبسایت خودتان را در بیو قید کنید و یا اگر فکر می کنید می توانند با شما ارتباط بیشتری داشته باشند حتما آدرس یا آدرس ایمیل خود را بنویسید اینگونه تعامل بیشتری با مخاطبانتان خواهید داشت.

حساب تجاری

در صورتی که اطلاعات کلی تری را باید در اختیار مخاطبان صفحه خودتان بگذارید حتما حساب خودتان را به یک حساب تجاری تبدیل کنید در این حالت شما امکانات بیشتری را در دسترس دارید از قبیل در اختیار گذاشتن شماره تماس، ایمیل، آدرس پستی که بسیار کار شما را آسان می کند و شما را به هدفی که دارید نزدیک تر می کند و حجم کمتری از بیو شما را اشغال می کند و همین باعث می شود که بی نظمی کمتری در بیو شما وجود داشته باشد.

کلمات کلیدی

برای بیو خود حتما کلمات کلیدی مناسب را در نظر بگیرید، کلماتی که در موضوع کاری شما مهم است و زیاد به کار می رود. استفاده کردن از کلمات کلیدی با عث می شود که در جست و جو ها موفق تر باشید. به عنوان مثال کلمه کلیدی شما می تواند یک کلمه بومی و یا منطقه ای باشد.

استفاده از هشتگ و ایموجی

کمتر کسانی هستند که از مزیت استفاده هشتگ ها در بیو پروفایل خودشان بدانند حتما نگاهی به هشتگ های پرطرفدار در زمینه کسب و کاری که دارید بیندازید چرا که این کار باعث می شود که افراد با کلیک بر روی این هشتگ ها به پروفایل شما برسند همچنین شما در بعد ها در صورت قدرت گرفتن برندتان می توانید از هشتگ هایی که مخصوص برند خودتان است استفاده کنید زیرا با این کار موفقیت بیشتری را می توانید کسب کنید. استفاده از ایموجی در بیو شما باعث می شود که مخاطب حس پویاتری را نسبت به شما داشته باشد و حالت جذاب تری برای ظاهر صفحه شما درست می کند به عنوان مثال شما می توانید از ایموجی پاکت نامه برای قید کردن آدرس ایمیل خود استفاده کنید و از ایموجی انگشت اشاره به سمت پایین درباره قید کردن آدرس وبسایت خود استفاده نمایید.

 

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , آموزش اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور , فالوور اینستاگرام واقعی

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.