-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
شروع آسان چت گروهی با استیکر جدید اینستاگرام

شروع آسان چت گروهی با استیکر جدید اینستاگرام

اینستاگرام همواره به دنبال جذاب تر کردن بخش استوری خود بوده و انگار آپدیت‌های اینستاگرام برای بخش استوری هیچ گاه تمام شدنی نیستند و این موضوع را باید یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن به شمار آورد. در همین راستا اخیرا استیکری به بخش استوری اضافه شده تا بتوان کاربران را با آن برای شرکت در یک چت گروهی دعوت کرد.

کته جالب در مورد استیکر چت اینستاگرام این است که امکان انتخاب شرکت‌کننده‌های در گفتگوی گروهی را هم به ارسال کننده می‌دهد. استیکر جدید به سادگی Chat Sticker نام گرفته و از ساعاتی پیش به جمع سایر استیکرهای اینستاگرام از جمله نظرسنجی، باکس سؤال، منشن، لوکیشن، هشتگ و شمارش معکوس اضافه شده است.

هدف از ارائه چنین استیکری در بخش استوری‌ کاملا واضح است. اینستاگرام با طراحی آن قصد داشته گزینه‌ای پیش پای کاربران بگذارد تا بتوانند بحث‌های گروهی با فالوور در مورد اتفاقات روز یا برنامه‌ریزی کارها را سریع‌تر از همیشه انجام دهند و یقینا بازدید بیشتر استوری‌ها نسبت به پست‌های تایملاین، یکی از دلایل ارائه این ویژگی به شکل استیکر بوده است. با قرار دادن استیکر چت در استوری، مخاطبین شما می‌توانند روی آن اشاره کرده و درخواست ورود به چت گروهی را بدهند. حالا صاحب استوری می‌تواند ببیند چه کسانی برای ورود به چت درخواست داده‌اند و مجوز ورود را برای افراد دلخواه صادر کند. کلیه این چت‌ها در محیط دایرکت انجام می‌گیرد و همه اعضا می‌توانند در صورت تمایل چت گروهی را در هر زمان ترک نمایند. به نظر می‌رسد که این ویژگی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که با دوستان واقعی خود در ارتباطند، نه اینفلوئنسرهایی که میلیون‌ها نفر طرفدار دارند، چرا که با توجه به امکانات فعلی استیکر چت فقط برای افرادی کاربرد دارد که فالوورهای زیادی نداشته باشند. البته این احتمال هم هست که اینفلوئنسرها بخواهند با این ویژگی با بخشی از طرفداران خود به چت و گفتگو مشغول شوند. در هر صورت، انتشار استیکر چت در بخش استوری‌های اینستاگرام از امروز آغاز شده اما اگر هنوز اثری از آن در اپلیکیشن نمی‌بینید، احتمالا باید چند روز بیشتر منتظر بمانید.

منبع : دیجیاتو

تمام سوالات مربوط به این مطلب در بخش کامنت ها طی کمتر از 24 ساعت توسط کارشناسان فالووریاب پاسخ داده می شود!

ارسال دیدگاه

دیدگاه ها(۸)

 • دانیال
  دانیال پاسخ

  قیمت 20 هزار فالوور چقدره؟

 • محمدحسن
  محمدحسن پاسخ

  بازده رباتتون خوبه امروز 40 تا فالوور گرفتم

 • ناظمیان
  ناظمیان پاسخ

  میخوام پستام بره اکسپلور نشون بده چیکار کنم؟

 • فائزه
  فائزه پاسخ

  فالووریاب دایرکت اینتستاگرام هم میفرسته؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   ارسال دایرکت فعلا به علت حساسیت های جدید اینستاگرام انجام نمی شود

 • سروش
  سروش پاسخ

  چیکار کنیم هی پیج بلاک نشه؟

  • فالووریاب
   فالووریاب

   با رعایت قوانین اینستاگرام، عدم استفاده از فیلترشکن، عدم تغییر ای پی، دستی فالو انفالو نکرددن ، رعایت کپی رایت، عدم انتشار محتوای نامناسب و ...

افتخارات وب سایت فالووریاب

یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۷
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۳۹۸
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران - فالووریاب
چهاردهمین جشنواره وب و موبایل ایران
سال ۱۴۰۰
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن فالووریاب

اپلیکیشن فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای استفاده و خرید فالوور اینستاگرام واقعی و فعال و هدفمند را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ارائه دهنده خدمات مختلف خرید فالوور اینستاگرام ایرانی، خرید فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی از فالووریاب، فالوور واقعی و فعال و هدفمند جذب کنید: فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.

مجوزهای فالووریاب

مجوز خرید فالوور انجمن صنفی فالووریاب گواهی خرید فالوور جشنواره وب فالووریاب فالوور واقعی مجوز فالووریاب اس اس ال