چگونه از فالووریاب کسب درآمد کنیم

فالووریاب این امکان را در اختیار تمامی کاربران قرار می دهد که شما می توانید با استفاده از پنل کاربری خود در بخش نمایندگی اقدام به تعریف لینک های منحصر بفرد نمایندگی کنید و بدون نیاز به برنامه نویسی و ارائه پشتیبانی و... شروع به کسب درآمد کنید. هر فردی که با لینک ایجاد شده شما در سایت ثبت نام کند، در لیست مشتریان شما قرار میگیرد و به ازای هر خریدی که در سایت انجام دهد به میزان سود مشارکت تعیین شده، به حساب سود شما در نمایندگی افزوده می شود. این سود به صورت ریالی است و به حساب شما واریز خواهد شد. نکته مهم این است که کاربری که از سمت شما جذب شده باشد اگر در هر زمانی هر مبلغی خرید داشته باشد باز هم سود خرید او برای شما محاسبه خواهد شد و بدین شکل می توانید بوسیله تبلیغ فالووریاب به دیگران از طریق لینک ایجاد شده درآمد ثابت ماهانه و مادام العمری داشته باشید.


درصد سود مشارکت

درصد سود مشارکت برای نمایندگان در حالت پایه 25 درصد می باشد. به معنی که 25 درصد هر تراکنش از کاربران زیر مجموعه شما، برای محاسبه خواهد شد. این سود مشارکت می تواند برای افرادی که فعالیت بالاتری دارند افزایش یابد. سود به صورت ریالی است و نقدا برای شما واریز خواهد شد.


تسویه حساب

به منظور تسویه حساب کارمزدی از شما کسر نخواهد شد و پس از درخواست تسویه طی مدت زمان تعیین شده در پنل نمایندگی سود شما به صورت نقدی به حساب بانکی شما واریز خواهد شد.


چگونه شروع کنیم؟

برای شروع کسب درآمد از طریق نمایندگی می توانید به پنل کاربری خود در فالووریاب مراجعه کنید و در منوی کاربری نمایندگی را انتخاب کنید.