-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
پیج اینستاگرام الناز شاکردوست

پیج اینستاگرام الناز شاکردوست

6.2m follower
پیج اینستاگرام الناز شاکردوست بازیگر سینما و تلویزیون ایران. پیج رسمی الناز شاکردوست با بیش از 6.2 میلیون فالوور یکی از بزرگترین پیج های بازیگران معروف ایران می باشد
پیج اینستاگرام بهنوش بختیاری

پیج اینستاگرام بهنوش بختیاری

6.4m follower
پیج اینستاگرام بهنوش بختیاری بازیگر معروف ایران. پیج رسمی بهنوش بختیاری با 6.4 میلیون فالوور یکی از بزرگترین پیج های اینستاگرام بازیگران ایران می باشد.
پیج اینستاگرام مهناز افشار

پیج اینستاگرام مهناز افشار

7.4m follower
پیج اینستاگرام مهناز افشار بازیگر سینما و تلوزیون ایران. پیج رسمی مهناز افشار با 7.4 میلیون فالوور یکی از بزرگترین پیج های اینستاگرام افراد مشهور ایران است.
پیج اینستاگرام نت برگ

پیج اینستاگرام نت برگ

89k follower
نت برگ یکی از زیر مجموعه های تجاری هولدینگ کسب‌و‌کار نوین ایرانیان است که تحت عنوان شرکت سهامی خاص و با شماره ثبت ۴۰۹۴۲۶، به مدیریت عاملی آقای علیرضا صادقیان فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰آغاز نمود. حوزۀ فعالیت نت برگ، ارائه خدمات و محصولات شرکت های تجاری تراز اول بصورت آنلاین است. نت برگ درصدد است تا با بکارگیری شیوه های نوین تبلیغاتی و استفاده از قدرت خرید گروهی، در حوزه خرید روشی را رواج دهد که از یک سو برای صاحبان کالاها و خدمات سودآور باشد، و از سوی دیگر برای مشتریان و خریداران صرفۀ اقتصادی بالایی داشته باشد؛ ارائه روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک اندازه سود می برند.