فالووریاب برنده جشنواره وب و موبایل ۹۷ و ۹۸
-
ثانیه
-
دقیقه
-
ساعت
-
روز
انواع تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام

انواع تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام

انواع تبلیغات در پیج‌های اینستاگرام

همان‌طور که گفته شد تبلیغات در اینستاگرام انواع مختلفی دارد که هرکدام در مواقع خاص خودش به کار می‌رود.تبلیغات در اینستاگرام شامل انواع زیر است:

• تبلیغات بازدیدی

• تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

• تبلیغات اسپانسری

• تبلیغات خارجی

• تبلیغات کمپینی

• تبلیغات کلیکی

هرکدام از این موارد کاربرد مخصوص به خود را دارد که با توجه به نیاز کاربر از آن استفاده می‌شود. در زیر به توضیح کامل تک‌تک این موارد می‌پردازیم.

تبلیغات بازدیدی

محبوب‌ترین و رایج‌ترین تبلیغات در اینستاگرام،تبلیغات بازدیدی است که به دو صورت پست و استوری انجام می‌گیرد.در این نوع تبلیغ شما بدون محدودیت و به تعداد دلخواه در قالب پست و یا استوری قرار می‌گیرد که بازدید زیادی از مخاطبان را به همراه دارد. هرکدام از دو قالب پست و استوری تعرفه‌ها و مقررات مختلفی دارد که باید در هنگام تبلیغ آن‌ها را رعایت کرد.همچنین محتوای عکسی یا ویدئویی نیز دارای تعرفه‌های متفاوتی است که با توجه به نیاز کاربر و درصد بازخورد آن باید از آن استفاده کرد. اگر بتوانید بنری خلاقانه و زیبا برای محتوای تصویری خود و کلیپی گیرا و جذاب برای محتوای ویدیویی خود تولید کنید مطمئن باشید مخاطبان زیادی را جذب پیج خود می‌کنید.

تبلیغات اینفلوئنسر مارکتینگ

حتماً می‌دانید که اینفلوئنسر در اینستاگرام به کسی گفته می‌شود که تأثیر زیادی بر مخاطبانش بگذارد.پس طبیعی است اگر شما پیشنهادی از طرف این افراد بشنوید با علاقه بیشتری به دنبال آن خواهید رفت.اگر خود را به‌جای مخاطبان بگذارید میدانید که دنبال کردن پیج اینفلوئنسرهای اینستاگرامی تأثیر زیادی در استفاده شما از فضای مجازی دارد.مثلاً اگر پیجی را تبلیغ کنند شما هم آن را دنبال می‌کنید یا اگر از اتفاقی حمایت کنند شما هم آن کار را می‌کنید و از این دسته اتفاق‌ها. به این عمل در اینستاگرام "اینفلوئنسر مارکتینگ" می‌گویند.

اینفلوئنسر در اینستاگرام به سه دسته کوچک،بزرگ و سلبریتی تقسیم می‌شود.اینفلوئنسر کوچک یا micro influencer کسی است که بین 2 الی 100هزار فالوور دارد و مخاطبان آن تأثیر زیادی از آن می‌گیرند.این نوع از اینفلوئنسرها برای برندهایی که می‌خواهند هزینه‌ی اندکی بکنند مناسب هستند. اینفلوئنسر بزرگ یا macro influencer کسی است که بیشتر از 100هزار فالوور دارد و محتوای آن در مورد موضوعی خاص و یا علاقه‌ی شخصی است که از کیفیت بالاتری نسبت به میکروها برخوردار است.آن‌ها بین مخاطبانشان اعتبار زیادی دارند و مخاطبان آن‌ها روزبه‌روز بیشتر افزایش می‌یابند.

سلبریتی‌ها مهم‌ترین نوع اینفلوئنسر محسوب می‌شوند که درواقع از طریق دیگری غیر از اینستاگرام معروف شده‌اند.مثلاً بازیگران،ورزشکارها،خواننده‌ها و افرادی که خودتان بیشتر می‌شناسید.این افراد دارای فالوورهای میلیونی هستند و دنبال کنندگان آن‌ها اکثراً طرفداران آن‌ها هستند و تبلیغ در پیج آن‌ها می‌تواند منبع اطلاع‌رسانی اخبار زیادی باشد.

تبلیغات اسپانسری

تبلیغات مؤثر خود پلتفرم اینستاگرام که به Sponsored Ads یا Promote معروف است کاملاً برنامه‌ریزی‌شده و استاندارد است که می‌تواند جامعه هدف را بر اساس سن و علایق و موقعیت مکانی‌شان مورد هدف قرار دهد.این روش پیشنهاد شرکت اینستاگرام است برای تبلیغ کسب‌وکارهای بیزنسی که امکانات جذاب آن باعث محبوبیت این روش شده است.هدف‌گیری صحیح و با برنامه ازجمله مزایای اصلی این روش محسوب می‌شود که مخاطبان را بر اساس سن،منطقه،رفتار و علایقشان مورد هدف قرار می‌دهد.قابلیت آمارگیری از طرف خود اینستاگرام نیز یکی دیگر از مزایای این روش به شمار می‌آید که کار را برای تبلیغ‌کنندگان بسیار راحت کرده است.

تبلیغات خارجی

تبلیغات در صفحات خارجی و بین‌المللی اینستاگرام یکی از مؤثرترین راه‌ها برای پیدا کردن مخاطب بین‌المللی است.بسیاری از کسب‌وکارهای ایرانی به دنبال ورود به عرصه بین‌المللی هستند که اینستاگرام این بستر را برای آن‌ها به‌طور مجازی فراهم کرده است.این کار علاوه بر اینکه مزایایی ازجمله پیشرفت در عرصه جهانی، پیدا کردن مخاطبان بین‌المللی و معتبر شدن پیج‌تان دارد، نگرانی‌هایی برای تبلیغ‌کنندگان ازجمله چگونگی اعتماد به ادمین خارجی،پرداخت ارزی به پیج‌های خارجی،تشخیص صحت اطلاعات و آمار و غیره را نیز به همراه خواهد داشت.شرکت ‌های دیجیتال مارکتینگ توانسته با برطرف کردن تمامی این دغدغه‌ها شما را در پا نهادن به عرصه‌ی بین‌المللی بازار تجاری همراهی کند.

تبلیغات کمپینی

تبلیغات در فضای مجازی اگر به‌طور مداوم و گروهی صورت گیرد می‌تواند تأثیر بیشتری داشته باشد که ازاین‌رو طراحی کمپین‌های اینستاگرامی برای تبلیغات کمک ویژه‌ای به این موضوع می‌کند. کارشناسان شرکت دیجیتال مارکتینگ با بررسی موضوع تبلیغ شما،بودجه موردنظر،وضعیت کسب‌وکار و هدفی که دارید برای شما کمپین‌های همه جانبه‌ای برای تبلیغات فراهم و طراحی می‌کنند تا با بیشترین سرعت ممکن به موفقیت در فضای مجازی برسید.این کمپین‌ها به‌شدت در پیشرفت شما نقش دارند زیرا به‌طور منسجم و گروهی انجام می‌پذیرند.درنتیجه کارشناسان ما جزوی از تیم شما محسوب می‌شوند و تمام تلاششان را برای رسیدن به هدف شما می‌کنند.

تبلیغات کلیکی(CPC)

این روش از طریق لینک تبلیغاتی صورت می‌گیرد و به این‌گونه است که بر اساس تعداد کلیکی که بر روی لینک تبلیغاتی شما می‌شود یک بازدید به آن اضافه می‌شود.این لینک می‌تواند از طریق اینستاگرام،وب‌سایت و یا اپلیکیشن باشد که با توجه به سیستم آنالیز گزارشی از تجزیه‌وتحلیل آمار تبلیغاتی در اختیار شما قرار می‌گیرد.تعرفه این روش متفاوت‌تر از روش‌های دیگر است زیرا به تست اولیه نیاز دارد.

اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام , تبلیغات در اینستاگرام , تبلیغ اینستاگرام , فالوور اینستاگرام , فالوور

مطالب مرتبط

پر بازدید ترین ها

ارسال دیدگاه

افتخارات وب سایت فالووریاب

جشنواره وب - فالووریاب
یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین
جشنواره وب - فالووریاب
دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران
برنده به انتخاب مردم
تبلیغات و بازاریابی آنلاین

اپلیکیشن افزایش فالوور فالووریاب

اپلیکیشن افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند فالووریاب، تمامی امکانات فالووریاب برای خرید و افزایش فالوور را در اختیار شما قرار می‌دهد. دانلود اپلیکیشن فالووریاب

معرفی فالووریاب

فالووریاب، ربات اینستاگرام هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی و هدفمند و فعال است. با خرید فالوور اینستاگرام از فالووریاب، فالوور واقعی و هدفمند جذب کنید. با خرید فالوور اینستاگرام واقعی، فالووریاب با فعالیت تعاملی و پیوسته در پیج اینستاگرام، از اهداف تعیین شده توسط شما فالوور اینستاگرام جذب می‌کند و فالوورهای پیج به طور هدفمند و واقعی افزایش می‌یابند.